Search Results

Search results 41-60 of 291.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

Sheyna - - Diumar

Myślę, że rzadko... niestety A co Diumar taki cichutki? Zostanę tu z Wami na jakiś czas

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

Sheyna - - Diumar

Quote from zeiss: “Siemka Mam Pytanie Czy ma Ktos na sell Białko 10 do pz 15 Magia 10 Diabły !! ??? Prosze O Kontakt PV ” Polecam założyć temat w Markecie w poddziale "Poszukuję" - TUTAJ

• Dwójeczka! Świetna kompozycja. Mam taką samą lampkę ^^, a taki sweterek chętnie bym na siebie włożyła w chłodny jesienny wieczór popijając gorące kakao.

• No cześć Piękna Damo Czy chodzisz już w świątecznych skarpeciochach? Aż taki zmarzluch jesteś? Odwiedzisz mnie w zimie i będziemy razem w takich skarpeciochach pomykać? A co powiesz na kakałko do tego? I komedie romantyczną? I milion wysmarkanych chusteczków? No dla mnie bomba! Czekam!

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

Sheyna - - Etolin

W zimnie to najlepiej ognisko z kuligiem O.O i od razu w głowie Skaldowie - z kopyta kulig rwie i to magiczne "pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa..." Tak nawiasem mówiąc, to się u Was uspokoiło coś odkąd tu ostatni raz byłam Etolin taki spokojny

Sheyna - - Etolin

Kto bogatemu zabroni? A grill jasne! Właśnie dziś idę na prawdopodobnie ostatniego w tym roku

Sheyna - - Etolin

Boczusie są takie urocze a najlepsze z grilla

• Ciasteczko Oreo - sǝʇsǝɹo

Sheyna - - Prezentacje Teamu

Cześć ciastuszko! Jak wrażenia po pierwszym jesiennym dniu? Lubisz takie chłodniejsze wieczory? Jak sobie radzisz z szarówką za oknem? Lubisz siebie? A może kochasz? Jaką cechę muszą bezwzględnie posiadać Twoi przyjaciele? Za co cenisz drugiego człowieka? Jesteś wytrwała w dążeniu do celu? Buziaki!

• Bry dzień Papcio! Jak to nie dasz rady skoczyć ze spadochronem?! A jakbym Cię zabrała na taką atrakcje to co? Jak samopoczucie? Jesienna chandra czy wręcz przeciwnie? Czy jakbyś wygrał w konkursie lub loterii multiple, to jeździłbyś nią? Obkleiłbyś ją kucykami? Lubisz przyjmować wyzwania? No to joł!

Sheyna - - Etolin

Gz! Ja zawsze miałam szczęście do boczusiów pierwsza lub druga skrzynia i był... Tylko nie wiem dlaczego zawsze boczek!

• Hello Bejbi Jak tam nowa funkcja? Jesteś dobra Mamcia czy może siejesz terror? Idziesz ze mną do Beldwika na cebularza? Dlaczego limonki się nie gniecie? Najbardziej znienawidzone miasto? Tęsknisz choć troszkę ;(? Buziole!

• Magazyn Metin2 - dyskusja

Sheyna - - Porozmawiajmy o Metin2

14 numer według mojej skromnej oceny zdecydowanie można zaliczyć do interesujących i udanych :). Mnie osobiście najbardziej zainteresował wywiad z Fafciem Ascoranem, a na cebularza w wykonaniu Beldwika muszę się kiedyś wprosić :whistling:. Ze swojej strony chcę bardzo podziękować za współpracę w gazetce. Róbcie dalej dobrą robotę! Niech kucykastyczna moc będzie z Wami :love:!

• Zmiany w 2015 roku zostały ocenione bardzo podobnie jak rok wcześniej, czyli największa liczba ankietowanych oceniło je na "średnio" i te głosy stanowią 37% wszystkich głosów - wzrost o 2 punkty procentowe w porównaniu do roku 2014. W tym roku zaobserwowano dwukrotny wzrost graczy oceniających zmiany w grze jako bardzo dobre - wzrost z 5% do 10% w 2015r. Ocena zmian jako "dobra" pozostała praktycznie bez zmian - spadek o 2 punkty procentowe w stosunku do roku 2014 (spadek 25% do 23%). Nastąpił r…

Sheyna - - Etolin

Quote from Szczepcio1: “To wy jesteście na naszych usługach, tak samo jak policja dla obywateli, my utrzymujemy waszych przełożonych i dzięki nam możecie sobie organizować co roczny zlot. Więc jakieś odgrażanie się z waszej strony jest trochę nie na miejscu lols ” Usługach? I to znaczy ze każdy może tu robić co chce - czyli de facto mamy nie robić nic... to właściwie jesteśmy tu niepotrzebni, więc o jakiś usługach mowa, skoro przeszkadza Ci to co robimy? Jesteśmy tu dla WAS, to oczywiste, bo bez…

Sheyna - - Etolin

Widzę, że trzeba tutaj wjechać do Was z pełnym uzbrojeniem. Drodzy użytkownicy, jeśli chcecie sobie tak barwnie pociskać, to naprawdę forum nie jest odpowiednim miejscem... właściwie to nie wiem czy w ogóle jest odpowiednie miejsce do takich tekstów jak tu nieraz padają... Mam nadzieję, że prędko okiełznacie swoje zwinne paluszki i opamiętacie się podczas pisania postów. Nie żebym jakieś groźby chciała w Was wymierzać, ale nie chcielibyście zobaczyć w pełni opancerzonej multipli pod Waszym DT

• Dzień dobry bardzo! (prawda?) Miałeś kiedyś gumolit w domu? Ulubiona bajka z dzieciństwa (mam nadzieję, że nie Listonosz Pat)? Ulubiony okres w ciągu roku to? Film, który wywarł na Tobie największe wrażenie? Z czego jesteś najbardziej dumny w swoim życiu? Jaką cechę charakteru najbardziej w sobie lubisz? Zwijam gumolit i idę, joł!

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Sheyna - - Samos

@Terrorystaaaaaa - to najlepsze auto dla każdego! młody, stary - wszystko jedno. @BendeGrzeczny - aktualizacja stulecia w całej karierze Metina... W ogóle to coś tu tak cicho Samos... czyżby przed burzą?

Sheyna - - Samos

Jak przyjadę opancerzoną multiplą to się nie zalogujesz.

Sheyna - - Samos

Aaaa poexpiłoby się, a tu nie ma czasu... Co tu tak cicho Samos? Wszyscy objedzeni po świętach leżą i nie dadzą rady do komputera dojść?

• Dziękujemy za oddane głosy, wkrótce pojawi się podsumowanie wyników ankiety :).