Search Results

Search results 1-20 of 995.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Rubinum

WujekDiumar - - Dyskusje Rubinum

Biorąc pod uwagę że mamy początek serwera to i tak i nie . Nie ma tragedi boty banują w miarę regularnie ... Mi na blaskach usunęli 3boty . Nie ma takiego bum jak na Tasmanię . Myślę że przyszłe 3tyg zweryfikują stan graczy

• Rozmowy serwera Rubinum

WujekDiumar - - Dyskusje Rubinum

@Art @Ingolf tak jak pisze up dusza jest na jeden dzień a nie na 7 tak jak to pisze podczas ulepszania

• To co obstawiamy czy na pl wleci depozyt czy start będzie bez resetu serwera ? Ja obstawiam że 3min po starcie bedzie ss na forum z kościami na defa xd

• Quote from against: “To dział dyskusji " prywatne servery vs gf"? xd Jaki jest sens o tym dyskutować to nie wiem. Racja prawna jest po stronie gf czy komuś sie to podoba czy nie. ” taki że moze do @Art dojdzie i przekaże wyżej czego brakuje na globalu Quote from against: “ Dlatego też z innej beczki,na nowym servie bedzie 100% wiecej expa jak i dropu. Orientuje sie ktoś czy ten bonus łączy sie z rekawica zlodzieja ? Chyba takich eventów nie bylo wczeanie, dlatego zastanawiam sie jak ta zmiana be…

• Quote from Django: “Quote from WujekDiumar: “Co do zmian odnośnie meley myślę że spoko tylko jakieś 2lata za późno ? ” Dla tych co soluja meley to tylko przejściowy problem, taki prezent od GF żeby utrudnić im grę :p, ” wiadomo ale jednak zawsze coś Quote from DeFaCC: “Quote from WujekDiumar: “@DeFaCC nie dziw się że na globalu mało chętnych do bicia się. Bossy na zamkniętych dungach zero rywalizacji o wyższe bossy z których mamy fajny drop bo ich nie ma generaly zabrane wróżka nie przyciąga wys…

• Quote from IamLegend: “Quote from JaTylkoDoDt: “Na rubinum też xD? ” na rubinum też z metinow i bossow w poszczegolnych dniach... a no tak, przeciez Ty tylko z isa brales, bo donejciki lecialy od dzieciakow za streamy a teraz popatrz, nie bedzie strimow i nie bedzie darmowych pieniazkow tylko trzeba wydac swoje, ciezko zarobione na IS ” powodzenia w mieszaniu Eq pod grotę czy nawet dt o mapach 90/95nie mówiąc zmiankami z B Moderator Ascoran:Usunąłem piramidkę cytatów.

• @DeFaCC nie dziw się że na globalu mało chętnych do bicia się. Bossy na zamkniętych dungach zero rywalizacji o wyższe bossy z których mamy fajny drop bo ich nie ma generaly zabrane wróżka nie przyciąga wysokie lvl ... Jak dropek może zarabiać bez posiadania Eq pvp to sory ale po co ma je kupować 70%graczy która została nie ma nawet broni do pvp bo po co komu broń na 105/115 jak w kole nikt ich nie zabije na meley tak samo a na blaskach szkoda czasu na bicie się o spot

• Quote from 0bcy: “Prywatny serwer kończy się może za szybko ale wspomina się to 2x lepiej jak to co masz juz x lat na PLn... Tu ile byś nie dropil(skoro nie mówimy o is) to nie wyrobisz na te nowinki co serwuje nam GF... ” a potem zdiwko łapie gf ze ludzie wony sprzedają no coż za coś trzeba kupić 200 podreczników na nowa broń xd

• Quote from AndrewBalboa: “privy miały tysiące graczy, np. pseudo pandora 10k osób na starcie i przez to właśnie ceny są jakie są... kilka lat temu kupon 1000sm kosztował 8w, teraz kosztuje 35w, dlaczego? bo jest mało osób i nie ma komu ładować w is ” @AndrewBalboa a może dlatego że yangii na serwerach są generowane w kolosalnych ilościach ? [ciach] Moderator Ascoran:Usunąłem offtop.

