Search Results

Search results 21-40 of 87.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Oo zmieniłaś tytuł. Nawiązując do niego- czy publikowałaś już swoje zdjęcia na forum? Jeśli tak- to gdzie. Jeśli nie- kiedy to nastąpi?

• Dagger na poli vs Mapki

kogut125 - - Archiwum

Metki 70 na poli? Definitywnie NIE. Sam metek pada dosc szybko- nie jest zbyt twardy. Ale respów ma tyle co inne, przy czym te respy są na prawdę silne. W związku z czym bijąc na poli wyskakują nam 3 respy zanim zdążymy uderzyc ten pierwszy. Ogniste duchy naokoło będą miały Cię na jedną salwę, bo z tego co widzę nie masz nic na strzały, ani na unik strzały. Jest jeszcze jeden aspekt, o którym chyba nikt nie wspomniał. A mianowicie- jeśli zdarzy Ci się pasc pod marmurkiem, BARDZO często kończy si…

• Ninja - Grota Wygnańców

kogut125 - - Archiwum

Kolejne 2 lvle wbite, więc trzeba się pochwalić yy podzielić wrażeniami 0. Till 1. Archer 2. 90-92 3. 4x P, bezszelestny g1 (ale to nieistotne :D) 4. 17.5k 5. Nie wiem... no kolcza, sokół, funkcja, bez żadnych dodatków i wspomagaczy na deffa. 6. Tak, 3x G1, buffy po 40% 7. Z ziemi, machając skrzydłami 8. Wrr zapomniałem o mapce... To dość popularne expowisko, po drodze na smoka, taka jakby "podwójna komnata". Moby oczywiście te "czerwone"- magistraty, żołnierze, łuczniki + 1 komendant na spocie,…

• Sura WP- PvP. Poradnik.

kogut125 - - Archiwum

Quote: “6. WP vs Ninja Archer: Zacznę od tego, że rozproszenie możemy tutaj wywalić. Bez ABS na strzały nawet się nie zabierać. Wariant pierwszy ( archer blisko nas PvP jest proste: palec wir i nacieramy hitami aż do czasu naładowania się skilla. Warto cosik na omdlenie, może uda się zablokować skilla. Nie warto uciekać ( samemu, chyba że: patrz wariant drugi ) ponieważ zasięg skilli jest długi a żeby zaatakować i tak musimy się do niego zbliżyć. Jeżeli nie posiadamy buddy NNO warto PvP zacząć w…

• Ninja vs Bossy

kogut125 - - Archiwum

Quote from OdsunSię: “moze dodasz jeszcze jakis poradnik o biciu ripera” A o czym tu pisac? Jak najwięcej na trupy, 14k HP, wody young (bo jak padniemy to mamy sporą szansę, że nas wywali :P), przede wszystkim- SKRZYDŁA ZE ŚR (a nie kruk) i jazda Dziękuję także za pozytywne komentarze Alchemic- oj niee, przez całe popołudnie to bym napisał... no zdecydowanie więcej Ale po co, skoro temat wyczerpany Zastanawiałem się nad rozwinięciem poradnika, ale doszedłem do wniosku, że wolę poruszyc nowy, jes…

• Ninja vs Bossy

kogut125 - - Archiwum

Sugeruję, żeby pójść i sprawdzić- zajmie to tyle samo czasu, co pisanie posta, ale nie zaśmieci forum. Natomiast co do bicia bossów bez poli, to wypowiedziałem się już na ten temat: Quote from kogut125: “Nigdy nie grałem daggerem na poważnie, więc... nie jestem najlepszą osobą do radzenia innym jak bic bossy z buta Gdyby ktoś, kto zjadł na tym trochę zębów chciał napisac takowy poradnik, to oczywiście możnaby go tu przykleić, ale ja sam nie posiadam wystarczających doświadczeń, żeby o tym pisać,…

• Ninja vs Bossy

kogut125 - - Archiwum

Prosiłem o niepisanie postów typu "A DAM RADĘ UBIĆ..." Nie dasz rady. Królowa ma duużo HP i mocną regenerację, na 70 lvlu ze skillami m10- raczej nie masz szans.

