Search Results

Search results 1-20 of 46.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Marta - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Django: “Quote from Marta: “Quote from Miki124: “przepustke zawsze zabieralo w momencie dotkniecia kolumny wiec wczesniej mozna bylo lognac postke to tez zablokowali? ” Tak, zablokowali. Ja osobiście próbowałam już wszystkiego i jednogłośnie stwierdzam, że ta gra spadła już poniżej poziomu dna. ” Nie chcę nic mówić, ale od początku było założenie takie, że na razadora zawsze się wchodzi w PTQuote from Celtycki-Dzik: “Większą przyjemność sprawia zbijanie bosow z kims niż samemu. ” Nie.…

• Rozmowy serwera Diumar

Marta - - Dyskusje Diumar

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Marta: “Quote from ItsDemonWolf: “dlaczego ceny szkat mialyby wzrosnac skoro i tak 90% ludzi jak nie wiecej chodzilo na 2 postacie? zeby cena byla wieksza to musieliby zrobic tego razadora raz na 12 godzin wtedy moglaby cena pojsc do gory ” Tak, odpowiadasz za 90 % ludzi jak nie więcej i wiesz kto chodzi na ile postaci. Chodzi o opłacalność względem oszczędności, a nie rozrzutność względem idiotyzmu. ” 90% to tylko sucha liczba, myslisz ze kazdy w tej grze ta…

Quote from IamLegend: “Quote from Marta: “Quote from Miki124: “przepustke zawsze zabieralo w momencie dotkniecia kolumny wiec wczesniej mozna bylo lognac postke to tez zablokowali? ” Tak, zablokowali. Ja osobiście próbowałam już wszystkiego i jednogłośnie stwierdzam, że ta gra spadła już poniżej poziomu dna. ” Ajj Marta grzechu warta Właśnie widzialem te szkaty razadora po 10kk, ale to juz lekka przesada.... byly po 5kk, doszla tylko jedna przepustka, wiec 8kk koszt drugiej przepustki to teorety…

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from ItsDemonWolf: “dlaczego ceny szkat mialyby wzrosnac skoro i tak 90% ludzi jak nie wiecej chodzilo na 2 postacie? zeby cena byla wieksza to musieliby zrobic tego razadora raz na 12 godzin wtedy moglaby cena pojsc do gory ” Tak, odpowiadasz za 90 % ludzi jak nie więcej i wiesz kto chodzi na ile postaci. Chodzi o opłacalność względem oszczędności, a nie rozrzutność względem idiotyzmu.

Quote from Miki124: “przepustke zawsze zabieralo w momencie dotkniecia kolumny wiec wczesniej mozna bylo lognac postke to tez zablokowali? ” Tak, zablokowali. Ja osobiście próbowałam już wszystkiego i jednogłośnie stwierdzam, że ta gra spadła już poniżej poziomu dna.

• Rozmowy serwera Diumar

Bishu95 napisał(a): Quote from Bishu95: “No a nie było ? XD ” Zacznijmy od tego, że każdy dungeon ma charakterystyczną rzecz, którą musisz zrobić. Jeżeli był to błąd powinni wcześniej ogłosić, bo na nemere logiczne że nie wejdziesz bez szamanki albo ninjy. Nie wspomnę już, że od dość dawna odkąd zaczęłam solować razadora ten "błąd" był cały czas widać dużo czasu im zajęło naprawienie czegoś, co nie było konieczne. Pomijam już fakt, że to też się wiąże z kupowaniem przepustek z itemshopu, bo prze…

Quote from KliczeK: “Quote from RybakxD: “Quote from KliczeK: “Widzę że pierścionki teleportacji tak naprawione że nie ma możliwości teleportacji do groty v2 i trzeba dymać przez v1. ” A kiedyś tak się dało do groty v2 bezpośrednio? ” Z groty v1 normalnie używałeś pierścionka teleportacji i teleportowałeś się do v2... a teraz: cHsxGuR.png ” Normalne. Naprawili redukcję teleportacji kosztem braku możliwości teleportowania się w inne miejsce. Wiesz jak to jest, musisz coś naprawić, żeby popsuć kol…

Usunięto błąd, który powodował problemy przy wejściu do Twierdzy Czerwonego Smoka. Zapytam tu, czy wejście jednej postaci do twierdzy podczas gdy druga była niezalogowana było uznawane za błąd?

• Rozmowy serwera Diumar

"Usunięto błąd, który powodował problemy przy wejściu do Twierdzy Czerwonego Smoka." Po przerwie technicznej niemożliwością jest wejście jedną zalogowaną postacią na razadora. Mam rozumieć, że wejście jedną było błędem?

