Search Results

Search results 1-20 of 691.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Nameczaner - - Dyskusje Etolin

Quote from MaSensi: “Quote from Celtycki-Dzik: “To tak samo jak większość tutaj, mało znaczą a najwięcej krzyku robią na forum. Ale co ja tam wiem.. Może to duchowe co ss wstawił Viking było po filmie Cykady. Filmik trwa 8.5 minuty czy coś koło tego. Możliwe, że Cykadzie skończył się jakiś odpał, bądź przebrał się. Każdy medal ma 2 str. Choć i tak propos dla Cykady za wrzucenie materiału. A i co do mojej wypowiedzi, nie naskakuje ani na cykade ani na Vikinga. Tak sobie piszę moje rozmyślenia. ” …

• Quote from Eylis: “Quote from BamMargera: “Lochu małp ” Racja. ” @Eylis XD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Mein v2: “@Ascoran możesz powiedzieć jakim prawem zablokowales mi wszystkie konta za "nielegalne oprogramowanie"? Według ciebie nastawienie 30 szamanek bijących kryndora na pojedynku jest nie do osiągnięcia bez cheatów? Ty znasz wogóle takie pojęcie jak "wydajny komputer"? Jednocześnie blokujesz mi permanentnie za to konto na forum żeby uciąć kontakt z administracją. Konta specjalnie zakładałem na jakichś dziwnych mailach żeby nie dostawać permów na inne, ważniejsze konta. A ponieważ …

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Michu: “Quote from Celtycki-Dzik: “Quote from Michu: “Czy uważasz mnie za głupca niewierny? Nie, nie będziesz mi rozkazywał jak jednemu ze swoich służących. ” Ja ci nie rozkazuje, tylko mówię co możesz zrobić byś przestał lamentować. ” Niech to piorun strzeli prosisz o wykonanie prostego zadania. ” Podołasz? XD

• Nie @MagKai

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from kayohardcore: “Ostrze ostrze xD ” A celownik wyregulowales? XD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ArixanBogiem: “Quote from Nameczaner: “Quote from Lexio: “co ja widze ten serwer sie nazywa Rubinum lol to jak za kazdego zamknietego priva beda otwierac nowy serwer to niedlugo na plu bedzie 1.000.000 serwerow. Ah wait... reszta stoi na Syberii tudziez w Kazachstanach, wiec zamknac to moga co najwyzej muszle do kibla w swojej zalosnej malej siedzibie w jakze urokliwym miescie Karlsruhe ” Przeciez nie grasz to w czym widzisz problem?Propsujesz privy czyli ludzi którzy kradną? Tobie st…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lexio: “co ja widze ten serwer sie nazywa Rubinum lol to jak za kazdego zamknietego priva beda otwierac nowy serwer to niedlugo na plu bedzie 1.000.000 serwerow. Ah wait... reszta stoi na Syberii tudziez w Kazachstanach, wiec zamknac to moga co najwyzej muszle do kibla w swojej zalosnej malej siedzibie w jakze urokliwym miescie Karlsruhe ” Przeciez nie grasz to w czym widzisz problem? Propsujesz privy czyli ludzi którzy kradną? Tobie strażnikowi Texasu chyba nie wypada xD

• Nie @Celtycki-Dzik

• Quote from BeeT: “Quote from Nameczaner: “Czekam aż zapozycza nazwę priva tego na V xD Przeciez te bubbexy, sabale czy inne śmieszne youtuberki to się zapłacza. ” będą na to lać ciepłym moczem ” Widać po filmach xD

• Czekam aż zapozycza nazwę priva tego na V xD Przeciez te bubbexy, sabale czy inne śmieszne youtuberki to się zapłacza.

• Płacz z powodu tego że moga chwilę dłużej pograć, coś pięknego xD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ArixanBogiem: “Quote from Celtycki-Dzik: “Quote from ArixanBogiem: “@Nameczaner sobota 21 pod DT jakas zadymka ? ” Niedziela, dzień c... Więc zadyma idealnie pasuje. XD ” w niedziele sa blaski !!! ” Dropienie jest dla biednych xD Moderator Ascoran:Usunąłem flood.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ArixanBogiem: “@Nameczaner sobota 21 pod DT jakas zadymka ? ” Bardziej niedziela ale jeszcze damy znać.

• Tak @SauBaar

• Rozmowy serwera Etolin

Ale mafia ma ból tyłka o to że pobanowali [ciach] Fajnie się na to patrzy. Moderator Ascoran:Usunąłem niestosowne wyrażenie.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Stormus: “Viking idź pod drzewko bo tylko tam potrafisz stać,może jakieś jabłuszko spadnie i sobie zjesz ” Standardowe wyj mixie xD

• Quote from Alvaro: “Quote from Nameczaner: “Patrząc na dzisiejszą gospodarkę w metinie i sposoby zarobku to 40w nie jest problemem żeby zarobić i kupić kupon 1k sm ” Jak ma się eq zrobione za kasę z wątpliwego źródła to nic nie jest problemem. Są też normalni gracze, którzy eq do dropu też zdobywają w grze z gry. ” Oskarżasz mnie o coś nawet nie wiedząc kim jestem? Jeszcze ani jednego itemka nie kupiłem z tych stron także chyba należe do normalnych graczy XD

• Quote from Handlarz30: “nie długo to w tej grze bedzie np. bonus silny przeciwko moobom z 10000000% wynosił. dodaja tych procentow co chwile z szansami ze szok no tak kasa misiu kasa ” Nikt Ci nie każe ładować kasę, możesz zarobić wony w grze i kupić za to kupony SM. Patrząc na dzisiejszą gospodarkę w metinie i sposoby zarobku to 40w nie jest problemem żeby zarobić i kupić kupon 1k sm

• Rozmowy serwera Etolin

Podejrzane jest to że nagle pojawiaja się nowe konta (niekoniecznie "starzy nowi gracze) podczas gdy na forum jest jakiś dym. Również podejrzane jest to że pojawiło się to konto jak trolle typu kryndor czy szele maja bana xd Chociaż wiem że helio też to zrobił/a czytając forum XD