Search Results

Search results 1-20 of 20.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Schemat rozwoju Sury WP

OKAYO - - Archiwum

ja robiąc wp maksuję najpierw int-bo daje do hitów i zwiększa def w zbrojce a potem maksuje siłę żeby jeszcze więcej bić a wiadomo że czym więcej bijesz tym więcej pż zwraca ostrze i ja sklie robie tak --ostrze ,zbroja strach -wir-palec zbrojka jako 2 skill bo do 75 liczy się tylko def,blok,kryt

• Nowy server

OKAYO - - Pytania i Wskazówki

grunt to z m2 wyjść jak najszybciej bo boty żyć nie dadzą,a tak na marginesie to zamiast otwierać nowy serwer powinni to wprowadzić na jawie bo prowadzą do tego że na serwerach będzie jeszcze mniej ludzi,,o starych serwerach już zapomnieli

• Zmiany w grze - dyskusja

OKAYO - - Porozmawiajmy o Metin2

o nowy ekran logowania

• Czy dam radę na baronówne

OKAYO - - Archiwum

polecam zakupić talik wiatru +1 bo na baronkę działa wiatr,,,, a rubin wcale perf nie musi być starczy wartość i sr,a przydało by się mityki wsadzać bo jak wiadomo jest tam siła na zywioły

• 95lvl

OKAYO - - Archiwum

na na metinach w lesie fajnie się ekspi,albo auto łowy też w lesie

• to już z tradycja że coś psuja z ewentami jak je dodają,jeszcze ewent wielkanocny dobrze się nie rozpoczął a już go wyłączyli

• METIN 2 TROJAN

OKAYO - - Archiwum

Dzisiaj m wykryło tego cudownego cb jako trojana Trojan:Win32/Occamy.C o co chodzi?,,bo nie wiem czy zezwolić na dostęp czy pozbyć się wszystkiego,bo to co się tu od janiepawla to żart jakiś nie pozdrawiam niemca

• Szkło Handlu

OKAYO - - Archiwum

najlepiej tego nie kupować,sam posiadałem kilka sztuk,i gniot niedopracowany,lepiej pospamować na wołaj

• jaki to serwer?

OKAYO - - Archiwum

Dzięki

• jaki to serwer?

OKAYO - - Archiwum

siemka,w is są bilety na s.80 i s 53 jakie to są serwery ?s.80 to jawa?

jaką kasę? ja na grę nie wydaje pln bociarz traci potrzebny czas ,bo w tym samym czasie jak działała jak poprzednio był by zarobiony a tak może o tym pomarzyć ,no i gm ma wtedy więcej czasu na złapanie takiego bota

a tak odnośnie rękawiczki,,,ja mam rękawice z is + z metków i 5 corów max 30 minut robię,także zmiana na + ,, wkońcu bociarze mają pod górkę,a tu płacz że zepsute ,,ja jestem za tym żeby tak zostawić,a cziterzy niech poszukają sobie innej gry hahaha

• Biolog notatki ?

OKAYO - - Archiwum

też można królową w v2 bić ,respi się co 30 minut i jest na 6 ch ,więc można tam ładnie nadropić sobie

• Wpłata yang do banku Gildii

OKAYO - - Archiwum

tak samo się wpłaca i wypłaca

• Wpłata yang do banku Gildii

OKAYO - - Archiwum

Teraz kasę do banku gildii wpłaca się u strażnika wsi

• Problem z pobraniem

OKAYO - - Archiwum

Musisz wejść do folderu pobrane,tam masz ściągniętego gameforge live(ten do ściągnięcia klienta),kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz właściwości,wyskoczy okienko i na dole masz kwadracik do zaznaczenia odblokuj,zaznacz i kliknij zastosuj,i teraz możesz pobrać klienta

• ewent na duży + każdy może mieć torbe za 100 lampionów,no i z bosów lecą książki na ulepszenie peta,a wcześniej o ubiciu lorda można było pomażyć jak po 2-3 graczy na 1 ch czekało na resp, a ewentowi gracze hehe śmiać mi się chce jak ten płacz widze a ci co kończą podobno gre bo ewent be to mnie powala hehe

• Nie można pobrać gry

OKAYO - - Archiwum

do metina można wejść przez metin2launch w folderze metka

• większość tak ma ,ja też ,do gry można wejść przez metin2launch w folderze metina

• Eventy na Andros - nasze wrażenia

OKAYO - - Andros

ja też zadowolony,a ty woafon drop zmianki i dodania i rób eq bo za często padasz hehe