Search Results

Search results 481-500 of 500.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Eredin: “Witaj A dobry wieczór Ulubiony kolor? Niebieski :) Co dziś robisz? Korzystam z weekendu i odpoczywam po ciężkim tygodniu Ulubiona gra? Och no jakże mogłoby być inaczej oczywiście Metin :P Ulubiona piosenka? Jednej nie mam tych ulubionych byłoby sporo ;) Więcej nie mam pomysłów na pytania xd Ale jak coś wymyślisz to mam nadzieję, że wrócisz :*” Quote from Tunrida: “Heloooou Hej Hej Jeśli daleka podróż pełna wrażeń to do...? Chciałabym pozwiedzać Maroko na pewno zrealizuje ! Ma…

• Item Shop - dyskusja

Aszti - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from IdeNaZywiol: “Będziecie mieć możliwość sprawdzenia na przykład, ile zamówiliście dotychczas Smoczych Monet. ” Wydaję mi, że będzie to dobra zmiana dla osób, które mają problem z kontrolowaniem wydatków na Smocze Monety. Wtedy będzie możliwość sprawdzenia czy na ten miesiąc trzeba przystopować czy też można jeszcze sobie trochę poszaleć

• Quote from marcinP: “Hejka Hejoo Ulubiona pora roku? Wiosna Dlaczego lato? No Lato też jest fajne ale tak do 30 Co robisz jutro? Ciężko pracuję jak zawsze Wrócę No dobra to wracaj :D ”

• Quote from Vesuvius: “To znowu ja ( Serio xD ) A no to fajnie Co oznacza Twój nick? Jak go wymyśliłaś? Perska bogini personifikująca szczęście i sławę. Sławna może jeszcze nie jestem ale na brak szczęścia przynajmniej nie narzekam Gdybyś mogła znać odpowiedź na jedno, dowolne pytanie, to jakby to pytanie brzmiało? Sama nie wiem co chciałabym wiedzieć a może jest tak wiele zagadnień na które chciałabym znać odpowiedź, że nie mogę się zdecydować, które byłoby najważniejsze Potrafisz grać na jakimś…

• Quote from przetopek1313: “Witam Dzień dobry ^^ Co robisz by poprawic sobie humor ? Czekolada ! Romantyczna kolacja czy pizza na kanapie ? Pizza na kanapie z dobrym filmem (też może być romantycznie ) Na slodko czy na pikantnie ? Pikanteria Czy masz jakiegos zwierzaczka ? Kiedyś miałam psiaka Jakie miejsce chciala bys zwiedzic ? Marzy mi się zobaczyć Maroko Rower , samochód , statek czy samolot ? Najzdrowiej byłoby wybrać rower ale za wygodna się zrobiłam i samochód Co zrobic by zostac bohaterem…

• Quote from Sheyna: “Dobry wieczór Jak już masz tę prezkę to Ci tu troszkę pospamuje... A spamuj spamuj Quote: “Ulubiony SMod ? Wyczuwam tu coś ” Też wyczuwam to pytanie retoryczne Moja Droga... Przecież tu nawet nie ma żadnych wątpliwości... ale Ingolf - nice try Quote: “Lubisz energy drinki? Lubię (oby Sheyna nie widziała) ” Masz fory, możesz sobie sama karę wymyślić, jakieś propozycje? Lepiej tego tu nie pisać :devil: Co lubisz robić w wolnych chwilach? Usuwam nieistniejące cytaty a tak po za …

• Quote from Sheyna: “Bry :love: No Heej Grrr Ingolf... Ulubiony kolor? biały Lubisz pyszności? UWIELBIAM Jak to jest usuwać nieistniejące cytaty? Przyjemnie się robi (mi na pewno 8)) Czy uważasz, że globalne ocieplenie ma wpływ na populacje krasnali ogrodowych? (odpowiedź uzasadnij) Oczywiście, że ma ! Przez ten upał zaczną rozpuszczać się im czapki! A krasnal bez czapki to nie ten sam krasnal Udane wakacje? ach tylko tydzień się leniłam Ulubiony miesiąc? wrzesień :) Jaki jest Twój ulubiony dział…

