Search Results

Search results 1-20 of 40.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Księga riposty

ferguson1234 - - Archiwum

Witam. Zrobiłem sobie 9 miesiecznom przerwe od gry, widze ze od września weszło wiele nowości do tej gry. Niestety nie wszystko ogarniam. Mianowicie nie wiem o co chodzi z księgami riposty, do czego to słóży, daje jakies skile czy co? Bo wszedzie pisza co innego i sie troche pogubilem. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

• Jedyne co bym chciał aby zwiększono lvl przynajmniej do 110 i oczywiście wprowadzono nowe mapki. Można by było zrobić ograniczenia lvl na danej mapie tzn. do v1/v2/v3 mogą weź gracze mający nie większy lvl niż np. 75 - 80. Głównie dlatego tak myślę, bo widziałem co się dzieje, gdy sa eventy np. drop SBK. Przyjdzie jakiś setny lvl i będzie wszystkich zabijał.

• Wiki Metin2.pl

ferguson1234 - - Porozmawiajmy o Metin2

Podoba mi się ten nowy wygląd. Idzie szybciej i wygodniej znaleźć różne potrzebne informacje. Tylko gdzie nie gdzie znajdują się jakieś niedociągnięcia, ale na pewno zostaną naprawione

• Co do eventu skarpet nie mam zastrzeżeń, chodź trochę za często dostaję yangi. Co do drop SBK, tu trzeba przynajmniej 2h zająć wcześniej spota np. w v2 czy v3. Jak przyszedłem do v3 to miałem same lagi więc później poszedłem do świątyni dropić na 40 lvl w świątyni na ezo słabo leciały zaledwie w 3h drop'łem tylko 9 szt. Wkurzyłem się i poszedł pod DT tam w niecałe 30 minut wyleciało mi ok. 25 SBK. Trzeba po prostu trafić Dropiłem we wszystkich przypadkach w rękawicy

• Zobaczymy, może w koncu coś zmienią .

• Zarobek...rudy czy rybki?

ferguson1234 - - Tortuga

Rudy są bardziej opłacalne. Chyba, że nie będziesz sprzedał ryb tylko otwierał może małż wyleci lub jakaś perła. A wracając do kopania rud to teraz najopłacalniejsze są niebieskie łzy i ebonit. Najlepiej szukać rud na początku świątyni.

• Eventy na Andros - nasze wrażenia

ferguson1234 - - Andros

Do bani... Co chwilkę ktoś ksuł, a już nie wspomnie o V3 gdzie 105 lvl latały .

• Drop SBK w świątyni

ferguson1234 - - Klasy Postaci

Witam. Zbliża się event z dropem SBK. Chciałbym podropić je na dropie w świątyni. Moje pytanie brzmi, czy w ogóle warto iść do tej świątyni? )(Eq mam dobre i buffa też więc dam rade) W jakim sektorze najlepiej dropić na deskach, czy na ezotach ? Ile z rękawicą ok. jest się wstanie w 1h dopnąć SBK? Może lepiej było by iśc 78 lvl do v2 lub v3? Moderator Feyrah:Przeniosłam do odpowiedniego tematu.

• Też uważam, że event z dropem skarpetek to jeden z najlepszych eventów jakie sa w tej grze. W porównaniu z eventem hallowen.

• Zwiększyć liczbę lvl do 120. Wprowadzić jakieś nowe zbroje na niższy (lvl 1- 50) Nowe mapy na niże lvl o odpowiednim przedziale lvl np. mapa od 1lvl do 15 lvl itp Szybsze okno przelogowywania tzn., aby nie wpisywać od nowa passów tylko wybrać CH na jakie chcemy się udać

• Może na Androsie nie wywalało ale jak dziś wszedłem to były ogromne lagi Nie wiem czym jest to spowodowane dużą ilościa graczy czy botów ?

• Czy starzy gracze wracają do gry?

ferguson1234 - - Andros

Ja wrócę do gry za tydzień

• Nowy "skill" woj. body

Skoro już tak daleko jesteś z wbijaniem 3stronnego , to nie warto go resetować. Lepiej wbić wyższy lvl i potem dawać pkt na ten nowy skil.

• brak wojen ?

ferguson1234 - - Andros

Wojny Gildii były , są i będą . Jak ktoś wyżej wspomniał najwięcej jest ich wieczorami .

• Wybór EQ - item vs. item

Witam. Otóż od paru dni zastanawiam się jaką mam wybrać trutę do expa. Mam do wyboru trutę +7/8 sr 30 20%grota czy lepiej sr 40% ale bez bonów (w oby dwóch kd +4 pod expa) Weźmy pod uwagę , iż mam 80% na grote ( Trutę chcę do expa w grocie, ale i zarazem do bicia metków )

• Seriale... Czyli co oglądacie?

ferguson1234 - - Hydepark

Spartakus wszystkie części Gra o tron Arrow

• 1. Według mnie można było , by wprowadzić coś podobnego do tobołka i ,by się otwierało sklep np. na noc ale nie trzeba było by być zalogowanym na postaci. 2. Wspólny czat po między królestwami . 3. Jakieś nowe mapki coś typu DT , ale na niższe poziomy (wstęp by był od 1 lvl do 39) 4. Zauważyłem również , że lvl konia jak na razie można max. wbić 21 lvl , a w oknie standardowe umiejętności pisze ze moż wbić 30 proponuję zwiększyć lvl koni. i np. na 30 lvl konia , a od 75 lvl postaci można zrobić …

• Eventy na Andros - nasze wrażenia

ferguson1234 - - Andros

Wszystko dowiesz się w swoim czasie narazie nic nie wiadomo , bo nic nikt jeszcze nie zamieścil na forum informacji o evencie majowym

• Moim zdaniem bez sensu są te bilety na przenoszenie się z serwera na serwer . Bo przecież może dojść tak ,iż np na jednym serwerze bedzie pusto a na drugim full . I tak pro po po co była ta fuzja skoro teraz powstaje po niecałym pół roku następny serwer ?

• Quote from LevyEmpi: “Podsumowując gdyby nie osoby ksujące(musiałem jajko na wpku podnosić) to spokojnie 200 rad by było Fasolek wszystkich na ss nie wrzuciłem bo nie wiem gdzie reszta leży at-ejkoefnccgdkgnyulqmq.jpg ip-baettjuxqfwylizdoxem.jpg” Miałeś niezłego farta i GZ. Mi tylko cały czas wylatywały same duperele .