Search Results

Search results 1-16 of 16.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zarobek nowego gracza

st4y4live - - Archiwum

Dziękuje wszystkim serdecznie za pomoc! W szczególności @Gadomiak dał mi takie rzeczy na start, o których nie śniłem M.in zbrojke +9! Dobro wraca i wynagradza!

• Zarobek nowego gracza

st4y4live - - Archiwum

A z tymi odłamkami to co robić? Podobno nie można ich sprzedawać.

• Zarobek nowego gracza

st4y4live - - Archiwum

A między 30-40 lvlem ? Coś dropić warto? np. Riby ? Jak to teraz wygląda.. confused.png

• Zarobek nowego gracza

st4y4live - - Archiwum

Cześć gram od kilku dni, wracam po 10 latach przerwy. Bez niczego, zerowe eq t.j. +4+6.. Gram Bodym, aktualnie 21 Lv.. Kiedyś opłacalne było dropienie KU, to tym się zająłem. Nie expiłem tylko od razu poszedłem na metiny i do 21 lvl udało się zebrać niecałe 5kk yang. Ale widząc ceny w sklepach itemów to jest kropelka w morzu. Chciałbym żeby ktoś mi pomógł w znalezieniu się w dzisiejszym metinie, otóż co warto dropić, na niskich lvl żeby zrobić sobie eq.. łowienie? Coś słyszałem o jakichś odłamka…

• Zarobek

st4y4live - - Archiwum

Tak więc zrobię Dzięki za podpowiedzi. Tak dziwnie się nawiguje troche po tym "nowym" forum

• Jakiej muzy słuchacie?

st4y4live - - Hydepark

Eh te piękne czasy, co już nigdy nie powrócą..:( Robert Miles One&One

• Seriale... Czyli co oglądacie?

st4y4live - - Hydepark

Z tych nadal trwających to Wikingowie, The Walking Dead, Fear The Walking Dead, Westworld, Mr Robot, The OA, Stranger Things, Black Mirror. Zakończone: Dexter, GoT, Gossip Girl, Breaking Bad, Taboo, 13 powodów, Dr House,House of Cards. Pewnie jest jeszcze wiele innych, o których zapomniałem jak się przypomni to uzupełnię.

• Zarobek

st4y4live - - Archiwum

Tylko nie mam pojęcia, kiedy będę miał dostępne PW

• powrot po latach

st4y4live - - Archiwum

Quote from SenNaJawie: “Quote from st4y4live: “Witam, nie chcę tworzyć zbędnych tematów, więc podpinam się pod ten - Jaki serwer wybrać na początek gry? Zaczynając od zera? Nie grałem od 10 lat, są 3 serwery. Który będzie najprzyjemniejszy, gdzie będzie najmniej haxów? ” jawa, najmniej botow i najlatwiej sie do robic. Chyba ze lubisz tlumy wszedzie to etolin:p a jesli srednie tlumy to diumar ” ok dzięki za pomoc

• Zmiany i zmiany, ja wracam po 10 letniej przerwie i widzę nowego metina, prawie w ogóle nie przypominającego z tych moich czasów. Dlatego chciałbym się zapytać, który serwer po tylu latach jest aktualnie polecany dla nowych graczy?

• Zarobek

st4y4live - - Archiwum

A w tym temacie nie napisałbyś? Czy to zbyt tajne

• powrot po latach

st4y4live - - Archiwum

Witam, nie chcę tworzyć zbędnych tematów, więc podpinam się pod ten - Jaki serwer wybrać na początek gry? Zaczynając od zera? Nie grałem od 10 lat, są 3 serwery. Który będzie najprzyjemniejszy, gdzie będzie najmniej haxów?

• Zarobek

st4y4live - - Archiwum

Quote from Abruzzo: “Nabij pkt to Ci napisze na priv co i jak zeby Ci sie przyjemnie gralo ” Jakie punkty? Nie rozumiem

• Quote from st4y4live: “Cześć, wracam do gry po 10 latach i mam już problem. Pobrałem klienta ze strony metina (nie chcę grać przez steam), zaczynam instalacje, wszystko idzie fajnie do 99% i koniec.. Nie rusza się nic, próbuje już od wczoraj i nadal mam ten problem. Jak to rozwiązać? Jak myślicie? ” Do zamknięcia .. w końcu mi zadziałało Odpalały się same za 1 kliknięciem z 2-3 procesy, to tworzyło jakiś problem bo zamknąłem to i nagle się zaktualizował klient

• Cześć, wracam do gry po 10 latach i mam już problem. Pobrałem klienta ze strony metina (nie chcę grać przez steam), zaczynam instalacje, wszystko idzie fajnie do 99% i koniec.. Nie rusza się nic, próbuje już od wczoraj i nadal mam ten problem. Jak to rozwiązać? Jak myślicie?

• Zarobek

st4y4live - - Archiwum

Cześć jestem nowym graczem, tzn. starym ale ostatni raz grałem jakoś w 2009 roku.Wiem dużo się zmieniło. Natomiast nie wiem jak aktualnie zarobić na eq.. Mam mentala 35 lvl z eq +4-6..Nie rozumiem tej alchemii, wiem że jakieś odłamki się dropi. Mógłby ktoś dokładnie mi wytłumaczyć na czym to polega i jak to robić? Z góry dziękuję za pomoc.