• Quote from Fibo: “Nie ma się co spinać czas pokaże jak to będzie. Po wprowadzeniu mitycznej alchemii miało zostać kilku graczy wszyscy mieli masowo kończyć z Mt2 w tym temacie śmierdzi hipokryzją co trzeci post ” no nwm z diumara znikła spora część "topki" a kolejne tyle osób wegetuje czekając czym nas GF uraczy Mityczna alchemia dla sporej części graczy była gwoździem do trumny patrząc też po innych krajach nigdy nie było tak dużego zniechęcenia do aktualizacji jak przy tej. @Art ponawiam pytan…

• Quote from Santonia: “Quote from WujekDiumar: “Może o tym że garść ludzi potrafi stworzyć lepszy serwer nie polegający na robieniu przelewu co tydzień na nowe itemki i podręczniki z is żeby prowadzić grę na wysokim poziomie ? ” Do każdej kradzieży można dodać dowolną ideologię, której celem będzie ukrycie niewygodnego faktu, że nadal to jest kradzież.Ja wiem, że to brutalne, wszyscy próbują używać nazw: "priv-server", w ten sposób choć w swoich oczach trochę usprawiedliwiając takie działanie, no…

• Quote from Santonia: “Quote from Django: “Quote from Santonia: “Ale o czym ta dyskusja? Prowadzenie i czerpanie zysków z pirackich serwerów można porównać do świadczenia usług taxi na kradzionej benzynie. Kto z Was chciałby być ajentem/właścicielem takiej stacji benzynowej ? Taka dyskusja jest po prostu jałowa. ” Coo??? A może bardziej pasowałoby porównanie do czerpania zysków z remiksow piosenek? W końcu twórcy privow dużo dokładają od się siebie a ich serwery maja znacznie więcej do zaoferowan…

• To pewnie od niego wzięło się powiedzonko "a chcesz mieć takie dwa "

• Rozmowy serwera Diumar

WujekDiumar - - Dyskusje Diumar

Ja nie jestem w veto i nigdy nie byłem ale spoko

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from LeQuer: “@WujekDiumar nie wchódź w dyskusję z tym człowiekiem bo jego jedynym zadaniem na ostatnim dymie w jinno było pisanie na czacie i pw do ludzi szukając jakiejś zaczepki. Pamiętaj - czyny, nie słowa. jU5atXp.png Taką litanie dostałam na pw dzień później pisząc dosłownie dwa słowa na zadymce. Nie polecam gracza, tu też możesz mnie z błotkiem zjechać. Ciao. ” ty mi pisać nie musisz ja mam nawet w blokowanych jego sklepy xd

• Rozmowy serwera Diumar

Jeszcze napisz o tytance Zbyszka i granatach i będziemy mieli komplet xd

• Rozmowy serwera Diumar

Jedrzej pisał zebym mu dał to go zrzuciłem na ts i mu pokazałem i sam mi napisał że się nie spodziewał . Co do Crosa bierz pod uwagę że graliśmy jeszcze około roku czasu jak on skończył grę xd ? No a ja pamiętam jak dziś jak stałem nad twoją ninja która leżała na ziemi a ty mi pisałeś że mam 17lat xd co piszesz mi od 4lat xd i że is ładuje za kieszonkowe Pewnie tego nie pamiętasz bo byłeś w takim stanie że mało możesz pamiętać xd w końcu kto by pisał publicznie że idzie się powiesic bo chcą go z…

• Zdrowe podejście to podstawa s

• Quote from Ascoran: “Quote from VIII: “Jeszcze jestem ciekaw oddawania tego biologa z eliksirami po aktualizacji. ” Mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, bo oddawałem miesiąc temu obie misje. 92 oddawałem z Eliksirami Poszukiwacza i może tylko 2 miałem spalone, poza tym wszystko pomyślnie. 94 oddawałem już bez eliksirów i miałem ciąg pomyślnych oddań blisko 10. Na początku zjarał mi kilka pod rząd, ale potem do końca było bez większych problemów. Misja na 94 bez klejnotów zajęła mi około 25 …

• Quote from PrisonBreak17: “Quote from VIII: “Dlatego jednak wziąłem atak. Jeszcze jestem ciekaw oddawania tego biologa z eliksirami po aktualizacji. Jak pierwszy raz robiłem klejnoty przy misji 92 na 10 sztuk bez eliksirów zużyłem 78 klejnotów. Na misję 94 na 20 sztuk już tylko 35 z eliksirami.. Na drugiej postaci robiłem klejnoty 94 po nowemu bez eliksirów i koło 3 na 4 mi przyjmował, chyba tylko 2 odrzucił. Teraz zrobię całą te misję z eliksirami i porównam po zmianach. ” Ja oddawałem w ciągu …