Search Results

Search results 1-20 of 341.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

kayohardcore - - Dyskusje Etolin

Quote from MrNobody: “Siemka wszystkim. Mam nadzieję że wypoczęci Cieszę się ze pomimo mojej nieobecności były tu osoby które prostowały myśli co niektórym. Jednak Adwokatów nie potrzebuję. A i nie byłbym sobą jak bym nie dodał dodał czegoś od siebie Często piszecie o DMG no to ode mnie coś stylu Aty "Lekcja Pokory" lub jak kto woli "WYJCIE" Ata Na dymie 747d35e7269f4.png No i ata Po dymie XD 76f3d861e2a3a.png 42s mam nadzieję że za kobiety się nie bierzesz No i HIT DMG TOP 1 ARCHERA 88b6b40d91d…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from kryndor: “Czyli neutralna ( i swoją drogą prześliczna ) @MaSensi z którą nigdy nie pisałem, już nie może wyrazić swojej opinii "postronnego świadka", bo jak popiera mnie, to znaczy że jest "pokemonem" xdd musicie się pogodzić z tym, że neutralna opinia ludzi popiera mnie, a nie was. A wy siebie nawzajem popieracie bo jesteście z #TeamAntyKryndor i wasza opinia nie opiera się na byciu obiektywnym, tylko na "propsowaniu" sobie tego co nawzajem sobie napiszecie, choćby nie miało to nic w…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MaSensi: “Quote from Celtycki-Dzik: “To tak samo jak większość tutaj, mało znaczą a najwięcej krzyku robią na forum. Ale co ja tam wiem.. Może to duchowe co ss wstawił Viking było po filmie Cykady. Filmik trwa 8.5 minuty czy coś koło tego. Możliwe, że Cykadzie skończył się jakiś odpał, bądź przebrał się. Każdy medal ma 2 str. Choć i tak propos dla Cykady za wrzucenie materiału. A i co do mojej wypowiedzi, nie naskakuje ani na cykade ani na Vikinga. Tak sobie piszę moje rozmyślenia. ” …

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MaSensi: “Quote from kayohardcore: “Quote from MaSensi: “Quote from kayohardcore: “Co do 4:42 to się z Tobą zgodzę, ewidentnie bije mnie na afku, i rozebrany uderzyłem ponad 4k, jeśli chodzi o 7:57 to ledwie ustał, zostały śladowe ilości pż, widać to na pasku nad głową postaci ” Bardziej o cyfrach pisałam "6437" jakby nie patrzeć 10k mniej. Definitywnie na twoim ss musiał stać bez alchemii lub eq. ” To ile pż ma, 12k? Mało co zostało po duchowym, KOZAK ” Zrozum że mnie nie interesuje …

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MaSensi: “Quote from kayohardcore: “Co do 4:42 to się z Tobą zgodzę, ewidentnie bije mnie na afku, i rozebrany uderzyłem ponad 4k, jeśli chodzi o 7:57 to ledwie ustał, zostały śladowe ilości pż, widać to na pasku nad głową postaci ” Bardziej o cyfrach pisałam "6437" jakby nie patrzeć 10k mniej. Definitywnie na twoim ss musiał stać bez alchemii lub eq. ” To ile pż ma, 12k? Mało co zostało po duchowym, KOZAK

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MaSensi: “Quote from kayohardcore: “Quote from Eylis: “(Hidden Content) 2019 A ludzie dalej nie potrafią w painta xd ” Nagrywane u kumpla telefonem, nie miał programu do nagrywania, filmu nie wstawię, nie chce bana z a bluzgi dostać xDWstawiłem tylko dlatego, ze kolega Cykada twierdził, ze dostawał 5k z duchowego ” Quote from kryndor: “youtu.be/0XKsBkDpcAY dym weryfikuje 4:42 i 7:57 oni bogami chcą być! Śmiechu warte! ” Specjalnie obejrzałam cały materiał, no i faktycznie 5-6k dostawa…

• Jakiej muzy słuchacie?

kayohardcore - - Hydepark

[url]https://www.youtube.com/watch?v=2oM0Gw5jYTA[/url] Ot i cały ja

• Rozmowy serwera Etolin

Lv peta odblokowany xD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Michu: “Quote from kayohardcore: “Quote from Michu: “@kayohardcore jesteś potężny na polu walki, ale czy jesteś też sprawiedliwy? ” Co rozumiesz przez sprawiedliwy? Uściślij proszę ” Wszystkie czego się nauczyłeś, musisz uczyć się znowu. ” Musisz to Ty, ja to ewentualnie mogę

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Michu: “@kayohardcore jesteś potężny na polu walki, ale czy jesteś też sprawiedliwy? ” Co rozumiesz przez sprawiedliwy? Uściślij proszę

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Eylis: “2019 A ludzie dalej nie potrafią w painta xd ” Nagrywane u kumpla telefonem, nie miał programu do nagrywania, filmu nie wstawię, nie chce bana z a bluzgi dostać xD Wstawiłem tylko dlatego, ze kolega Cykada twierdził, ze dostawał 5k z duchowego Moderator Ascoran:Usunąłem zbyt długi cytat.

• Rozmowy serwera Etolin

wxxjoUT.png D6kO8E0.png

• Rozmowy serwera Etolin

zadymka dzisiaj?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nameczaner: “Quote from kayohardcore: “Ostrze ostrze xD ” A celownik wyregulowales? XD ” Zlecisz na tąpke xD

• Rozmowy serwera Etolin

Ostrze ostrze xD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from BamMargera: “Quote from kayohardcore: “Nie śmiem prosić o nicki postaci, skoro nawet nazwy gildii nie pamiętasz ” Chciałem tylko podkreślić fakt, że takie zdarzenie miało miejsce. To jeszcze lepiej, że nie pamiętam nicków bo nie szukam winnych. ” Tak się tylko zastanawiam, kto grasuje w lochu?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from BamMargera: “Ktoś kiedyś pisał, że na metku nuda bo bossy w zamkniętych lochach są i nikt nie może wjazdu zrobić i ksuć. Nie dalej jak wczoraj widziałem jak grupa uzbrojona po zęby 100lv+ wpadła do łatwego lochu małp i biła dropy. Pamiętam tylko, że mieli nazwę gildii na I, ale dokładnie nie wiem Iere czy jakoś tak to było. ” Nie śmiem prosić o nicki postaci, skoro nawet nazwy gildii nie pamiętasz

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “to co jakis dymik? ” Chyba nie ma sensu dzisiaj, moze jutro wieczorem?

• Rozmowy serwera Etolin

Na szkle handlu w szarfach sa nakrycia glowy, we fryzurach kostiumy a w innych szarfy xD Transfer bonusow za 129 SM w IS

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Celtycki-Dzik: “Quote from ArixanBogiem: “@Nameczaner sobota 21 pod DT jakas zadymka ? ” Niedziela, dzień c... Więc zadyma idealnie pasuje. XD ” blaski są