Search Results

Search results 1-20 of 172.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

M4VericK - - Dyskusje Etolin

Quote from Michu: “Wszystko fajnie @M4VericK ,ale szkoda, że ukrywasz komentarze pod swoim najnowszym filmem z pokazania mocy kriszny. N4tpxRn.png ” jakie to ukrywanie skoro masz ss? hmmm... czy to nie jest sianie Propagandy na forum?

• Rozmowy serwera Etolin

Drodzy Etolińczycy, Z okazji Walentynek pragnę złożyć wam wszystkim najszczersze życzenia A także naszemu kochanemu GF'owi. Moim Wrogom życzę abyście się wzmocniali Oraz najserdeczniejsze życzenia dla mojej nowej Super TOP 1 Gildie Irresistble Dziękuję, że jesteście mimo to, że jestem tak krótko z wami Dzięki, że mogłem dołączyć do takiej Ekipy Pozdrawiam, M4VerciK

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Tujka: “Ja czekam czy mi postać przeniosą... i właśnie się zastanawiam jaki tu jej dać piękny Nick ech. ” Jak Przeniosą? w senise przypiszą bo wracasz po fuzji?

• Rozmowy serwera Etolin

Wiecie może czy w tym Resecie naprawią tą Rękawiczke z IS'u? bo drop jest okropny ;x

• Filmiki serwera Etolin

youtube.com/watch?v=lKnozoeZNJg

• @Ingolf czy reset serwerów bedzie w czwartek czy jakieś zmiany są odnośnie tego?

• @Art dlaczego tak dlugo trwała Aktualizacja?? Skoro fuzja którą była wiekszym wyczynem trala zaledwie 5/6h?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from YoGohurt: “Hej! Poszukuję namiary na gracza o nicku "SaveMe" - nie wiem, jaki nick miał przed fuzją, grał na etolinie - na 99% w gildii NowaEra. Ktoś coś? ” napisz do KingDeath on bedzie wiedział cos o tej postaci

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Swiezu: “Na twoim miejscu to zgodnie z tym co kiedyś napisałeś, nie wypowiadaj się, bo nazywasz wszystkich od pionków, że szczekają, że się nie pojawiają, a sam pod pierwszym lepszym wilkiem pojawiasz się jako wycieraczka dla butów. ” Zamilknąć to możesz ty kolego jak Ci nie odpowiadają moje wypowiedzi to je omijaj i próba twoja zebrania oklasków czy atencji jest zbędna bo jakoś mało kto pamięta kim byłeś jak grałeś w Teamie i jako gracz wiele nie zauważył NIKT abyś odnosił domniemane…

• Quote from TexasHunter: “A co myslicie jak w tej mistycznej jest siła na żywioł czy w tej sytuacji talizmany stracą na znaczeniu i beda uzywane tylko pod zodiak. ” wtedy bedzie większe DMG przecież te osoby które to wymyśliły nie patrzą na to co już jest w grze tylko to na czym można ubić interes to ma przyciągnąć osoby które będą PŁACIĆ i to nie małe pieniądze aby Mieć to co najlepsze a przecież tylko o to im od kilku lat chodzi na reszta zwis, zaraz zapewne odezwą się obrońcu i będę czytał wyp…

• do 17 się może wyrobią chyba, że będzie opóźnienie xDDDD

• Quote from Spedax222: “A orintuje sie moze ktos do kiedy bd przerwa? ” Odpwiem jak to Art pisał ostatnio jeszcze kilka minut (a przerwa trała kolejne 45 min)

• też macie takie wrażnie, że tą cała strone techniczną prowadzi jeden technik? pomijając Turków i Niemców bo tam MUSI być na PICUŚ Glancuś tylko u nas @Art nie stawia spraw jasno GF'owi, że chce Technika Specaliste aby zrobił z tym porządek w MT2 PL

• Quote from Bamus: “Na włączenie serwerów jeszcze trochę poczekamy. Pierw muszą Niemcom włączyć bo wiadomo, tam więcej zarobią na euro. ” Niemcy i Turcy już mogą się logować od dobrych 40 min tylko my jak zawsze musimy czekać na zliczone ilości CZASU ;c

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Jazzy.tbd: “jest śmiesznie , [ciach] shizo boi sie przyjąc pvp z helerem , o arixanie nie wspomne bo on sie boi pvp z każdym xd pogromowi troszke jaja wzrosły bo sie odważył, wiadomo że nie miał szans z helerem ale brawo za odwage samej próby ogólnie ta śmieszna topka nie poparta niczym bo nigdy nic ni wygrali, na starych turniejach to jeszcze pampersy zmieniali , teraz tak cwaniakują, a boją się pvp z każdym kto o to poprosi, mimo ze i tak pożyczą eq od całej gildi to się boją bo nie…

• @Ingolf @Art takie pytanko kiedy rzeczy z tomboli zaczna sie stakowac np. Rudy? Może by się dalo załatwić tak, że itemy które mają taka sama zawartość mogą się stakować?? Była by to bardzo duża pomoc dla graczy i wiele rzeczy zajmowało by o wiele mniej miejsca byłbym wdzięczny gdybyście mogli przekazać te wskazówki odpowiednim osobą. Pozdrawiam, PoroObiony

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Naksen: “Czyli nie będzie karkówki? ” niestety nie

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Shooter83: “Przed fuzją ja i Bashir we dwoje bez problemu biliśmy waszą gildie ” ty Shooter nas biłeś? Przypominam sytuacje jak staliście w kole i twoja żona metinowa pisała cytuje : "aby nie bić dropków" Hmmm... to chyba pomyliłeś sytuacje. Po za tym ten "kolega" o którym wspominasz byle wtedy jeszcze w chunjo i większości czasu stał w kole w jinno albo ubił postać na afku i szybko do koła wracał więc wpierw zdobądź informacje a później coś pisz.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from KilerNo0bs: “Jak pisałem wcześniej koniec zadymy to co najmniej 20/30 osób z red i wasza 3/4 co tu wyjaśniać ? ” Bartek widze, ze masz problemy z wzrokiem gdyż te "3/4" osoby to wogi + NaLoOzie + Irre. Brawo za zdolność sprzestrzegania tego co się dzieje wkoło Ciebie, bo tak @Mleeko wspomniała nas było tyle samo. Pozdro

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Smarki: “po biletach bedziesz mogl zbierac ta swoje gildie "przyjaciol" i bedziecie rozjezdzani codziennie ciekawe ile wytrzymacie ” @Smarki z tego co sobie przypominam to pewne czerwone postaci składały takie obietnicę, że po fuzji to niektórzy gracze powinni sprzedać konta i nigdy więcej nie wejść na gre, a jak to się mówi Krowa która dużo muczy daje mało mleka, więc pozostaw tą kwestie "straszenie" duchom. Przypominam, że sam zapraszałeś pewną osobe na Samos na "wyjaśnienie" a tera…