Search Results

Search results 1-20 of 83.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ta gra sie sypie maxymalnie niestety:((( i dosc czesto tez wywala mi w logach syserr taki blad CPythonLoca::LoadQuestLoca - Load Error 5964 a wczesniej @Art pisales cos o plikach locale ale jak je zciagnac dzialajace zeby pozbyc sie tych z folderu i moc je przemienic?

• ALE JAK MAM TAKIE DANE UDOSTEPNIC KIEDY DZIEJE SIE TO NA KAZDYM KONCIE KAZDEGO DNIA I O LOSOWEJ GODZINIE??!! wiem ze nie tylko u mnie i nie tylko na moim sprzecie!! chcac wam przedstawiac bledy ktore podczas 5 godzin mojej gry zaistnialy zespamowalbym tu okolo 5 stron widze wiec ze jak zwykle nie uzyskam tu pomocy ani w niczym nie moge pomoc!! jak zwykle na darmo czas dla was stracilem

• od aktualizacji z Cheat Blokerem wyskakuje blad roznych plikow ,,pak'' i trzeba zaktualizowac klieta gry przez Updeater ,,KURCZAKA'' ale co z tego jak on nie dziala bo sie pojawiaja jakies pytajniki error w jakims kosmicznym jezyku i trzeba zresetowac kompa zeby znow metin dzialal!!! zciagalem i instalowalem juz 2x gre z nowymi aktualizacjami z glownej strony alew dalej blednie dzialaja pliki DLL np ,,monster.pak'' nie potrzebny ten cheat bloker bo wiecej od niego bledow niz kiedy nie byl zainst…

• gdziekolwiek i o ktorejkolwiek godzinie wywala klijeta w roznych sytuacjach np. kiedy stoisz i po 3 min nic nie robiac KICK!! kiedy otworzysz zamkniesz depo KICK kiedy chcesz sie teleportowac gdzies lub skonczysz KICK kiedy loguje sie postac podniesie reke do gory i dalej nie idzie!!

• Quote from Forfa: “Ktoś pytał o ogonki + z metków 45, jak był event gdzie 5 metków było w 1 to troche je biłem na dolinie postacią 35 z tym 350% dropu, nie dropiło dużo. Ogonki mają specyficzny drop raz z tych ''5'' metków poleciały np 3 ogonki, a raz nie poleciał żaden. Dodam ze specjalnie zbijałem obstawę i dawałem radę tylko i wyłączenie dzięki kolczykom 200 deffa inaczej nie dałoby rady ustać. ” no wlasnie na temat ogonow+ czemu to nie leci na wezowcach w v3?? mozna byloby to smienic!! a do …

• hej a moze by tak GF dal mozliwosc wylaczenia animacji skilow tak zeby postac odrazu zadala obrazenia a nie zeby trzeba bylo czekac jak sie skonczy animacja??ciekawe czy daloby sie takie cos zrobic?

• Jemioła Come Back

belfegor1987 - - Archiwum

Zoran za to jak stabilnosc gry sie zmienila moge winic kogo chce a to ze nie biora GM-owie kasy za pomaganie to nie moja wina mogliby ale jak nie daje im GF to musza cos na levo robic??!!:D nie chce mi sie juz pisac o tym wypowiedzialem sie ty tez i na tym skonczmy Bay

• Jemioła Come Back

jakby team zadzialal?? 10 lat gram i dalej sa bledy ktore byly na poczatku!! pisze to z doswiadczenia bo niektore osoby z moich znajomuch maja inny sprzet a i tak u nich dzieja sie te same bledy od 10 lat,malo tego stare nie zostaja usuniete a namnazaja sie nowe no ale jak GF ma sobie z botami poradzic jak ze zwyklymi bledami ktore usuwaja w przeciagu chwili na privach pojedyncze osoby Gf nie daje sobie rady?przez 10 lat(maja nas w zadzie)!! po krótce nie bede sie rozpisywal ale nas graczy For F…

• Quote from xXSajgonXx: “Były, są i będą bugi w tej grze trzeba się poprostu z tym liczyć i tak fajnie że ta gra nadal istnieje, można przynajmniej powrócić do dzieciństwa ” tak byly sa i beda!! (to jest nienormalne!!! bo ludzie placa i nie moga wykorzystac gry w pelni!!) ale jesli chcesz wrocic do dziecinstwa to nie jeden Priv oferuje tak samo dobra zxabawe w tydzien do max lv i epickiego eq niz przez 10 lat na globalu wiec gdzie twoja logika?? chyba w dziecinstwie zostala??!! ,,Cale zycie sie u…

• Quote from Antiko97: “Mozna usunąć postać 70+ np: 71lvl? Oraz czy błąd usuwania postaci naprawili, czy to nadal wielka niewiadoma? ” usuwalem juz 4 postki i ani rasu nie usunelo mi niewlasciwej wiec raczej nie ma juz bugu Quote from ATV: “Tylko ja mam ostatnio takiego pecha z dodawanie bonów (6)? Około 15-20 podejść i wszystkie zakończone niepowodzeniem (szansa 20-25%). ” Quote from dadzio191011: “zapytam was może jak dodać tym 6,7 bon hmm? Trudno to zrobić pln trzeba wydawać bo ja z tych co max…

