Search Results

Search results 1-20 of 24.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Deidre ~ "to się wyklepie!"

Deidre - - Archiwum

Quote from NowyZielony: “Uuuuu aaaa;p Jaka cisza;p Witam Cię serdecznie;p Jak Ci się podoba praca w Zespole Metin2PL?:) Posiadasz swoją definicję szczęścia?:) Jesteś w stanie mi ją przytoczyć?:) Wiesz że czuję się teraz niczym nekromanta wskrzeszający Twoją prezentację?:) Jeszcze tu wrócę;) ” no straszna :C witam, podoba tylko teraz czasu mało, nauki dużo szczęście jest jak kochasz kogoś i ktoś Ciebie, jak jesteś zdrowy, gdy osiągniesz swój cel. Nekromanta prawie jak postać od moejgo nicku

Deidre - - Archiwum

Quote from Aedian: “To masz podobnie jak ja. Tyle tytułów, że głowa mała. I na steam i na półce. Wyścigi na klawiaturze czy może lepiej na kierownicy? Łatwo jest Ci się oderwać od dobrej gry? Lubisz otrzymywać pytania, które wprowadzają Cię w zakłopotanie? Jak wyglądałby świat bez gier? Wirtualnej rzeczywistości? Jaką grę zamierzasz teraz ograć? ” na kierownicy grałam jak byłam mała to nie powiem od gry ciężko mnie oderwać zależy jakie i czy publicznie czy na pw nudno by było :C DMC 5

Deidre - - Archiwum

Quote from Aedian: “A co to za pada dostałaś? Któryś od Logitech czy może od Xbox'a? Co sprawiło, że tak bardzo wciągnął Cię świat gier? Multi też coś grasz? Jeżeli tak to w co? Jakiego gatunku gry lubisz najbardziej? Skoro mówisz, że fabuła się liczy, to grałaś w Baldurs Gate? ” takiego od xboxa lubię grać, odkąd pamiętam dont starve jest online, metin hehehe, garrys mod, wormsy mam, hearthstone. oj różne, we wszystko mogę. Strzelanki, wyścigi, co tylko mi się spodoba jeszcze nie grałam, mam ty…

Deidre - - Archiwum

Quote from DarkSymphony: “Wiedźmina przeszłaś? I jak Ci się podoba Gwent? Fajny? Bo mi na chwilę nie. Lepszy klimat jest w Wiedzminie. I nie martw się - u mnie też nie ma śniegu ;< #zachód Ulubiona postać z Wiedzmina? ” przeszłam, pisałam o tym trochu wyżej Gwent spoko, nie ograniam za bardzo Triss, Milva było spoczko i Feldmarszałek Duda. Quote from Aedian: “Uuuhuhu. Widzę, że 'gejmerka' z prawdziwego zdarzenia. Gaming PC czy może któraś z konsol (jeżeli konsola to jaka?) Wolisz klawke i mysz c…

Deidre - - Archiwum

Quote from Aedian: “Skoro śniegu nie ma, to gdzie Ty mieszasz? Grasz wojownikiem czy wojowniczką? Skoro masz dużo gier, to jakie miedzy innymi zastąpią Ci Metin2? Znasz przepis na bycie wiecznie młodym i pięknym? ” nad morzem i zaraz idę się opalać hahaha wojowniczką Wiedźmin, DMC, Heroesy 3 i 5, simsy, spore, gwent, hearthstone, dont starve together i inne nie znam :C

Deidre - - Archiwum

Quote from DarkSymphony: “Hej W nawiązaniu do pytań Aediana - gdybyś miała okazję, chciałabyś zostać chłopakiem? A jeśli nie, to chociaż na parę dni? My też mamy ciężko. Spadł u Ciebie śnieg? ” na parę dni moze bym się zmieniła, byłoby zabawnie śniegu nie ma i raczej nie będzie

Deidre - - Archiwum

Quote from Aedian: “Jak poznałaś Metin2? Ulubiona klasa postaci? Gdyby Metina jutro miało jutro nie być, co byś robiła? Włosy rozpuszczone czy lepiej warkocz? Najlepszy prezent jaki można dostać podczas Świąt? Czego nie lubisz w byciu dziewczyną? :phatgrin:” w podstawówce koleżanki mi pokazały zawsze gram wojownikem mam duuużo gier które mi go zastąpią zależy do czego pasuje jaka fryzura to też zależy okresu

Deidre - - Archiwum

Quote from DarkSymphony: “Czyli nie żałujesz tego, że się dostałaś W każdym razie - życzę Ci powodzenia z tymi rudami O której dzisiaj wstałaś? Wyspałaś się? Ulubiony kwiat? Wolisz iść do kina czy na spacer? Lubisz spacery? Jedziesz gdzieś na święta, czy zostajesz u siebie w domu? Do usłyszenia ;> ” nie żałuję dzięki jakoś koło 10 nie wyspałam się lawenda bo ładnie pachnie kino jest spoko. mam zamiar wybrać się z mym lubym ale jeszcze nie wiem na co spacery też są ok jak jest w miarę pogoda świę…

Deidre - - Archiwum

Quote from DarkSymphony: “A co lubisz? Lubisz swoją pracę GMki? Co byś chciała zmienić będąc GM? Co Cię skłoniło do zostania nią? ” Lubię ziemniaki i prawie wszystko co z nich zrobione lubię bycie GMem jakbym mogła to bym naprawiła rudy respiące się w ścianach tak po protu złożylam podanie, nie myślałam że się dostanę, a jak się dostałam to sobie pomyślałam matko co ja najlepszego zrobiłam

