Search Results

Search results 1-20 of 758.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Jazzy.tbd - - Dyskusje Etolin

to juz nie te czasy ze ktos zrobi 1 lvl podobny do twojego i kogos naciągnie, teraz kazdy uzywa ts i innych komunikatorów i każdy wie kto jest kto

• a sklep lub gdy wony dojdą do maxa?

• może być dxtory, lub fraps, pomaga ale nie załatwia problemu. Napewno sporo wydłuży czas zamulenia

• Rozmowy serwera Etolin

to ty jeszcze nie wiesz że jak zapytasz w necie o cokolwiek, to zaraz przyjdzie stu januszy którzy sprawdzą to w google a potem cie zwyzywają od idiotów ?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Aata... nie Atta: “Kończę przygodę z forum to chcę aby moje dane zostały wykasowane, nikt nie może przechowywać czyiś danych bez jego zgody, jest to niezgodne z prawem. ” mówisz o tych danych które dobrowolnie im podałeś i przy zakładaniu konta an forum akceptowałeś regulamin forum którego nie czytałeś , a w którym było że zgadzasz się na wykorzystywanie twoich danych osobowych ?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Aata... nie Atta: “Nie wiem czy używasz swojej głowy do myślenia czasami czy nie ale słuchaj oświecę Cię! Może Ty nie widzisz tych danych, adresu e-mail i innych znaczących informacji o danym koncie forumowym, ale ktoś inny je widzi, nie wiem czy jesteś tak bystry jak cykada i muszę odpisywać Ci kto może wiedzieć takie dane hymm? ” jak już wspomniałem, te dane są nic nie znaczące, kogo obchodzą twoje dane z konta forum? piszesz jakby to były co najmniej dane do konta w grze lub pasy d…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Aata... nie Atta: “Quote from Jazzy.tbd: “to teraz zamiast po prostu wyjść z forum to trzeba się prosić żeby cie usunęli ?nałóg tak silny że z własnej woli ciężko się wylogować. to jakby stać na dachu i pisać do wszystkich żeby ktoś przyszedł cie popchać bo sam się boisz ale że nikogo to nie obchodzi to nie spadniesz;) ” czytać będę od czasu do czasu. nie chodzi o to, że ktoś potrzebuje pomocy w opuszczeniu forum, po prostu nie chcę żeby tutaj był mój nick tylko tyle i aż tyle Przykła…

• Rozmowy serwera Etolin

to teraz zamiast po prostu wyjść z forum to trzeba się prosić żeby cie usunęli ?nałóg tak silny że z własnej woli ciężko się wylogować. to jakby stać na dachu i pisać do wszystkich żeby ktoś przyszedł cie popchać bo sam się boisz ale że nikogo to nie obchodzi to nie spadniesz;)

• nagle wszyscy mają kompy z nasa, a w innych tematach cały czas płacz, że metin zamula, lagi itp przeciętny gracz ma kompa za 2,5k i na optymalizacją na takie kompy powinien się metin skupić, bo patrząc na wymagania tej gry to 50 metinó powinno dać się odpalić na kalkulatorze, a jest tak źle zrobiona że zamuli każdego kompa, tańszego szybciej, droższego wolniej. Od jakiegoś czasu jeden sklep w m1 zminimalizowany zabiera ok 20% procka na średniej jakości kompie, kiedyś zabierał 1-2%, więc coś się …

• Item Shop - dyskusja

Jazzy.tbd - - Porozmawiajmy o Metin2

co wy chcecie od arta, on może przekazać coś od nas do gf i w drugą strone. Nie może sam w grze nic zmienić, naprawić, a informacje zazwyczaj dostaje z takim zapłonem że gracze już wiedzą to z innych źródeł

• Rozmowy serwera Etolin

100 km rowerem to zejdzie z 5 godzin, już widze jak ktoś wsiada i jedzie na taki trening xD pół godzinki interwałów wystarczy spokojnie 2-3 razy w tygodniu