• dager vs. żółw

kogut125 - - Archiwum

Z moich informacji wynika, że żółw nie ma abs na magię. A zatem chmurką dałoby się go... teoretycznie ubić. Wszyscy chyba wiedzą o jaki "wspomagacz" chodzi, rzecz jasna nie pochwalam, to nielegalne, etc, ale chciałem się po prostu nie zgodzić z tym, że się NIE DA Fuentes: myślę, że GrL podał mnie za "przykład" nie tylko dlatego, że napisałem "jakiś tam poradnik" Zawsze odpowiadam na PW, których o dziwo mam wiele, zazwyczaj dotyczących właśnie bicia bossów, ale i ogólnie gry ninją. Z wieloma użyt…

• Ninja vs Bossy

kogut125 - - Archiwum

Całkowitą. Na chwilę obecną żółwia można ubić tylko dwuręką i nic nie wskazuje na to, by kogoś obchodził ten bug.

• Ninja - Grota Wygnańców

kogut125 - - Archiwum

Yyy mogę napisać nieszablonowego posta? Pliiz, chciałem nawet założyć oddzielny temat, może coś w stylu małego poradnika, ale "nie chce mi się" wygrało Chciałbym opisać chyba dość innowacyjny sposób expienia. A było to tak: Był piękny czerwcowy poranek. Till jak zwykle pilnował swojej dzielnicy pod Urielem na ch2, gdy nagle wydarzyło się coś niespodziewanego. Była to rzecz, która nawet Waszym filozofom się nie śniła. Było to... postanowienie. Postanowienie tak chore, tak nienormalne i tak szalon…

• Gdzie i jak efektywnie expić ninją?

kogut125 - - Archiwum

Deathlass: Twoja postać na chwilę obecną nie nadaje się zbytnio do expienia. Nie ma co spieszyć się z wbijaniem lvli, proponuję nadrobić kilka braków. Po pierwsze skille: tylko 1 skill do expa (zasadzka) na P? Trochę mało, jak na daggera. Na Twoim miejscu wstrzymałbym się przynajmniej do czasu dobicia jeszcze szybkiego (bo wirek podczas expa wiele nie da, poza możliwością "wyjechania" z grupy mobów). Po drugie eq: nie jest na nic ukierunkowane. Ani to na poli, ani na grotę (setaou). Po trzecie..…

• 12zr vs 10 ludzie

kogut125 - - Archiwum

Płakać się chce jak człowiek czyta posty znawców "wbij 10 ludzi i 12 zręczności". Więc pytam każdego z Was: chłopcze i dziewczynko: czy bonowałeś/aś coś kiedyś na PLu? Na PLu, a nie swoim proservkoxwojekmt2. Szamani, lub archerzy, którzy po prostu nie mają szans znaleźć zbonowanej broni z 10 ludzi dla swojej profesji, a którzy próbowali taką zrobić- wiedzą z czym to się je. Kolega zmieniał bony w szponie ponad 60 razy, zanim wbił 10 ludzi. Ponad wszelkim rozsądkiem, po prostu zawziął się, że wbi…

• Ninja vs Bossy

kogut125 - - Archiwum

Pieciuszny: tak. Ja właśnie na tym lvlu biłem te bossy i z każdego dropiła szkatka. uFearless: a czytałeś dokładnie pierwszy post (pierwsze 2 posty)? Chyba nie, ale Kuori udzielił Ci wystarczającej odpowiedzi

• Pisałem już w tym temacie- takie przedsięwzięcie wymaga ilości czasu, którą ja nie dysponuję. To nie jest robota na tydzień czy miesiąc, tylko minimum kwartał, a jak już mówiłem- ja tyle czasu nie mam

• Dagger Vs Archer... Kto lepszy?

