Search Results

Search results 1-20 of 41.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Wywalanie

FirstCelts - - Archiwum

Wchodzę do gry wpisuje login i hasło i po chwili wychodzi do windowsa. Nawet nie mogę wybrać postaci tylko od razu wywala do windy i tak za każdym razem nie wiem co się dzieje, czy ktoś ma podobny problem ??? Możecie się normalnie logować ? Za każdym razem wywala przed pojawieniem się postaci Moderator Patriae:Połączono posty

• Pierwsze co to nie wiem czy wiesz, że jeżeli nie wbijesz 75 lvl na Jemiole to postać nie przejdzie Ci na docelowy serwer. Uważam że powinieneś grać tą postacią którą będziesz grał do końca... Pozostaje Ci szybko wbić 75 lvl i czekać na przeniesienie postaci - a którą to już powinieneś sam zadecydować

• Skrzynie ucznia itp

FirstCelts - - Archiwum

Słusznie, ja mam to samo co ty i nie mam skrzynek a zdały by się

• Nie zrobią aktualizacji wieczorem bo ludzie zostawiają na noc w DC postki

• Łączenie, aktualizację, nowe pety na św. a ja się pytam gdzie są skarpetki do choinki jasnej

• Tak czy siak niby jak tutaj koledzy piszą 3% berka będę w plecy niby nie dużo ale jak by nie było zawsze jest niedosyt ... Dobrze że chociaż ma w miarę dobre przyrosty no i sporo PZ na 81 lvl . Tak się zastanawiam na nad IS no i revertus zwierza czy za którymś razem siadło by np. 12 % ... Może ktoś z teamu się wypowie ???

• NO dobra dzięki za odpowiedz... Zastanowię się jeszcze nad petem bo jak by nie było troszkę szkoda 12,5% PZ 3 skille 14 dni życia no i przyrosty 1% -1,1%. Może Ritchie masz rację może nie ma aż tak wielkiej różnicy 9% a 12% berka.Jak by nie było na 105 lvl będzie miał 18% do PZ. No i : 1. ile będzie miał berka na 105 lvl ? 2. czysto teoretycznie, nie można skasować zwojem berka i wstawić go jeszcze raz licząc na 12% ? (niby na postać to działa jak resetujesz um i zawsze wchodzi na 17 poziomie).

• Ja tutaj piszę poważnie aby ktoś coś doradził... Co z nim robić sellać szukać innego czy go zostawić niby te 3% berka na 105 lvl pecika to nie wiele...

• Nie mogę znaleźć na YT tego filmiku, ale gość miał razora z berkiem 9% i przeskoczył mu bodajże na 84 czy tam 85 lvl na 10%. Jak znajdę filmik to podam linka. Szkoda mi tego razorka bo jak by nie było 711 dni go kisiłem skille trzy no i 14 dni życia - nie wiem co robić z nim Niech ktoś odpowie szukać nowego czy zostawiać - chce go tylko i wyłącznie do expa.

• Noooo dobra, ale czy jest szansa na przyrost berka z lvl peta ?? Widziałem na YT jak pecikom przeskakiwał berek co parę lvl zwierzak właśnie przy berku 9%.

• Błędy WBB 4.1

FirstCelts - - Problemy Techniczne

Ascoran Mam do Ciebie pytanie odnośnie forum, a mianowicie kolega chce się za rejestrować. Rozpoczął parę dni temu grę w M2 no i co za tym idzie chce stworzyć nowe konto na forum. Ale niestety nie może bo po podaniu danych login, email itd dochodzi do ostatniej rubryki czyli: Wpisz poprawną kolejność liter z pominięciem polskich znaków ze słowa "gżegżółka" czytanym wspak. Wprowadzony tekst jest niepoprawny. Nadmienię że próbowaliśmy już różnych rzeczy i wspak i normalnie i z polskimi literami i …

• Ninja dagger vs szaman smok

FirstCelts - - Archiwum

Nie będę pisał na temat smoka bo nie celuję w tą postać. Jeżeli chodzi o plusy daggera: Rozproszenie nie zadziała na jego nie korzyść ( na smoka zadziała ) Zręczność która daje uniki i zwiększa um Przyjemność z expienia z buta Silne skille ( smok ma tu gorzej ) Wirujący sztylet, możesz zadać cios kilka razy Mam u siebie w eq atak krwawienia - połączony z trutką robi robotę na bosach Dagger - szybko macha sztyletami, można zjechać gościa w pvp na same hity ( smok ma tu gorzej ) Uważam jeden z wię…

• Body 35lvl zarobek

FirstCelts - - Archiwum

1. Zbroja HP + % do PZ 2. Buffy troszkę mało m1 3. Body jak to body 35 lvl berek osłabia, więc rubin wartość + deff ( Legenda ) 4. Dzik lub mamut - do wyboru do koloru 5. Zdało by się na jakiś bonnn deski = mistyki ; małpki = zwierzęta 6. PZ jak na ten lvl starczy, noooo ale skille u Ciebie słabo % do PZ zdało by się z 20 procent - 10% do PZ zbroja 10% do PZ branza.

• tu masz fajny filmik jak sie otwiera jajca, no ale tak jak pisałem pewnie to też spier.... youtube.com/watch?v=qi6cP8uBDCA Nie noo <ciach> super wiadomo jak lecą zmianki i dodania z powyższych rzeczy które wymieniłeś Moderator Synthia: Podmienilam slowko i ciachnelam flood oraz polaczylam posty.

• Nie do końca są jeszcze magiczne jajca w święta, ale znając życie tu też coś poprawią tired.png

• właśnie dobrze napisane św bez skarpet to jak św bez Kevina

• No i zepsuli.. najlepszy ewent który był co roku... Przecież skarpetki + mikołaj + renifer na 2h to była tradycja Moderator Synthia: Podmienilam slowko, prosze zwazac na slownictwo.

• Dokładnie tak jak piszesz, to był dla mnie jedyny ewent, w którym można było coś wygrać naprawdę dobrego... Owoce życia, kamienie duchowe, zmianki dodania,mikstury pośpiechu. Nooooo niestety

• Nie ma info na temat skarpetek, więc się doczekaliśmy ...

• nowe pety podnoszenie itemkow?

FirstCelts - - Archiwum

Dzięki za odpowiedz... A jak go zakupie dzisiaj i otworzę za 20 dni np. to czy czas Wayne będzie leciał za 20 dni ??