Search Results

Search results 1-20 of 89.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Santonia: “Użyjemy wszelkich możliwych zasobów, sposobów i metod jakimi dysponujemy, aby walczyć z nieuczciwością. Ta odpowiedź musi Ci wystarczyć. ” Ale szczelilas gafę.

• Zmiany w grze - dyskusja

Rafcio33 - - Porozmawiajmy o Metin2

Tak trochę śmieć mi się chce z tej spiny.kAArter to twój serwer ze taki zagotowany jesteś.

• faleft.pngAscoranfaright.png I kiedy będę te stroje

• Quote from MowMixKos: “Trochę tylko szkoda, że "nowi gracze" wciąż nie mają na czym zarobić do 75lv... jak nie do 90lv. Z tego wszystkiego wynika po prostu, że gra cokolwiek dającego zarobić (cokolwiek co moze zaciekawic nowych graczy i dać im chęć do dalszej gry) prezentuje dopiero na tym 75lv, gdzie masz taki lipny dung jak catacumby xD No dobra.. Wcześniej jest też baronówa. Na której dropi tylko 1 item, który pozwoli nam JAKOŚ TAM zarobić Czemu niby uważacie, że dodając cos dla mniejszych lv…

• 1 czy odblokują lvl (expienie mozolne na dluzszy czas) 2 czy będą nowe mapy (1 na drop nowych pd a 2 na expienie najlepiej z buta) 3 czy bedzie nowe DT (od lvl 125 i 50% na ulepszenie przedmiot) 4 czy beda dodania bonusu do mitycznej alchemi a zmianki tylko by tasowały bonusy 5 czy po wbiciu max lvl będzie nowa mapa która swym dobrobytem i nowym bossem kusiła by graczy do szybkiego wbicia max lvl

• Rozmowy serwera Diumar

Rafcio33 - - Dyskusje Diumar

Ludzi coraz mniej bo gra została strasznie popsuta.

• Quote from Michu: “@Art mam nadzieję, że zdajecie sobie sprawę z tego iż na serwerach drastycznie spada ilość graczy? Nowych graczy NIE MA. ” A co ma przyciągać tych nowych graczy ta monotonia.Kiedys to człowiek w red lesie się pobił o metki albo o wiedźmę lub pod DT.Teraz to wchodzisz do gry i jedno i to samo a te [ciach] nad jakimiś rybami swoje puste głowy wytężają.Polowia kilka dni i w tyłku je będą mieli.Nie ma rywalizacji i gra umiera Moderator Ascoran:Wyciąłem niestosowne treści.

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Ascoran: “Skoro wiesz lepiej ode mnie, za co nakładamy blokady i w jakich okolicznościach to chyba nie warto bym się trudził to ponownie tłumaczyć. Niech każdy pozostanie przy swojej wiedzy. ” Nie wiem lepiej od Ciebie, dostałem to napisałem za co.A skoro jakiś geniusz wymyślił już blokady z tej lokalizacji to chociaż mógł by je opublikować (co wolna a czego nie wolno)

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Ascoran: “Quote from GranImperio: “Nie wiem czy wkręca bo słyszałem to od kilku osób i jedna nawet dostała. Chodziło o zabijanie kogoś gdy rozmawia z NPC przy smoku pod to administracja podpięła swoją decyzję... trochę to chore ” Może trochę się wypowiem na ten temat. Przede wszystkim tych kar za blokowanie funkcji rozmowy z NPC jest naprawdę niezwykle mało i nakładane są bardzo sporadycznie. Chodzi tutaj o uciążliwe blokowanie funkcji rozmowy, kiedy próbujący porozmawiać z NPC faktyc…

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from WujekDiumar: “Quote from GranImperio: “Quote from Fusia: “wkreca was ktos.... ban za bojke... ” Nie wiem czy wkręca bo słyszałem to od kilku osób i jedna nawet dostała. Chodziło o zabijanie kogoś gdy rozmawia z NPC przy smoku pod to administracja podpięła swoją decyzję... trochę to chore ” Jak bys klikał sam a ja bym cię wypychał na środek korytarza w 3osoby byś wiedział czemu za to jest ban. Fakt kiedyś była wolna amerykanka i na smoka wchodziła ekipa która miała więcej ludzi lub wyk…

• Rozmowy serwera Diumar

Cały is jest na rynku i jakoś nie widać zeby był w złotówkach.

• Rozmowy serwera Diumar

A oni z Tortugi,gdzie się chowali bo nie znam

• Rozmowy serwera Diumar

Pocisk dostał zurieloo a cala obora w obronie jego stanęła.

• To niech wprowadza misje po każdym lvl np do 20.Jak nie zrobisz misji dalej nie będziesz mógł bić i expic. Misje oczywiście zróżnicowane zeby nie bylo tak ze 20 postaci leci do m2

• A mi sie wydaje ze ten specjalny slot to na np 8 postać żebyś nie kasował wcześniejszych postaci

• Rozmowy serwera Diumar

Tak sie zastanawiam czy ci gracze z CA co tak wspaniale klikają na smoka na kilku postaciach razem śpią w 1 łóżeczku.Wie ktoś

• Rozmowy serwera Diumar

no tak powodzinki piotrek

• Rozmowy serwera Diumar

A ja się tak zastanawiałem czemu Ci z CA na smoka nie wchodzą a oni się modlą do ducha sury.

• Quote from KwiatSuri: “Rafcio33 o to odp na Twoje pytanie i żeby nie było nie stoję w m1. Mając 120 lvl, grając szamanką. (Pisałam to wcześniej, ale się jeszcze zastanawiałam czy warto w ogóle coś pisać) 120 lvl ma ile czasu poświęcić na dropienie dla siebie odłamków? W DC 75 lvl 50 szt w 30 min. Pobiegam sobie bo nie mam co robić 1h 45min w zaklętym, byle do środy ponieważ ekspię peta, a potem to pozostanie stanie w m1. Ludzie zaczęli częściej siedzieć w V2 / V3 aby wydropić szybciej odłamki. K…

• Zmiany w grze - dyskusja

Rafcio33 - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from /Zuriel/: “Między 20stoma smokami dziennie i gienkami jeszcze robisz odłamki i razadory? Współczuję ” Jak sie jest słabym to sobie po m1 lata.Ja bije smoka od 5 do 10m potem idę na razadora to 20m a reszte na odłamki pozaznaczam .