kogut125 - - Archiwum

Pomijając to, że zmiana broni jest przez wielu postrzegana jak "noobstwo" Wcześniej jednak co do zmiany broni u daggera- combo z miecza ma chyba podobną długość do combo ze sztyletów, a oba rozpoczęte podczas animacji skilla przeciwnika zapewniają wklepanie minimum tych 6 hitów. Ok, teraz archer. Chyba często zapominamy, że po drugiej stronie też gra istota myśląca Powtórzę- za pierwszym razem- owszem. Ale ten sposób nigdy nie pozwoli nam wygrać 3 pojedynków pod rząd. Opiszę jak wygląda pvp z bo…

kogut125 - - Archiwum

Chyba powiedziałem wszystko co miałem do powiedzenia, kwintesencję tego wyróżnił Green w cytacie. Finezyjny- owszem. Ciekawy- jak najbardziej. Zaskakujący- także. Dający przyjemność- oczywiście. Bardziej efektywny- NIE Sam gram łucznikiem i potrafię go obronić "czemu mi się podoba", ale potrafię też spojrzeć na sprawę obiektywnie i stwierdzić, że archer nigdy nie będzie w zabijaniu (wojny/pvp) tak efektywny jak dagger Kelly- no nie powiem, są wtedy trochę jajca, ale nie użyłbym tego jako "główne…

kogut125 - - Archiwum

Quote from JohnyRambo: “gdy nie daje rady archerkiem pod dt ( wielu przeciwników a z serii max. 2 zdejmę ). Mam jeszcze wiele argumentów przemawiających na korzyść archera.” Pozwól, że znowu wyrwę kawałek Twojej wypowiedzi z kontekstu Sam sobie zabijasz ćwieka. Piszesz, że logujesz daggera, gdy nie dajesz rady archerem pod dt. Piszesz, że daggerem jesteś w stanie bić wielu przeciwników jednocześnie, a archerem tylko dwóch. Czekaj czekaj, ale na tyn właśnie polega wojna- ten kto zabija wielu prze…

kogut125 - - Archiwum

Heh to chyba zależy od tego z jakimi daggerami się walczy Podając przykład mojej gildii- daggerka 92 lvl bezduchy+9, dagger 94 lvl bezduchy +... różnie, zazwyczaj 7 :D, dagger 86 lvl bezduchy+7. Wystarczy takich trzech zabójców, by KAŻDY przeciwnik zakładał abs na sztylety. W innym wypadku każdy przeciwnik jest na zasadzkę, czasem można poprawić combem z bezduchów. OCZYWIŚCIE- analogicznie w gildii może być np 3 archerów 90+. Ale to raczej nie jest możliwe, bo takich archerów na 1 serwerze może …

• RE: Dagger Vs Archer... Kto lepszy?

kogut125 - - Archiwum

Quote from Truman92: “ Inajważniejsze: Kto lepszy na wojny?” Quote from Fuentes: “Quote from LongRyfel: “Na archera jeden abs - sztrzaly - max w eq 65% + budda - eq na strzaly popularne bo przydatne w dt i grocie .” Tym mądrym zdaniem, kolega powinien rozwiać wszelkie wątpliwości.” No pewnie, bo kto w dzisiejszych czasach nie zakłada na wojnę eq pod grotę. Osobiście do pełnego rynsztunku wojennego brakuje mi jeszcze buddy 20 diabły 20 nieumarłe, jeśli ktoś ma proszę o PW

kogut125 - - Archiwum

Gdy mamy do czynienia z postaciami 90+ i skillami P albo się kogoś zabija, albo jest się zabijanym. Taktyka pewnie zależy od tego gdzie i z kim się walczy, wtedy dostosowujemy się do naszej ekipy i zajmujemy odpowiednie miejsce. Ja mam tę przyjemnośc reprezentować jedną z dwóch najlepszych gildii na serwerze, tzn między nami i wspomnianą drugą gildią nie można jednoznacznie wykazać tych "top1"(raz jedni wygrają, raz drudzy, często wynik oscyluje w granicach 100:90) Natomiast inne gildie... no to…