• Quote from PanZagadka3634734: “Dnia 7 maja 2019 zakończyłem grę w metina. Dlaczego kończe? Wymienie kilkanaście powodów: - Mityczna alchemia. Której 90% nie chciało. Ale musieli dzień po tym koło alchemii dodać - Brak możliwości handlu odłamkami smoczego kamienia. Chociaż na becie był to bug i miał być naprawiony. - Wartość ataku na marmurze. Dzięki za naprawę po 12 latach. - dodanie 6/7 bon. Co to więcej komentować PL robi się jak priv - Brak naprawy zmiany chanelli - Kostiumy zamiast na 30 dni…

• Quote from Art: “Quote from Wydziargana: “Czy nie ma możliwości przedyskutować z GF możliwości wstrzymywania czasu przedmiotów podczas przerw technicznych? ” Niestety nie ma takiej opcji. Diumar nie działa z powodu dodatkowych prac technicznych, które zostały dla niego przewidziane (podobnie było z Etolinem w zeszłym tygodniu) ” juz przeciez pisalem ze ,,takie rzeczy'' sa robione przez GF specjalnie zebyscie tracili i dlatego ze te rzeczy strikte zostalu dodane zeby GF mial z was Staly zarobek A…

• ,,Gdyby tak gf zrobil serwer identyczny jak pierwszy metin, to byscie plakali ze nie ma tego tego i tamtego. I by sie okazalo ze po roku byloby wszystko to co jest teraz'' wlasnie na samym poczatku powinni zrobic tak ze wypusciliby 2 wersje gry ,,FREE TO PLAY -metin na poczatku bez IS dla wytrwalych i 2 wersja metin ,,PAY TU PLAY''-dla tych co dzisiaj zostali leniwych kasiastych chamskich falszywych itd. generalnie zeby tylko do IS cos dac bo mozna kupic i cos miec bez wysilku za pieniadze matki…

• hehe 6 i 7 bonus mieszalne osobno [ciach] HAHAHA GF widzi nastepna szanse zarobku ale jak kiedy juz malo kto gra?? ci co tankowali tankowac w IS beda dalej ale i tak ,,HANS'' sie nie oblowi sie jak gdyby byly tysiace albo miliony graczy ktorzy odeszli bo tu nie ma gry tylko ,,naciaganie na wydanie '' . METINA JUZ NIE MA ZOSTAL TYLKO SYF,BOTY,CHAMSKIE KOXY I IS TRZEBA BYLOBY OD NOWA WSZYSTKO ZACZAC Z CALKIEM INNA WIZJA I NA INNYM SPRZECIE, COS DLA GRACZY NIE DLA ZAROBKU ,ALE DO TEGO NIEMCY SIE NI…

• Quote from WetarKsi: “Myślałem, że gorszej minigry niż Yonturi (czy jakoś tak)nie da się wymyślić, ale łowienie teraz bije wszelkie rekordy. 1. Złapać tę rybę tym celownikiem to porażka. Chyba, że tylko u mnie taka szybka jest. 2. Złapać w tym kole jak do niego nie wpływa wcale to po drugie. 3. Jak jakimś cudem uda się 3x wycelować to po 3 razie "straciłeś przynętę" ” MI SIE WYDAJE ZE TO BARDZO NIEUDANY MINI EVENT BO TWORCY TEGO MINI EVENTU NIE WZIELI POD UWAGE NAJWAZNIEJSZEJ RZECZY CZYLI -PINGO…

• eror kode 24010

Quote from akwarysta93: “jak nie zadziała to musisz wyłączyć automatyczne przydzielanie pamięci dla dysku ” ale to na poziomie folderu metin2 czy na poziomie systemu windows ktory mam?

• eror kode 24010

Quote from KilerNo0bs: “@belfegor1987 tak całkiem sarkastycznym żartem myślę że rozwiązanie twojego problemu leży w tym, że jak skończysz odpalać te konta w m1-m2 które tam biegają w grupach to problem zniknie. Abstrahując od komentarza mam nadzieję ze to coś obniży aktualny stan ludzi grających na botach przynajmniej o 50% ” ,,ta krowa co duzo ryczy malo mleka daje'' wiem ze znasz to przyslowie:DD mozesz mi zucac ze ja uzywam botow(i gram 10 lat ponad bez bana bo ich nie uzywam)ale pewnie ty ic…

• eror kode 24010

zebym jeszcze wiedzial jak to zrobic:(

• eror kode 24010

dzisiaj tj. 14.03 po konserwacji dodali CheatCBloker i teraz laduje mi sie ten zas...ny program po czym wyskakuje ten komunikat z tytulu Error code :24010 ,,metin2client.bin spod 0x00005005 odwoluje do pamieci pod adresem 0x00005005.pamiec nie moze byc written'' czy moze ktos juz uporal sie z tym bledem??

• Quote from Misiaczek: “Quote from Leper1025: “Aktulizacja 20.0 Nowości i propozycje w tej aktulizacji poprawienie dropu z metinów i bossów poprawa exspa grota GV2 oraz GV1 Lepsze ulepszanie nowy system na zasadzie algebry miałby lepszy współczynnik dodatni co przełożyło by się na lepsze efektywniejsze ulepszanie Wiosenna Tombola Jaja magiczne resp na każdej mapie planszy po 50 szt Dodanie codziennych bonusów do odbiera co 7 dni exstra bonus z kalendarza wiosennego opcja statkowania innych itemów…