Search Results

Search results 1-20 of 208.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

ArixanBogiem - - Dyskusje Etolin

Quote from kryndor: “Quote from kayohardcore: “Quote from kryndor: “Czyli neutralna ( i swoją drogą prześliczna ) @MaSensi z którą nigdy nie pisałem, już nie może wyrazić swojej opinii "postronnego świadka", bo jak popiera mnie, to znaczy że jest "pokemonem" xdd musicie się pogodzić z tym, że neutralna opinia ludzi popiera mnie, a nie was. A wy siebie nawzajem popieracie bo jesteście z #TeamAntyKryndor i wasza opinia nie opiera się na byciu obiektywnym, tylko na "propsowaniu" sobie tego co nawza…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Erdap: “youtu.be/PijbWurREr8 #Mudai ” zaorałeś lepiej niz Ja wladimircem t30 xDDDDD

• Filmiki serwera Etolin

[url]https://www.youtube.com/w…f0h0uyfuqltw03c010c[/url]

• Rozmowy serwera Etolin

to dobry jest ten nasz cykada [url]https://www.youtube.com/watch?v=NFeZT90Kpqs[/url]

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “Chciałem się pochwalić Pierwsza aura już u mnie w eq siedzi misiaki ” odsprzedaj mi DMG aurę xdQuote from kayohardcore: “zadymka dzisiaj? ” Zezwalam ” loli to ile tam won chcesz za luk ? xD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “Chciałem się pochwalić Pierwsza aura już u mnie w eq siedzi misiaki ” miecza ? xD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Michu: “Quote from ArixanBogiem: “mozesz :wejsc na ts i wyjasnic sytuacje zlozyc skarge do lidera gildii siedziec cicho wyc wybierz sobie opcje JK ” Kpisz sobie panie? Tylko głupiec poważyłby się na coś takiego. Quote from Abwehry: “Co to ma byc?! Czy gildia Irre zwariowała do reszty? Cały dzień stoją w m1 i zabijają mój sklep, jak jak mam handlować? Czy mogę to gdzieś zgłosić? ” Wojna to niebezpieczna gra mój panie, jak pomału zaczynasz odkrywać. ” Przejelismy kontrole nad Etolinem S…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Abwehry: “Co to ma byc?! Czy gildia Irre zwariowała do reszty? Cały dzień stoją w m1 i zabijają mój sklep, jak jak mam handlować? Czy mogę to gdzieś zgłosić? ” mozesz : wejsc na ts i wyjasnic sytuacje zlozyc skarge do lidera gildii siedziec cicho wyc wybierz sobie opcje JK

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nameczaner: “Quote from ArixanBogiem: “Quote from Nameczaner: “Quote from Lexio: “co ja widze ten serwer sie nazywa Rubinum lol to jak za kazdego zamknietego priva beda otwierac nowy serwer to niedlugo na plu bedzie 1.000.000 serwerow. Ah wait... reszta stoi na Syberii tudziez w Kazachstanach, wiec zamknac to moga co najwyzej muszle do kibla w swojej zalosnej malej siedzibie w jakze urokliwym miescie Karlsruhe ” Przeciez nie grasz to w czym widzisz problem?Propsujesz privy czyli ludzi…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nameczaner: “Quote from Lexio: “co ja widze ten serwer sie nazywa Rubinum lol to jak za kazdego zamknietego priva beda otwierac nowy serwer to niedlugo na plu bedzie 1.000.000 serwerow. Ah wait... reszta stoi na Syberii tudziez w Kazachstanach, wiec zamknac to moga co najwyzej muszle do kibla w swojej zalosnej malej siedzibie w jakze urokliwym miescie Karlsruhe ” Przeciez nie grasz to w czym widzisz problem?Propsujesz privy czyli ludzi którzy kradną? Tobie strażnikowi Texasu chyba nie…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “spoko, to ustawmy sie na jutro ” POD DT 21 ??

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lexio: “gosciu masz 20 pare lat wyjdz z domu w sobote a nie bijesz sie z 5cioma osobami na krzyz xd ” wystarczy ze wyjde z ognistej ziemi i znajde sie pod DT

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Celtycki-Dzik: “Quote from ArixanBogiem: “@Nameczaner sobota 21 pod DT jakas zadymka ? ” Niedziela, dzień c... Więc zadyma idealnie pasuje. XD ” w niedziele sa blaski !!! Moderator Ascoran:Usunąłem flood.

• Rozmowy serwera Etolin

@Nameczaner sobota 21 pod DT jakas zadymka ?

• Filmiki serwera Etolin

stare czasy youtube.com/watch?v=1L-GWWtIEM…fflqm1qdq2kwre2irk0h00410

• Quote from JaTylkoDoDt: “Na rubinum też xD? ” no ba na starcie serwerow na V tez musisz zaladowac sm zeby byc w topce a wiadomo ladujesz bo chcesz xd Moderator Ascoran:Usunąłem piramidkę cytatów.

• Quote from JaTylkoDoDt: “Dodanie bonów do jednego itemu na PL kosztuje ponad 100 zł xD. ” ciekawe kto jeszcze wydaje sm na dodania bonow xDD jest tyle mozliwosci na PL otrzymania dodan ze nie trzeba ich dropic z mobow czy metkow jak na innych serwerach na V xD Moderator Ascoran:Usunąłem flood.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from 0bcy: “Brook jest moja i będę ją... Kochał :p ” nawet jak bedzie miala 3 cyfry na wadze ? xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nameczaner: “Quote from ArixanBogiem: “@Nameczaner jakas date proponujesz ? xD miejscowka spoko byla bez lagow ” Raczej na weekend postaramy się zebrać.Pamiętaj żeby alchemie przedłużyć i nie ma przekładania eq xD ” no wlasnie to ma dzialac w 2 strony xd

• Filmiki serwera Etolin

youtube.com/watch?v=Lyq0KzW5RZ…3umtbp3l1pc43ys5bk0h00410