Search Results

Search results 81-100 of 291.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

Sheyna - - Etolin

Ale... dalej możesz je mieć i ba! Nawet nikt Ci ich nie sksuje A tak apropo generałów, to mile wspominam te czasy, kiedy były one takie ważne, te walki, szukanie... no coś pięknego

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Sheyna - - Samos

Quote from TsukuneAoki: “Multiplo święta Brzydka jak Dariuszanie Spraw aby Sheyna Twe dzieło roztrzaskała Nasz naród na multiple Jeszcze nie gotowy Nie pozwól naszej modki Do multipli wsadzić Amen :v Stracić cnotę z multipla to jak zaorać pole... Nie rób tego modko! ” Aż się wzruszyłam... Jestem muzą... jestem inspiracją do tworzenia dzieł najwyższych lotów... Łezka się w oku kręci!

Sheyna - - Samos

Quote from DariuszIII: “Tęczowe paliwo i jazda ps, a czym strzela? ” Egzakli Dariuszu! A strzela tęczą! toć to oczywiste Właśnie właśnie - Samos to taki zdolny serwer może ktoś się pokusi o wzięcie udziału w konkursie?

Sheyna - - Samos

O proszę ile chętnych i że wszyscy na tyle grzeczni byli żeby takowe otrzymać? Grzeczny Samos Quote from DariuszIII: “Myślę, że z tej multipli to raczej nikogo nie ustrzelisz Prędzej wszyscy wrogowie umrą ze śmiechu :D” Dariusz... ta zniewaga bana wymaga! Btw. nieważne jak działa, ważne, że działa!

Sheyna - - Etolin

Cisza, spokój... no nie poznaję Państwa Miłego dnia Etolin!

Sheyna - - Samos

Jak to Mikołaj nie przyjdzie? Właśnie jestem Porozdawać prezenty?

• Zmiany w grze - dyskusja

Sheyna - - Porozmawiajmy o Metin2

Zmiany są zapowiedziane ze sporą nutą tajemniczości i zdecydowanie pobudzają wyobraźnie i ciekawość :). Rok 2015 przyniósł ogrom zmian, więc jeśli tylko poziom się utrzyma, to możemy się przygotować na prawdziwe niespodzianki. Jedno jest pewne, trochę cierpliwości i z czasem wszystko się wyjaśni, raczej dywagowanie na niewiele się tu zda :).

Sheyna - - Samos

Quote from DariuszIII: “"Skargi, Zażalenia, Pochwały proszę kierować do mojej SMOD`ki Sheyna" Czy ktokolwiek kiedykolwiek napisał pochwałę? XD” A żebyś wiedział, że tak! W ogóle wiedzę, że coś się tu uciszyło od ostatniego zielonego nalotu... Jednak widok opancerzonej multipli na Was działa

Sheyna - - Samos

Toż to sprawy Samosa najwyższej wagi Ale dobrze, dobrze, już sobie idę... Tylko grzecznie tu, proszę! Ps. Uśpiłam Waszą czujność, ha! Multipla się nigdy nie boi! Działamy z głową, strategicznie!

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

Sheyna - - Diumar

Diumar śpi? Sprawdzam czy wszyscy elegancko rączki na kołderce mają... 9.gif

Sheyna - - Samos

Czyli pora iść spać, zdecydowanie Owocnych erupcji! Dobranoc

Sheyna - - Samos

Lurowałabym... Boss na 130lv - opancerzona multipla Kto by się odważył takiego bossa bić?

Sheyna - - Etolin

Widzę, że tu muszę do Was częściej zaglądać A tymczasem już mnie nie ma... róbta co chceta tylko rączki na kołderkę i grzecznie! Dobranocki

Sheyna - - Samos

Każdy ma swój świat... ewentualnie jeszcze kredki i multiple

Sheyna - - Etolin

Oj tam, oj tam Beldwik... Chodź przez kolano :chlosta:Będzie faajnie!

Sheyna - - Samos

Polecam ochłonąć, troszkę świeżego powietrza nikomu nie zaszkodzi Cóż więcej się dzieje na Samosie prócz tych rewelacji, które tutaj przedstawiacie od jakiegoś czasu?

• Magazyn Metin2 - dyskusja

Sheyna - - Porozmawiajmy o Metin2

Przypominamy o otwartej rekrutacji na Redaktora Magazynu Metinews oraz o możliwości wzięcia udziału w konkursie przedstawionym na końcu ostatniego numera gazetki Ps. Dziękuję za ciepłe przyjęcie w ekipie Redakcji, z całego serca polecam!

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

Sheyna - - Diumar

A nagrody w edycji 2016 są naprawdę wyjątkowe Przy okazji Szczęśliwego Nowego Roku Diumar!

Sheyna - - Etolin

Mamy nadzieję, że ta przerwa dała Wam do myślenia i przestaniecie w końcu prać na forum swoje brudy. Z niedowierzaniem czytałam Wasze posty i mam ogromną nadzieję, że pokażecie, że stać Was na kulturę wypowiedzi wobec innych użytkowników forum. Nie ukrywam, że bardzo na to liczę. Pozdrawiam! Ps. Przy okazji - Szczęśliwego Nowego Roku!

• Temat został ponownie otwarty ale proszę, aby Wasze posty były merytoryczne... Ja wiem, że Wasze pupile to jak dzieci i każdy chce się pochwalić własnym - jednak wszystko w granicach rozsądku. Jednocześnie przypominam, że na wiele pytań już padła odpowiedź w tym temacie na wcześniejszych stronach. Zanim zadacie jakieś pytanie, przewertujcie wcześniejsze posty - nie ma sensu pisać co chwilę to samo. Pozdrawiam!