Search Results

Search results 1-20 of 698.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Diumar

Konradeek - - Dyskusje Diumar

Quote from SweetH3ller: “Quote from Konradeek: “No i żeś musiała.... dobra uciekam BO JUSTYNKA BĘDZIE ZŁA ” Kopniaka dostaniesz.... ” Już mnie nie ma STOP !

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from SweetH3ller: “Quote from Konradeek: “A ty powiedz Gastanowi że jest klaczem i grubym lol(na pw bym gorzej napisał xD) ” Konrad hamuj znowu Ci coś bije... ” No i żeś musiała.... dobra uciekam BO JUSTYNKA BĘDZIE ZŁA :(

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Nameczaner: “Quote from Konradeek: “Quote from Nameczaner: “Quote from Konradeek: “Quote from Celtycki-Dzik: “To widzę grube dymy u was na diumarze. ” A ty powiedz Gastanowi że jest klaczem i grubym lol(na pw bym gorzej napisał xD) ” Nie ten adres ” OOO OBROŃCA SIĘ ZNALAZŁ XD, chyba największy czubek tej paczki ;d ” Myślę że lepiej być czubkiem jak konfidentem i choragiewka. ” UUU już tam chyba jedna cycata dziołcha działa xD Quote from Celtycki-Dzik: “Quote from Konradeek: “Quote fro…

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Nameczaner: “Quote from Konradeek: “Quote from Celtycki-Dzik: “To widzę grube dymy u was na diumarze. ” A ty powiedz Gastanowi że jest klaczem i grubym lol(na pw bym gorzej napisał xD) ” Nie ten adres ” OOO OBROŃCA SIĘ ZNALAZŁ XD, chyba największy czubek tej paczki ;d

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Celtycki-Dzik: “To widzę grube dymy u was na diumarze. ” A ty powiedz Gastanowi że jest klaczem i grubym lol(na pw bym gorzej napisał xD)

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from LeQuer: “Na Etolinie przynajmniej lepsze dramki mają. Tego nawet nie wiem jak nazwać Kogoś to obchodzi? xD ” ŻONA GDY JA SIĘ UDZIELAŁEM TO BYŁY CIEKAWSZE DRAMY XD btw HA TFU WilczekLupo, Elo!

• Rozmowy serwera Diumar

@TawisK co tam kumplu?

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Smarki: “Quote from Oxytocyna: “tu agresja ? Przecież tu nikt do nie zwraca się "wyj mixie" etc ” WYJ ” Właśnie @SmarkLover wyj

• Rozmowy serwera Etolin

Konradeek - - Dyskusje Etolin

Quote from Smarki: “Śledzik na raz też z kriszna i mama będzie grany prosto od rybaka @AusZamar ” Latał z harpunem i ma śledziki skubany !

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Smarki: “We pal gumę gościu jak ja mama kriszny na łososia jestem dogadany ” Takiś cwany ? No nie gościu tak się nie bawimy, KRISZNY MAMA WYGRA WSZYSTKO !

• Rozmowy serwera Etolin

A @SmarkLover ma fajną Mamę polecam

• Rozmowy serwera Diumar

Witam wszystkich co tam powiecie, co słychać na Diumar?

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Ingolf: “Jestem Adminem od Eventów i mogę sobie pozwolić od czasu do czasu na zabawy z graczami, a tłumaczyć dlaczego ... nie mam zamiaru Panie @Forfa. Szukasz sensacji to trzeba było zostać w Metinews i pisać artykuły ” Tak jak Pani @Vespa pisała każdy człowiek ma prawo do błędów, a czasem i GA popełni nawet

• Zgadnij, kto napisze następny?

Konradeek - - Gry i zabawy

NIIIII @Lunaya?

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from 0bcy: “Konradek do jakiej gildii trafiłeś bo cie nie widac a niedziela zodiak? XD ” a były były

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from WujekDiumar: “Kondziu znowu na diumarze ” nom elo

• Rozmowy serwera Diumar

Prosze kumple, nie wyzywać się

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Winchester: “to co Panowie, dziś nocka na forum? ” Kochana kumpelo no pewnie, to jest lepsze od latania na bossy xD

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Fearow: “Mnie też usuwa, kobieta bez uczuć ” Pamiętaj że nadal ciebie kocham

• Rozmowy serwera Diumar

@CzarnyAreS też ziomeczku co tam słychać ? Przywołujemy dawnych znajomych, a może @0bcy co tam słychać ?