Search Results

Search results 1-20 of 30.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zarobek

dscp93 - - Archiwum

kolega od 5 kont, dropisz z rękawicami z lasu i IS czy tylko z lasu?

• Zarobek

dscp93 - - Archiwum

A co opłaca się łowić, jak na tym zarobic?

• Gdzie najszybciej wydropię odłamki?

dscp93 - - Archiwum

drop z IS działa tylko na jednej postaci czy na całym koncie?

• Drop odłamków wp 35lvl

dscp93 - - Archiwum

Podczepie się. Gdzieś widziałem, że ktoś pisał o zarobku na odłamkach energii. Robi się je z rzeczy 35lvl+. Gdzie je dropić i jakim lvl, żeby szybko nazbierać pełne eq tych śmieci?

• Nie mogę doładować konta

dscp93 - - Archiwum

Witam, Nie mogę doładować konta przez kartę kredytową. Po wpisaniu danych do karty nie przechodzi do 3Dsecure, a sms dochodzi mi. Ten problem najczęściej mam gdy jest HH. Czy to problemy są ze stroną metina czy z bankiem?

• Zmiany w grze - dyskusja

dscp93 - - Porozmawiajmy o Metin2

Z innej beczki, już na Etolinie jest pierwsza mityczna alchemia

• zostawic tą trute na 95 lvl ? sura wp

dscp93 - - Archiwum

ładnie zarabiają na meley/zodiak.... a tu zwykły gracz myśli jak zarobić 1 won w , a ci w kilkakrotnie więcej zarabiają...

• Auto-łowy wywala

dscp93 - - Archiwum

Jak jesteśmy też przy IS to pamiętam jak z rok temu kupony 1000 sm kosztowały 1005 sm, a teraz patrzyłem to 1300 sm więc widać zachłanność GF na kase...

• Auto-łowy wywala

dscp93 - - Archiwum

Niektórzy jak ja np wydaje gdzies 50 zł na 2-3 miesiące na metina więc każde doładowanie staram się robić na happy hour i smocze monety wykorzystać jak najlepiej/najefektowniej. Więc stąd moje pytanie czemu tak często wywala na darmowych auto łowach i jak to wygląda na płatnych, bo jednak szkoda mi wydać 50 sm na coś co nie będzie działać w pełni, a mógłbym wydać na coś innego np kostium i selnąć w grze.

• Auto-łowy wywala

dscp93 - - Archiwum

Patrzyłem na gorszym laptopie (lenovo g510) auto-łowy i tak: - na auto-łowach 30 minut i wywala podczas łowów - jak stoi bezczynności to nie wywala nawet po 4 godzinach. Na lepszym laptopie (msi gl72) -wywala na autobocie najpóźniej po 20 minutach -bezczynność może trwać kilka godzin -zawiecha gry co 5-6 minut czyli obraz się zacina, gra przystaje, przez chwilę nie można nic zrobić (około 5 sekund). Na drugim koncie wygląda to tak jakby postać zatrzymała się na chwilę, wszystkie moby podlatują. …

• Auto-łowy wywala

dscp93 - - Archiwum

Witam, Mam problem z auto-łowami darmowymi. Wywala mnie po jakiś 20-30 minut. Jak klikne co jakis czas w potke, czar lub cos to nie wywala. Czemu tak się dzieje? Jeśli wykupie auto-łowy to tak samo będzie wywalać czy na spokojnie bede mógł zostawić postać na całą noc? Pozdrawiam

• kostiumy

dscp93 - - Archiwum

Cześć, Do kiedy są kostiumy w IS? nigdzie nie mogę znaleść takiej informacji.

• Wojownik Body - Eq do Groty.

dscp93 - - Archiwum

No jeśli będzie kompletował max błyski to ciężko będzie miał bony na diabły chyba, że akurat się trafi eq błyski+ diabły

• metnal 65 a zarobek

dscp93 - - Archiwum

no no, chodziło mi o nieumarłe jak bym wbił 67 lvl to bym mial stalke pz + strzaly + do pz, to jest mental więc bedzie miał słabsze od innych postaci, biolog tez nie jest najlepiej zrobiony. Bym miał jednak na strzały 25%, pz około 17-18k, 5 do pz tylko. Defa można podbić co pisałeś. Roski z wodami można mieszać? Do kowala to drugą postacią zrobię więc dam radę, głownie chodzi mi powyzej na metkach. Masakra wydropić te rękawice w lesie... z 8 do 10 godzin tam się kręcę a tylko 2 wypadły... Masak…

• metnal 65 a zarobek

dscp93 - - Archiwum

no to najpierw nadropie z 3-4 rękawice w lesie i pewnie dopiero jutro pójdę tam na tym mentalu mam z silnym ~730 defa, 70 diably, 10 strzały w butach albo 1kpz do wyboru, bez alchemii. Broja +7 z kd bez bonów na 61 lvl. Z broni to albo magnet +9 albo bojowy +9. Buffy po 45-47%. Da radę ustać na piętrze po kowalu? Ewentualnie roski/wody mogę zrobić. Bić mobki czy skupić się na bardziej na metinie? Co ew. poprawić?

• metnal 65 a zarobek

dscp93 - - Archiwum

a drop odłamków na końcu zwykłego lasu z rękawicą jak by wyglądał? ktoś próbował?

• metnal 65 a zarobek

dscp93 - - Archiwum

Witam, gdzie mentalem 65 lvl skile m10 mogę dropić odłamki i co ewentualnie mogę próbować dropić? I skąd wziąć rękawice złodzieja bez IS? W red lesie nie dropła mi a zbiłem ze 30 metinów Pozdrawiam

• Buty na grote

dscp93 - - Archiwum

no ok. dzięki

• Buty na grote

dscp93 - - Archiwum

dołączę się, kozaki 2k pz . 10-15 unik strzał czy qliny +4 1,5k pz. 10 strzały, 5 omdlenie dla bodego lepsze?

• Ja np. expie sobie bufa w grocie v2 i zbieram bronie 70 lvl dla peta. Biorę pierwsze łączone spoty w grocie v2 z rękawicą złodzieja, tam wg mnie najlepiej dropią bronie 70 +4/5 i żelazne skrzynki, wynoszę na 2 postaciach i stawiam sklepy. Nieraz zejdzie praktycznie od razu, nieraz stawiam szopy po 3-4 godziny przez tydzień i zejdzie. Zarabiam na tym średnio ponad 50kk na czysto. Jak dużo dropnie wachlarzy lub sztyletów to więcej wychodzi, z 70-80kk.