Search Results

Search results 1-20 of 87.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Event póki co oceniam pozytywnie, chociaż nie idzie nam ostatnio z powodu braków kadrowych. Najpierw brakło naszego literackiego speca - Lubelaka, który dropi 80 zmianek pożyczone 4 lata temu. Potem brak naszego specjalisty z dziedziny muzyki - HiFiBandy, który oficjalnie zakończył przygodę z Metin2, przynajmniej do czasu pojawienia się na portalu aukcyjnym pierwszego likana 105 lvl do nabycia za mniej niż milion. Dziś wydawało się, że skład dopisze, czekaliśmy w gotowości od 19, a zagadek nie b…

• Quote from Etincelle: “Jeżeli wolicie, zawsze przy wstawianiu zestawu mogę podać mniej więcej porę (rano/południe/wieczór czy przedział godzinowy) dla kolejnego zestawu.” Tak byłoby chyba najsprawiedliwiej. 18 dni pod rząd o tej samej godzinie to rzecz nierealna, ale skrócić nasze odświeżanie forum do powiedzmy 3h byłoby ok, bo faktycznie - ktoś, kto zobaczy zagadki choćby pół godziny po ich wstawieniu nie ma już szans na pierwszą piątkę, nie mówiąc o wygranej Niech zdecyduje refleks i umiejętno…

• W imieniu LigiCienia witam serdecznie wszystkich uczestników Świątecznych Łamigłówek Cieszymy się, że konkurencja jest tak liczna i zacna, szczególnie cieszy nas obecność RybyPoGrecku, myślę, że to oni powalczą o wygraną. Niezmiernie jestem rad, że cały mój skład odpowiedział na zaproszenie do wspólnej zabawy, mimo oficjalnej "emerytury". Do ostatnich dni uczestnictwo jednego z nas nie była pewna, bo w związku ze skarpetowym eventem, jest on pochłonięty przez obowiązki służbowe. Na nasze szczęśc…

• Wyindywidualizowana: widziałem kilka Twoich tematów, więc komplement od Ciebie bardzo mnie cieszy PAdzik: nie dyskutuj z Elzhim. Nie warto O Lidze wie tyle, ile dowiedział się od ludzi po zwinięciu się gildii Coś jest ukoloryzowane? Konkrety proszę, konkrety. Bo skoro ja, będąc w centrum wydarzeń mówię, że tak było, a KM to potwierdza, to co Elzhi ma do gadania? Eti: cała przyjemność po mojej stronie Nad kontynuacją pomyślimy KM: obawiam się, że całość będę musiał publikować bez zgody góry. Głów…

• Dziękuję za słowa uznania, ale dalej będę powtarzał, że są lepsi Z mojej strony ukłon w kierunku Teamu, zwłaszcza Eti (i chyba Muzhy), że przepuściły opowieść... kontrowersyjną Ale skoro początkowe reakcje są pozytywne (mam nadzieję, że czytelników będzie więcej), to chyba podjęłyście dobrą decyzję. I zgadzam się, że kontrowersje napędzają tę grę, ale niestety niewielu już dzisiaj potrafi się spinać z klasą Elzhi: słowa uznania od Ciebie są dla mnie ogromnym komplementem W książce nie ma nic o p…

• Quote from TheNameless: “ Zaraz po nim kolejne wydanie, w którym główną rolę odegra Till. Mroczne Sekrety Ligi Cienia już wkrótce ujrzą światło dzienne... :mkay:” Weź, bo się zarumienię Na pewno nie wszystkie sekrety ujrzą światło, bo zająłbym całe wydanie Z tą główną rolą też bym nie przesadzał, na pewno będzie wiele artykułów na podobnym lub wyższym poziomie. Dodam nawet skromnie, że mój artykulik trącający amatorszczyzną może wypaść blado na tle artykułów pisanych przez Redaktorów, którzy maj…

• Eventy na Wetar - nasze wrażenia

kogut125 - - Wetar

Droga Santosiu! Ja tam się nie znam na tym całym prawie, ale piszesz takie głupoty, że nawet taki laik jak ja nie mógł się powstrzymać przed komentarzem. Quote from Santonia: “Nie ma możliwości przewidzenia w regulaminie wszystkich sposobów na oszukanie czy zagranie w sposób nieczysty. Można przewidzieć wszystkie nieczyste zagrywki, które już były wykorzystane ale trudno nie będąc oszustem wyobrazić sobie w jaki nowy sposób można oszukać system ” Reasumując: przemyślenia Santonii: 1) Prawo powin…

• Mroczne Sekrety LigiCienia ODKRYTE!

kogut125 - - Wetar

Chciałbym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji wczorajszego PRIMA APRILIS :) Gwoli wyjasnienia: 1) Połowa opisanych zdarzeń jest zmyślona. Tzn działy się gdzieś na plu, ale bez udziału naszej gildii. Druga połowa to moje "przygody", które rozłożyłem na całą Ligę 2) Nie było 60 zainteresowanych - liczbę też wyolbrzymiłem, sami sprawdźcie po PW, wysłałem każdemu 3) KM7 JEST UCZCIWY! Każdemu kto pisze, że będzie ustawiał turniej, radzę się puknąć w łeb 4) Nie ma żadnej publikacji Wstawion…

kogut125 - - Wetar

PW już gotowe do rozesłania, teraz tylko stworzyć post na forum. Potrzymam Was w niepewności jeszcze kwadrans- wielka premiera o 20:10 W TYM TEMACIE!