• Quote from Wiwek: “Quote from Jazzy.tbd: “Quote from Wiwek: “Quote from Jazzy.tbd: “w przeglądzie misji przyjmujesz misje na odłamki raz na 24h, mozesz dropic odłamki które złożą ci się w 3 cory takie same jak stare, z tym że te odłąmki są do handlu (zwykłego jak i na sklepach) ale nie złozysz ich na postaciach niższych niż 110 lvl bo nie mają tej misji, więc ogólnie na plus, postacie 110+ mogą robić 8 corów dziennienowe cory dropią 2x słabiej jak stare ale i tak jest to na plus ” Ze co?? 2x sla…

• Quote from Wiwek: “Quote from Jazzy.tbd: “w przeglądzie misji przyjmujesz misje na odłamki raz na 24h, mozesz dropic odłamki które złożą ci się w 3 cory takie same jak stare, z tym że te odłąmki są do handlu (zwykłego jak i na sklepach) ale nie złozysz ich na postaciach niższych niż 110 lvl bo nie mają tej misji, więc ogólnie na plus, postacie 110+ mogą robić 8 corów dziennienowe cory dropią 2x słabiej jak stare ale i tak jest to na plus ” Ze co?? 2x slabiej? xDDD w 20min ponad 100 odlamkow wydr…

• Quote from JMX: “Co do zmian w ostatniej aktualizacji. NOWA SERIA MISJI Wysokopoziomowi gracze otrzymają od poziomu 110 nową serię misji: zbierajcie Odłamki Smoczego Kamienia+ i otrzymujcie wspaniałe nagrody! Jak to działa? Wiecej odłamków jest dla graczy 110+, jakieś dodatkowe?? ” w przeglądzie misji przyjmujesz misje na odłamki raz na 24h, mozesz dropic odłamki które złożą ci się w 3 cory takie same jak stare, z tym że te odłąmki są do handlu (zwykłego jak i na sklepach) ale nie złozysz ich na…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from sobi7: “A co do Mudaja, to to jest właśnie największy hipokryta. Setki na pasku i bije mnie dokładnie tyle samo co ja jego albo mniej jak sie przebierze, bo obok jest kto inny- z tym, że ja bez jakiegokolwiek odpału ” aha czyli bijecie sie tyle samo i on ma setki na pasku, wiec idąc twoją logiką to ty też musisz mieć, przemysl sobie te hipokryzje. wiem że masz ból tyłka , że cie wyrzuciliśmy z niepyskuj za pazerwość ale nie rozpędzaj się z tym pisaniem,

• szkoda tylko że jeden bos dziennie i przepustke można robic dopiero 24h po jej poprzednim odebraniu

• tak, nigdy nie działała

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Ninhio: “Quote from Jazzy.tbd: “Quote from Ninhio: “Quote from Ninhio: “Masz tu swoją gildie jaka jest pro, z dropem bez odpału nie potrafią sobie poradzić youtu.be/7L9GZCHiQgc ” @Jazzy.tbd i jak? z nazarem to by tam nie było co zbierać ucz się miniarixan jak się utrzymuje 3 klasy XD ” wyrwałę?s 5 minut z zadymy, brawo, kazdy wie jak wygladała całość ” Hahahahah niby jak wyglądało? Po pierwsze: nagranie ma 12 minut a nie 5. Uświadom mnie jak niby to wyglądało Twoim zdaniem, albo pokaż…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Ninhio: “Quote from Ninhio: “Masz tu swoją gildie jaka jest pro, z dropem bez odpału nie potrafią sobie poradzić youtu.be/7L9GZCHiQgc ” @Jazzy.tbd i jak? z nazarem to by tam nie było co zbierać ucz się miniarixan jak się utrzymuje 3 klasy XD ” wyrwałę?s 5 minut z zadymy, brawo, kazdy wie jak wygladała całość

• Rozmowy serwera Etolin

żarty masz dobre xD