Search Results

Search results 1-20 of 679.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Brak dropu szkat. Blasku księzyca

Fusia - - Archiwum

ale z tego co tu czytamy chodzi prawdopodobnie o rubina

• Brak dropu szkat. Blasku księzyca

Fusia - - Archiwum

przypominam wam hejterzy i inne dzieci .... jawa i rubinum maja oddzielne rozpiski eventowe

• drop eventowy 90 lvl

Fusia - - Archiwum

probowalem wczesniej na pelkach ale calego nie wezme bez eq na mistyki, chyba ze po polowie EDIT: a co powiecie na 42 lvl w dt (full eq na nieumarle), beda tam dropic takie rzeczy?

• Aukcje blyskawiczne

Fusia - - Archiwum

kiedy? oglosza na forum

• drop eventowy 90 lvl

Fusia - - Archiwum

gdzie dropic rzeczy eventowe lody - karty - heksy itd 90 lvl lub dobry 30 (bez trudnego lochu malp) PS: nie licze blaskow

• Ban za haracz?

Fusia - - Pytania i Wskazówki

za teksty typu "Przestane cie bic za xx yang/won" "zostawie spota za xx yang/won" sa bany jako za szantaz za taki tekst jaki ty podales tez jest ban

• Rozmowy serwera Diumar

Fusia - - Dyskusje Diumar

jak ja lubie czytac te wasze "trudne sprawy" ps: wiem kto z was pisze paski do tvp info

• Super kamienie metin brak

Fusia - - Archiwum

byly kamienie normalnie, jak zawsze, tylko ze .... one respia sie w tych samych miejscach, znajdziesz jednego, zmien kanal i na innym kanale bedzie w tym samym miejscu, jak ktos tak skacze to wybija sie je bardzo szybko a pozniej inny placza ze nie ma

• logania cofki

Fusia - - Archiwum

mi tylko tak na ch2 sie dzieje

• Rozmowy serwera Diumar

Fusia - - Dyskusje Diumar

wladza nad serwerem hehehehe jak on kiedys HAHAHAHAHA

• kilka pytań w kwestii powrotu do gry.

Fusia - - Archiwum

ja lubie pomagac ale jestem na diumarze jinno

• przeciez odrazu wam pisalem "nie dropcie odrazu tylko poczekajcie na retart eventu" i nie pomylilem sie

• Eventy poboczne Etolin

Fusia - - Archiwum

jawa to taki serwer "eventowy" oni maja eventy praktycznie codziennie diumar i etolin maja osobnma rozpiske, ta ktora podalem wyzej etolin nie ma wlasnej, osobnej rozpiski

• Wróciłem, jak zacząć co robić

Fusia - - Archiwum

noo to jazda:) - Jaki serwer wybrac? etolin - serwer bardziej pod pvp diumar - pod expa i zarobek jawa - serwer wyjatkowy, codzienne eventy ale i konkurencja na nich - Od czego zacząc (na czym zrobie na start) metiny, bossy, alchemia, ulepki, eq na zywioly, niby kiedys smieci a dzis duzo rzeczy sie przydaje, np na ulepszenia petow - Na jakim poziomie sie zatrzymać, co robić? 30-55-75-90 dalej bedziesz wiedzial co i jak (wymiana eq i nadrobienie biologow) - Jest jeszcze coś do pogrania? dużo osob…

• Eventy poboczne Etolin

Fusia - - Archiwum

oczywiscie ze jest prosze bardzo

• Puste hity, a szybkosc ataku

Fusia - - Archiwum

prosze bardzo, tutaj Walander wyjasnia to ladnie filmik Wallandera

• Wp vs Body

Fusia - - Archiwum

w dzisiejszych czasach roznica mieddzy klasami to jedynie skille, gdzie na tym lvl wp ma lepsze, wieksza roznice zrobisz jedynie eq i alchemia, ja bym nie zmianial, wp na +/- 55 lvl jest super

• kilka pytań w kwestii powrotu do gry.

Fusia - - Archiwum

1. Mam problem z odzyskaniem konta i nawet nie wyszukuje moich postaci (no chyba, że zapomniałem nicki bo było to tak dawno). Mimo wszystko olać co miałem ponieważ postanowiłem, że chciałbym zacząć od 0 bo podobały mi się początki i przy okazji all bym sobie przypomniał. Zatem czy opłaca się zaczynać od 0 na serwerze Etolin, który zapewne ma więcej osób i tym samym może być raźniej? Czy raczej uderzać w najnowsze serwery? konta mozesz juz nie miec poniewaz konta nieaktywne miesiac przed fuzja (j…

• Dropek 35 lvl Berek czy może wir?

Fusia - - Archiwum

a ja na 30 lvl poszedlem aura P i reszta w wirek i nie zaluje na tych lvl nie ma wymagajacych metkow czy bossow wiec berek nie az tak potrzebny a wirek zawsze sie sprawdza

• Zmiany w grze - dyskusja

Fusia - - Porozmawiajmy o Metin2

porozmawiajmy o metinie, a dokladnie o tym co zostalo zepsute i do tej pory nie naprawione:D 1) zmiana kanalow 2) skrzynka pocztowa dopisujcie co dalej bo nie wszystko pamietam