• Rozmowy serwera Jawa

Marta - - Jawa

Quote from amv: “Boty to wina graczy kupujących yangi a nie GMów Szkoda tylko że są 4 Chanele :-/ Szanse znalezienia metina w godzinach szczytu są mniejsze niż zajście w ciąże na basenie, na tabletkach. ” MADE MY NIGHT XD

• Rozmowy serwera Jawa

Marta - - Jawa

Quote from RevWolt: “Jest jakiś fajny sposób na zarobek? Chyba muszę zrezygnować z mojego obecnego tz. kupywanie fmsów ulepszanie i sprzedawanie. Pobiłem chyba rekord PLa wbijając fmsa od +0 do +9 235 bodziami. ” Ceny odłamków jak tu niektórzy Ci proponują są jak to na początku serwera bardzo niskie zarobić może się da, ale nie tyle samo co na alchemii. Ja proponuję zrobić jak sama zrobiłam, wbić dwóm postaciom 60 lvl czy nawet 61 i dropić odłamki na wieży demonów. W jakieś pół godziny przy dwóc…

• Rozmowy serwera Jawa

Marta - - Jawa

Quote from Chatime: “Może upgrade zabezpieczeń robią lub jakieś masowe banowanie botów? Wrócę jutro do domu, a tu szok - puste spoty Tylko tych królówek nie zabierajcie, z chęcią je powybijamy xD ” też bym chciała mieć takie domysły i marzenia XD

• Rozmowy serwera Jawa

Marta - - Jawa

Quote from Liverin: “działają serwery ? czy coś mam nie tak? ” Jest przerwa techniczna

• Rozmowy konTROLLowane Tasmania

Marta - - Tasmania

Quote from Cheeky: “Już trochę czasu jest tu strasznie cicho. Po upływie takiego czasu od otwarcia Jawy czujecie dużą różnicę w grze? Na przykład w zaludnieniu map od v2 w górę. Z moich subiektywnych obserwacji wydaje mi się, że u czerwonych stoi dobre połowę mniej sklepów, u żółtych mało jak zawsze, a u niebieskich pełno jak zawsze - no może mniej poza kółkiem, ale to dlatego, że ludzie blaski ciągle otwierają. ” Jinno zawsze słynęło z wielu sklepów na ch1, ale fakt że któregoś razu przejechała…

• Rozmowy serwera Jawa

Marta - - Jawa

Quote from Extaza: “Ostatnie pytanko w tej chorej rozmowie. Jesteś ślepa,czy jesteś hipokrytką? 29 lat baba,a nierozgarnięta jak większość 15 latek. ” To niezłe 29 lat jeśli 89 uznałeś za rocznik XD

• Rozmowy serwera Jawa

Marta - - Jawa

Quote from Extaza: “Quote from Marta89: “Quote from Ascoran: “Quote from Marta89: “Ascoran ale Wy naprawdę nic nie robicie. ” Podziel się źródłem takich informacji. Chętnie je poznam, pomijając, że piszesz kłamstwa na temat ludzi, których nie znasz. Wymyślanie kłamstw przychodzi z taką łatwością siedząc wygodnie przed monitorem, prawda? PSJeżeli masz jakąś uwagę do pracy GM Viktory to skontaktuj się z jedną z GA Nalif, bądź Rahta. ” Kłamstwa? Nie kochany Twoja defensywa w stosunku do "kolegów z …

• Rozmowy serwera Jawa

Marta - - Jawa

Quote from Ascoran: “Quote from Marta89: “Ascoran ale Wy naprawdę nic nie robicie. ” Podziel się źródłem takich informacji. Chętnie je poznam, pomijając, że piszesz kłamstwa na temat ludzi, których nie znasz. Wymyślanie kłamstw przychodzi z taką łatwością siedząc wygodnie przed monitorem, prawda? PS Jeżeli masz jakąś uwagę do pracy GM Viktory to skontaktuj się z jedną z GA Nalif, bądź Rahta. ” Kłamstwa? Nie kochany Twoja defensywa w stosunku do "kolegów z teamu" czy jak Wy to tam nazywacie(whate…

• Rozmowy serwera Jawa

Marta - - Jawa

Quote from Ascoran: “Co niektórym powiem krótko. ascoran_ysrauh_kolejka.jpg Obrazek zapożyczony. ” Przepraszam bardzo, ale my wypowiadać się na temat Waszej "pracy" możemy bez problemu w takim razie rzecz nr 1, jeśli krytykujemy nauczcie się przyjmować konstruktywną krytykę, w której Wam mówimy, że botów przybywa, a jedyne co im się zmienia to poziom i ranga z przyjazny na rycerski, a od kolejki by robić są chyba mistrzowie gry co nie? Po co mam rekrutować skoro chcę grać i mieć możliwość wypowi…

• Rozmowy serwera Jawa

Marta - - Jawa

Quote from Ascoran: “Quote from MocWpNaSpota: “paru gmow na grze spotkalem 1 z nich byl juz 4 miesiace i jedyna odp jaka slyszalem to taka ze niema uprawnien ” Wyjaśniłem tą sytuację w jednej z moich poprzednich wypowiedzi, ale ty zamiast przeczytać wolisz dalej rzucać fakenews'ami. Quote from StaryWeteranS7: “Jesteście tak bezradni, że aż ręce opadają. Tutaj na forum ładnie umiecie wyjść z sytuacji tłumacząc to i tamto, ale w grze to tragedia. Jednym słowem kompromitacja. ” Zawsze możesz złożyć…

• Rozmowy serwera Jawa

Marta - - Jawa

Quote from Aata: “Quote from MARTWICAXD: “Quote from Michu: “Quote from MajorekLorek: “Są nadal boty? Bo pograłbym. ” Polecam zagrać na Tasmanii tam nie ma już botów. ” Ludzi też tam nie ma. ;-))) ” Nie ma? wystarczy, zobaczyć częstotliwość czatu, na Tasmanii gra sporo ludzi i coraz więcej ludzi rozczarowuje się Jawą i wraca. ” A jeśli jawa się nie sprawdzi i ludzie wrócą na Tasmanię to nie uważacie, że boty też? Przecież one znikąd się nie biorą są operowane przez ludzi, są operowane przez grac…