Search Results

Search results 1-20 of 60.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nowy serwer Aruba 18 lipiec

DoKsztyUczciwy - - Archiwum

Ludzie wejdźcie sobie na yt wpiszcie "metin2 tr turkey 2" i obczajajcie co tam nowego. Z tego co ja zauważyłem to, że okeye tam dropia i tyle.

• Tak dla panów informacji to w turcji używaja alfabetu takiego jak my. Maja tam tylko kilka liter specjalnych tak jak u nas ą, ę, ó. Moderator Ascoran:Usunąłem piramidkę cytatów.

• Po odkryciu wszystkich kart nic się nie dzieje, znowu event do naprawy.

• Dodanie szansy na drop jaja mini azraela ze skrzyni azraela.

• Bezsensowna jest ta wasza dyskusja. Zablokowali handel odłamkami żeby gracze kupowali cory w is i kręcili kopalnią cordraconis. Co do robienia odłamków przez boty to dopiero teraz jest tego fala.

• Quote from Michu: “Quote from CardinaleLeJiin: “Dlaczego zabrano możliwość handlu Odłamkami smoczego kamienia i jakie były powody zablokowania ” W filmie masz wyjaśnione. ” No wyjaśnił tylko źle przetłumaczone było: "Coś tam się zepsuło bla bla bla. Żeby niskie lvl nie farmiły bla bla" = "Żebyście kręcili kołem kopalni cor draconis albo kupowali cory w IS"

• Dobra teoria, ale raczej ta z kategorii tych o reptilianach i annunaki :D. Mam nowiutkiego laptopa na którym nigdy nie był instalowany bot, nie miałem problemów z cheatblockerem aż do ostatniej akcji z lagami na serwerze. Lepszy przykład mojemu bratu wyskakiwał trojan od samego początku, wziął lapka od siostry zainstalował metina włącza i a u niej to samo antywirus krzyczy. Czyli co miała boty do metina a nigdy nie grała w metina

• PD na 3h ze żelaznej skrzyni i pd na 1h się znowu nie łączą od czasu aktualizacji, a rękawiczka z żelaznej skrzynki na 30 min daje tylko 50% dropu:/

• Rozmowy serwera Etolin

DoKsztyUczciwy - - Dyskusje Etolin

No to ładna ilość jak na 5 miesięcy od fuzji. Jak widać o jedną zadymkę w miesiącu ciężko.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from iCloudy: “Quote from Lorint.: “Im lepsze masz eq, tym gra bardziej uzależnia xd ” Nie zgodzę się! Według mnie najpiękniejsze czasy były właśnie wtedy, gdy miało się baaaaardzo przeciętne eq, expilo się w m2,BO czy v2 i starało się rozwijać dalej. Teraz aż za łatwo wszystko można ulepszać/zdobyć przez co aż tak nie chce się grać jak się chciało c: ” Kiedyś się grało dla przyjemności i atmosfery, a teraz łup łup ile kasy włożysz tak szybko eq zrobisz. Klimatu nie ma bo gra zmieniła się …

• Quote from SenNaJawie: “Quote from DoKsztyUczciwy: “Krytyk w pvp na skillach działa teraz tak, że może wejść mniejsza wartość niż bez niego. Na hitach (niestety testowałem to na becie przed wersją 18.4) 100% na kryta nie dawało krytyka na każdym uderzeniu. ” bo te bony wbrew temu co widac w bonusach sie nie lacza, nigdy sie nie laczyly. Kazdy itemek z krytem dziala oddzielnie. ” Kiedyś nie łączyły się bonusy krytyka na skillach a przy hitach działały tak, że 100% to było 100%. Pogrzebałem trochę…

• Krytyk w pvp na skillach działa teraz tak, że może wejść mniejsza wartość niż bez niego. Na hitach (niestety testowałem to na becie przed wersją 18.4) 100% na kryta nie dawało krytyka na każdym uderzeniu.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from EmerytS01: “akurat miałem okazję przetestować pancerz na um oraz cyjanit,i niewiem po co kogoś oceniasz kompletnie go nie znając i nie posiadając żadnej wiedzy na temat tej osoby,zbierz więcej informacji na mój temat to będziemy dyskutować. ” Miecio ty to nie za bardzo expert od eq jesteś, pamiętasz jak pisałeś ze leżak +5 bez 2x ludzi bije więcej ze skilli u smoka niż Dzwon Smoczego Ducha +9 2xlud. Jak jak jesteś "TOP1 metin2" do 55 cz tam do 61 lvl to zostań przy swojej kategorii a …

• Rozmowy serwera Etolin

youtube.com/watch?v=IEPFUtTvKIU Kiedyś do były zadymki, a teraz 3 miesiące po fuzji na grze nic się nie dzieje tylko kilka osób na forum szczeka i nic więcej.

• tema do zamknięcia, przyczyną była fuzja

• Dokładnie o to chodzi, przeczytałbyś cały mój pierwszy post ze zrozumieniem a nie dwa słowa to dyskusja by się skończyła i byś załapał skąd ten wierzch się pojawił

• Na wielkanoc lecialy i odrazu do magazynu is wpadały

• Quote from Extaza: “Nie żeby coś, ale na koncie gdzie mam sklepy, w magazynie IS nuggety mam,a nigdy nie miałem tam żadnego wierzchowca. ” Kiedyś sie chwalileś że babilon i wielkanocny bonus na milion kont otwierasz to chyba stąd ten nugget

• Ja te warunki spełniam. Pisze wyżej, że umiałem teraz nie umiem.

• Raczej nie ma możliwości zastrzegania nicków. Po fuzji nasze serwery upodobnią się do tych tureckich gdzie prawie każdy grać, który nagrywa filmiki na yt ma prze nickiem dodane l, i lub x. Jakby jeszcze ceny sm się też zrównały to by była bajka