Search Results

Search results 61-80 of 519.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Luźne pogawędki

Charlotta - - Gry i zabawy

O, musimy sobie ułożyć plan zwiedzania, dziękuję Ci zatem @Eylis za ten link

• Luźne pogawędki

Czekaj, bo nie zaczaiłam xD

• Luźne pogawędki

O, ale jak już przy tej tematyce jesteśmy i mam do czynienia z warszawianką, to jakie muzea/galerie/miejscówki mają darmowe wejściówki w jaki dzień? Ktoś ostatnio mi o tym przebąkiwał!

• Luźne pogawędki

Quote from Eylis: “Nie no, dla mnie na dyskusjach ten post o ćpunce był całkowicie logiczny, że nie chodzi mi o dziecko, ale teraz widzę, że wygląda to zupełnie inaczej xDD Ale ja tam nie mam oporów przed przyznaniem się do błędu, nawet @Cannabisherr pochwalił xD ” To zeszło na złą drogę Wjazd na temat rodziny, spraw osobistych powinien być surowo karany. Quote from Cannabisherr: “Rodzinę Soprano polecam Quote from Eylis: “Quote from Charlotta: “Choćby zaraz! Już pakuję manatki! A jednak nie, ch…

• Luźne pogawędki

Polskę, a konkretnie Warszawę Nigdy nie miałam okazji, teraz się nadarzyła, więc skorzystam!

• Luźne pogawędki

Quote from Cannabisherr: “Quote from Charlotta: “Ja tam się kursuję Czytam książki, oglądam sobie seriale, innymi słowy uprzyjemniam sobie życie. @Cannabisherr jak chcesz, możesz na PW napisać, jeśli publicznie nie chcesz się przyznawać! Ja wiem, Ty to na moje ukochane Azory poleciałeś się pobyczyć i mnie nie zabrałeś! ” raczej mnie boli na dyskusjach nie rozumieją jak to jest wracać na kwadrat a tu czeka tylko pies z resztą nie ma o czym gadac co za książki czytasz?, czytałem ostatnio scrarf fa…

• Luźne pogawędki

Dwutygodniowy z małym hakiem Będzie aktywne zwiedzanie!

• Luźne pogawędki

Urlopik dopiero przede mną

• Luźne pogawędki

Kto odpoczywa, ten odpoczywa, mnie drugi weekend z rzędu od świtu w sobotę do 20.00 w niedzielę nie ma w domu.

• Luźne pogawędki

Ja tam się kursuję Czytam książki, oglądam sobie seriale, innymi słowy uprzyjemniam sobie życie. @Cannabisherr jak chcesz, możesz na PW napisać, jeśli publicznie nie chcesz się przyznawać! Ja wiem, Ty to na moje ukochane Azory poleciałeś się pobyczyć i mnie nie zabrałeś!

• Luźne pogawędki

Quote from Szele: “Hejka wszystkim ” No cześć Quote from Beatles: “@Charlotta witaj u nas Jak tam zdrówko? ” Cześć, cześć @Beatles, miło znowu poczytać Twoje posty. Na chwilkę obecną, wszystko jest w porządku. @Cannabisherr, a Ty gdzie się podziewałeś taki szmat czasu?

• Rozmowy serwera Etolin

Charlotta - - Dyskusje Etolin

Fajna, tam też chcę

• Rozmowy serwera Etolin

Azory @Eylis

• Luźne pogawędki

Prócz tego, że starość nie radość, młodość nie wieczność, to ok. Jak tam u was kochani?

• Rozmowy serwera Etolin

Oj tam, pokombinujmy inaczej, trzeba w jakiś nielegalny sposób dostać się na wyspę, reszta jakoś pójdzie już sama!

• Luźne pogawędki

W pracy Po pracy coś w mieszkaniu porobię, chociaż ostatnio z gorąca niestety podsypiam popołudniami. W weekendy wyjeżdżam na te swoje wymarzone kursy. Niedługo urlop też, już za pasem, od 1 lipca, nie mogę się doczekać. Zdrówko dobrze, @Shadow, włóczę się tu i ówdzie. Spotykam ze znajomymi ze studiów, czasów szkolnych etc.

• Luźne pogawędki

@Shadow, @Cannabisherr, @Eylis Tu, tu jestem, tu można popisać spokojnie, chyba

• Rozmowy serwera Etolin

@NowyZielony jak wykupisz mi Azory to będę tam wypoczywać wiecznie.

• Zgadnij, kto napisze następny?

Nie @Cannabisherr chcesz mnie pilnować? Jak? To teraz @Celtycki-Dzik?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Cannabisherr: “siemka szarlotka ” O, kogo moje oczy widzą! Tzn. czytają! Hellou! @NowyZielony no hej, masz w zanadrzu jakąś zieloną łączkę na wypoczynek pod chumrką?