kogut125 - - Wetar

Doszło kolejnych 11 "zamówień", zbieram je do 19:50. A już za pół godziny wielki finał, przedstawiciele LigiCienia mają oczywiście zarezerwowaną Lożę VIP na to widowisko

kogut125 - - Wetar

Mam przyjemnosc oznajmic, ze przed chwila otrzymalem piecdziesiate PW. Szczesliwym numerem 50 zostal Mizzu Tak wiec za troche ponad 2,5h odbedzie sie wielka premiera pelnej wersji publikacji. Nadal mozna sie zglaszac na pw- kazdemu wysle pdfa Zapraszam tez wszystkich do tego tematu, pare minut po 20 bede mial Wam do powiedzenia cos waznego na koniec. I jeszcze jedno: liczna publika jest dla mnie najlepsza nagroda za moja prace. Dajcie znac znajomym i "do uslyszenia" o 20, pobijmy rekord ogladaln…

kogut125 - - Wetar

Spodziewalem sie wielu reakcji obronnych, obelg w moja strone i histerii. W zwiazku z tym zaplanowalem tez jak zareaguje: nijak Juz 37 osob "zapisalo sie" na dalsza czesc! Podawajcie informacje dalej, dawajcie znac kolegom Ale juz teraz z duza doza pewnosci moge napisac: calosc ujrzy swiatlo dzienne dzis o 20:00. Serdecznie zapraszam na premiere- bedzie sie dzialo!

kogut125 - - Wetar

Kolejna, tym razem ostatnia zmiana planu. Dostalem juz 14 pw "ponaglajacych" udostepnienie calosci. Wobec tego proponuje Wam zabawe Jesli zainteresowanych pelna wersja publikacji zbierze sie 50 do jutra, do godziny 19:50, to o 20:00 zaczne rozsylac calosc na PW. Jesli nie- zostaniemy przy piatku Podawajcie dalej, niecierpliwi czytelnicy, mam nadzieje ze recenzje calosci beda rownie przychylne co wersji demo I niech mi teraz ktos powie ze to forum umarlo! P.S. "zainteresowanie" wyrazamy wysylajac…

kogut125 - - Wetar

Quote from MentalDeimon: “Ktory raz to wstawiasz?” Wystarczyło przeczytać pierwsze zdanie pierwszego posta, uniknąłbyś pytania Zaskoczyła mnie ilość PW, które już otrzymałem, oraz zainteresowanie tematem Niewykluczone, że udostępnię całość nieco wcześniej, niż planowałem Początkowo chciałem odczekać do niedzieli, ale jeśli zainteresowanie będzie tak wysokie, to pewnie nie wytrzymam naporu spamu i w piątek zacznę rozsyłać

• WEG - część druga :>

kogut125 - - Wetar

(Hidden Content) To tyle na dzisiaj. Liczę, że temat dotrze do wielu osób. Dzielcie się ze znajomymi, udostępniajcie, komentujcie Tak jak wspominałem- całość zacznę rozdawać za kilka dni, tymczasem rozpowszechniajcie próbkę i czekajcie na więcej

• A teraz opis Wielkiego Eventu Gildyjnego, czyli coś, o czym wielu z Was mogło słyszeć. LigaCienia zajęła w nim trzecie miejsce, pokonując wiele (uczciwych) gildii. To chyba mój ulubiony rozdział, dlatego wstawiam go w całości (Hidden Content)

• Bugi i hacki, część druga

kogut125 - - Wetar

Dalsza część "Bugów i hacków" Wywalanie channeli - 30 wróżek w jedną noc? (Hidden Content) Bugowanie bossów, czyli 160 kluczy w godzinę? (Hidden Content)

kogut125 - - Wetar

Witam po raz czwarty! Okazało się, że mój temat wbił kij w mrowisko. Chociaż nie gram od dawna, udało mi się zrobić ogromne zamieszanie Ale do rzeczy- pogadałem z jedną fajną Teamlerką, nakrzyczała na mnie, wytargała za uszy, wyjaśniła co łamie regulamin, więc naniosłem pewne zmiany. Myślę jednak, że publikacja nadal jest ciekawa i mówi na głos o czymś, o czym inni tylko szeptali Nie wstawię tutaj kompletnej publikacji, która ma łącznie koło 30 stron. Powodów jest kilka, póki co chcę zachować at…

• Ninja vs Bossy

kogut125 - - Archiwum

Powiem tak: działa, ale nie zawsze. Na pewno nie ma takiej zasady, że NNO pod poli NIGDY nie działa. Wiem, bo expiłem przez 1 lvl na komendantach respiących z generała Huashin, a zarówno generał, jak i te komendanty- omdlewają bardzo często. Jeśli dostaniesz jedno omdlenie, to dostaniesz też i drugie- to będzie oznaczało, że nno "nie zaskoczyło". Żeby zaczęło działać musisz się relognąć. Czasem zaczyna działać po drugim, trzecim relogu. Przy biciu bossów może to być spory problem, bo nie będzies…

• Ninja - Grota Wygnańców

kogut125 - - Archiwum

Quote from kogut125: “Być może w przyszłym roku dorzucę wrażenia z wbijania 94, ale najpierw trzeba oddać klejnoty zawiści i nazbierać z 50 PD :D” Wedle obietnicy, po kolejnych 2 wbitych lvlach trzeba nabić posta 0. Till 1. Archer 2. 92-94 3. Nieistotne (ale od listopada nie uległy zmianie :P) 4. 17650 5. Nie pamiętam, ale to nie jest najważniejsze 6. Tak, po 40% 7. Z ziemi, machałem sztyletami 8. 77498799056885334013.jpg Ten spot, czasem przechodziłem też komnatę niżej. 9. Z reguły cały spot, c…