Search Results

Search results 1-20 of 925.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

JedrzejzAgronasa - - Diumar

xdddddd czarnaarmia+inhamus+TeamEvil+tsunami Xddddddd Dobrze sobie radzisz xD z swoja gildzia

• Quote from doriska140: “Klasa Postaci: Healer Poziom postaci: 75 Ekwipunek (EQ): -Bambus +9,sr 20, um -8, mistyk 10%, przeszywka 10%, nieumarli +6; Kd penetracji, potwora i smierci +4 -Czarna szata +9, kd przyspieszenia i obrony +4 - Czapka feniksa +9, odp magiczna 10%, diabły 6%, PE 30%, unik strzały 15% -Lwia tarcza +9, diabły 10%, bonus dośw 8%, NNO, zwierzęta 6%, orki 10% -kryształowa branoleta +9, PE +20, PŻ 1500, orki 6%, zwierzęta 10%, błyskawice 10% -ebonitowe kolczyki +7, zwierzęta 6% -…

• Quote from VhurkeV: “Nie ma ciekawych eventów tylko monotonne okeye, schwytaj króla i teraz te pnie co są na Halloween gdzie trzeba sie troche natrudzic z dropem a i tak ciężko wygrać coś przydatnego. Strefa Walki totalne dno, setne levele nabijają sobie pkt na swoich postaciach, bo nie chce im się ruszyć na metki/bossy tylko wszystko na łatwiznę. Mikstury pojedynku niby mają dawać szansę w walce z Setnymi levelami, a przecież każdy może tego użyć, więc osoby z ponad 100 levelem i lepszym duzo e…

Trzeba jeszcze przypomniec, ze DemonWolf jest w jinno, a Hahahanter I Jentszej000 w chunjo xD edit przepraszam DemonMix Moderator Nathiel:Połączyłam posty.

• Quote from Kusohi: “Tak się zastanawiam jaki to jest sens robić postać alchemie Eq jak Ci dmg zabiorą? xD ” mi sie podoba zmiana xD. Moi szanowni przeciwnicy beda bili smoka na 5 kont. Albo na 2 archery na poli I body do wbijania metkow xD

• Quote from Rumun: “@JedrzejzAgronosa dzięki za konkretne info. Czyli 2 przeciętne postki i ogień.:P ” raczej slabo- srednie. Szaman na matowej z eq mix. A Body w sumie tez taki sredni mix. Przed aktualizacja body sam bez problemu zbijal solo smoka.

• Quote from Dawkys: “Ktos testował smoka jak sytuacja tam teraz wyglada ? ” dmg spadl bodemu z 15-17k na 10-12k Szamanowi z 6-8 na 3.5-5.5 XD zmiana idealna Do zbicia bez problemu na 2 konta bez is.

Quote from 2nd Demon: “TQYbB6r.png Topka nadal zbija. ” oczywiste bez lizakow, broni bohatera i atakow ^^.

Najlepsza aktualizacja jaka mogli wymyslic! @CzarnyAreS na dlugo wystarczy Ci te 4k kretych kluczy, jak bedziesz musial wchodzic na smoka od 3-5kont xD? A moze spotkam Ciebie na strefie nabijajacego pkty na marmury xD... Mam nadzieje, ze szybko alchemia Ci sie nie skonczy :)... chyba zrobiles sobie zapas corów jak ja :))))))))))? Hahahaha XD <3!

@CzarnyAreS WYZYWAM CIE NA WALKE! POKAZ SWOJE UMIEJETNOSCI. NIECH KOSCI ZWERYFIKUJA TWOJE UMIEJETNOSCI! WYZYWAM CIEBIE NA ROZGRYWKE YUTORI!

Quote from bmw530d: “Quote from JedrzejzAgronasa: “Quote from bmw530d: “milo się czyta Wasze wypociny. Chyba trzeba bedzie powrócić ...cos porobic... bo widze ze wesoło CHOPAKI ” XD w koncu bedzie mozna puszczac razem skile z ta sama flaga nad glowa! ” no a jak. Ale dawno nie gralem ze juz nie pamietam a jakim królestwie jestem, a co dopiero Wy ” Ave chunjo nooby!

Quote from Forrester: “Quote from JedrzejzAgronasa: “moze jak nie zabraknie nam werwy to dzisiaj bedzie jeszcze pokaz sztucznych ognii :D! ” Oj moze byc, moze byc W ogole dziwnie sie czuje, bo trzymam tutaj z kilkoma stronami. W sumie, moze nie tyle co trzymam, a nie mam zadnych spin. I tak czlowiek sie zastanawia kogo uwazac za tego, co ma racje :DD ” najlepiej tutaj trzymac sie krzesla xD! Tutaj nikt nie ma racji. Ale jest bardzo wesolo xD. Ci najlepsi moge wygrac nawet wyjazdy wakacyjne. Quot…

Quote from Forrester: “Kurcze! Ciekawe rzeczy tu sie dzieja ” moze jak nie zabraknie nam werwy to dzisiaj bedzie jeszcze pokaz sztucznych ognii :D!

Hejo xD!

• Rozmowy konTROLLowane Samos

JedrzejzAgronasa - - Samos

Quote from Kimusiek: “Quote from Konradeek: “Wchodzę na forum nawet tego nie czytam ale sądzę że tam było poruszane coś o SSach, a jedno na nich można tylko napisać HA TFUU. Gracze SzkodaSensu nazwę was tak bo raczej imitejszon to przesada czy gra u was dalej Robert i Tadzio? I jakie nicki mają. ” Jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia na nasz temat do zapraszam na naszego tsa.Czy znowu powiesz tak jak w przypadku Irre że nagramy Cię i boisz się że wyjdziena jaw Twoje jąkanie? Widzę po tym co p…

xd drewniane buty jak prawdziwy Samuraj

Quote from ToKruczek: “To nie dziecinada to fakt skoro ten gimbus na utrzymaniu twierdzi że jestem nierób to zobaczymy Mnie stać nawet do cb nad morze przyjechać , zależy gdzie będziesz miał bliżej ” xdddd jak wiemy Pila I Poznan to dwa kameralne nadmorskie miasteczka xDDDDD. Ps ale wydatek. Gruba kieszen stac Ciebie na kilkadziesiat litrow benzyny xD!

xd jak chcesz moje zdjecie to Ca Ci wysle... czerwona koszula (podobno w kolorze aresa babci kanapy) apaszka I kapeluszu xD. Ale xd no jak dla mnie mozesz wysylac wszystkie xD. O nie ta kara xd on wysle zdjecie bo caly serwer dowiedzial sie o mojej wpadce xD

XDDDR robi sie ciekawie

XD do takich jak Ty konrad nauczylem sie juz rok temu ze sie zaufania nie ma :")... Tylko zraziles mnie do siebie wysylajac ,,moje,, zdjecia które byly fakiem xD