Deidre - - Archiwum

Quote from DarkSymphony: “No to polecam Ci gorąco oba te dodatki Warto. Co zamierasz dzisiaj robić? Lubisz tańczyć? Lubisz rysować? Wolisz jajko na twardo czy na miękko? ” dzisiaj będę ozdabiać pierniki i robić pierogi i wychodzę nie umiem tańczyć rysować nawet lubię a jajek w ogóle nie lubię C:

Deidre - - Archiwum

Quote from DarkSymphony: “ooo Grałaś w dodatki? Jeżeli nie, to gorąco Ci je polecam Lubisz pić kakao? Co dzisiaj jadłaś na śniadanie? O której dzisiaj wstałaś? Lubisz jeździć skuterem? ” w dodatku jeszcze nie, ale jak pogram jeszcze w podstawkę to zagram na pewno. lubię czekoladę C: 11;30 około nie lubię, wolę auta

Deidre - - Archiwum

Quote from DarkSymphony: “Hej ;> Grałaś w Wiedzmina 3? Jeśli nie, to czy zamierzasz? Jeśli tak, to czy się podobało? Jak się podoba w Zespole Gry? Zamierzasz w przyszłości dołączyć także do innych zespołów? Do następnego ;> ” skończyłam nie dawno go właśnie. Podobał się, bardzo. Będę przechodzić z innymi zakończeniami. W zespole też mi się podoba raczej nie Metin mi wystarczy

Deidre - - Archiwum

Quote from DarkSymphony: “Hej:> Ulubiona piosenka? Ulubione danie? Wolisz biegać czy jeździć na rowerze? Ulubiona książka? Wolisz iść do kina na film przygodowy czy film akcji? Do następnego ;> ” ostatnio bardzo mi się spodobała z Wiedźmina youtube.com/watch?v=3pTH8lb8Rc0 wszystko co z ziemniaków i piersi z kurczaka, pizza wolę bardziej rolki nie mam ulubionej ale uwielbiam fantastykę Przygodowy

Deidre - - Archiwum

Quote from NowyZielony: “No hejo;p Miałem pytać o pochodzenie nicku ale widzę już padlo pytanie;p Więc;p Lubisz mroczne nekromanckie klimaty?:) Ulubiona pora roku?:) Masz swojego ulubionego usera na forum?:) Szczęśliwe liczby Lotka?:) ” tak trochu lato, jest ciepło i tak fajnie jeszcze nie mam nie podam

Deidre - - Archiwum

Quote from Aedian: “Siemasz Deidre! Czemu czerwony? Bo najszybszy? Gejmerka? Ulubiona gra? Podkolanówki czy rajstopy? Płatki owsiane czy kukurydziane? Jogurt z truskawkami czy malinami? Do następnego :P” hahhah po prostu mi podoba uwielbam grać ostatnio pogrywam dużo w Wiedźmina 3 skończyłam po okoły tygodniu i teraz robię inne zakończenia oba bardzo lubię ale nie zbyt noszę bo spodnie zawsze mam kukurydziane! oba ale bez jogurtu, nie lubię jogurtów

Deidre - - Archiwum

Quote from xKarou: “Bry! Skąd pomysł na nick? Czyżby inspirowany Deirde z "Pana Lodowego Ogrodu"? :D” nick miał być Deirdre z Heroes might & magic V, gra z dzieciństwa

Deidre - - Archiwum

Quote from Colore: “Hej! Jak Ci minął dzień? Jakieś plany na weekend? Czujesz już magię świąt? Co chciałabyś dostać od Św.Mikołaja? :D” 5 godzin matematyk parujee! w weekend może do lubego pojadę co do świąt już ustawiam świąteczne dzwonki w szkole, ozdoby ze strychu już ściągnięte chcę pada, bo strasznie lubię grać i termos

Deidre - - Archiwum

Quote from Gootek: “Cześć Jaka jest Twoja ulubiona potrawa z dzieciństwa, którą mogłabyś jeść tonami i bez oporu ? Bez czego nie mogłabyś żyć ? Miałaś kiedyś jakieś ciekawe postanowienie, które udało albo nie udało się wykonać ? Gdybyś miała możliwość przywrócić do życia jedną ze znanych, ale już zmarłych osób kto to by był i dlaczego ? /me pozdrawia :evilgrin:” nie pamiętam niestety :C bez jedzenia hahha ( i bez takiej jednej osoby) zawsze mówię sobie we wrześniu że będę się uczyć i nie idzie x…

Deidre - - Archiwum

Quote from NowyZielony: “No hejo;p Od czego zależy czy mi coś ugotujesz?:) Jakie miejsce w kraju najbardziej Ci się podoba?:) Ulubiona pora roku?:) Lubisz miód?:) Masz prawko?;p Jeszcze tu wrócę :w00t:” od stanu mojej kuchni moje morze lato a prawka nie mam, jak na razie kumpel mnie uczy ruszać. Quote from Orestes: “Cześć Masz już jakieś plany na najbliższy tydzień ? Czy czerwień i zieleń pasują do siebie ? Herbata z miodem czy kawa z miodem ? Nosisz już rękawiczki ? wrócę :)” szkoła poprawianie…

Deidre - - Archiwum

Quote from Frebrey: “Hey 9.gif"> Lubisz zupy? Jeżeli tak, to jaka jest Twoja ulubiona? Masz jakieś miejsce na Ziemi, gdzie chciałabyś się osiedlić? Utwór na dziś? Do następnego!” Lubię prawie każdą, a najbardziej te robione przez babcie. Jeszcze nie wiem gdzie bym chciała, najpierw trzeba zakończyć porządnie edukacje