• Witam jako, że jestem z wami wszystkimi już jakiś czas zakładam temat abyście mieli okazję poznać mnie troszkę bliżej zapraszam do zadawania pytań "To, co możesz uczynić jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym, co nadaje znaczenie twojemu życiu." Albert Schweitzer "Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym Twoim życiu" Mark Twain

• Proszę (wręcz nalegam ^^) aby przepychanki zostały zakończone. Wydaję mi się, że otrzymaliście wystarczające wyjaśnienia. Event się odbył jedni są zadowoleni inni nie, co by ktoś nie zrobił zawsze tak będzie. Mogłoby obejść się bez pomyłek a i tak znajdzie się ktoś kto będzie zły.

• Serwer Beta 2015 - dyskusja

Aszti - - Archiwum

Moderator Aszti:Celem w jakim Beta została otwarta jest testowanie m.in. nowych map oraz Skilli 7 i 8 nie ma tu Testowane zmiany na Serwerze Betażadnej wzmianki o tym, abyście na Becie testowali System Zwierząt Domowych (to nie jest wprowadzana nowość). Po to został otwarty dla was temat System Zwierzaków (co i jak) dyskusja abyście w nim prowadzili dyskusję o Systemie. Jeśli zamiast docelowych zmian wolicie testować coś co dla was jest wygodne - róbcie to ale proszę abyście się nie dziwili i ni…

• Moi drodzy Santonia napisała kilka postów wcześniej, że Event już się zaczął dlaczego więc nie szukacie w grze tylko siedzicie na forum i twierdzicie, że nic nie ma?

Aszti - - Archiwum

Moderator Aszti:Moi drodzy dobrze byłoby jakbyście informacje na temat Systemu Zwierząt Domowych umieszczali w temacie System Zwierzaków (co i jak) dyskusja Pozdrawiam :)

Aszti - - Archiwum

Moderator Aszti:Proszę zwracać uwagę na posty waszych poprzedników nie ma potrzeby powielania tego samego i pisania tych samych pytań. Powtarzające się pytania na bieżąco są usuwane. Dużo informacji jest na poprzednich stronach przejrzyjcie je zanim zadacie pytanie. Pozdrawiam

Aszti - - Archiwum

Moderator Aszti:Proszę zapoznać się z Małym Regulaminem w pierwszym poście. Temat nie służy do zgłaszania problemów jak również nie służy do spamowania. Quote from Aszti: “Mały regulamin: •Ten temat nie służy do spamowania. Wszelkie posty typu: 'kiedy będę miał postać, czemu beta nie działa itp" oraz inne trolle będą usuwane i odpowiednio nagradzane. ” Pozdrawiam

• Zmiany w grze - dyskusja

Moderator Aszti:Witam, do dyskusji na temat serwera beta oraz testowanych tam przyszłych zmian zapraszam do otwartego tematu Serwer Beta 2015 - dyskusja Pozdrawiam

Aszti - - Archiwum

Temat służy do dyskusji na temat serwera testowego. Mały regulamin: •Ten temat nie służy do spamowania. Wszelkie posty typu: 'kiedy będę miał postać, czemu beta nie działa itp" oraz inne trolle będą usuwane i odpowiednio nagradzane. •Wszelkie materiały takie jak ss'y/filmiki waszego autorstwa proszę umieszczać w odpowiednim spoilerze. •Materiały z prywatnych serwerów także będą usuwane a ich autorzy karani. •Dyskutujemy jedynie na temat tego co znalazło się na serwerze testowym a nie "co można b…

• Moi drodzy Santonia napisała wyżej wam podpowiedź abyście bili metiny zamiast siedzieć na forum i czekać. Może to właśnie w metinach ukryte jest coś dodatkowego. Nie ma potrzeby również sprzeczać się o godzinę rozpoczęcia tylko zacznijcie działać i patrzcie na wskazówki

Moderator Aszti:Proszę pamiętać, że temat Zmiany w grze - dyskusja nie służy do zgłaszania bugów. Jeśli są wam znane jakiekolwiek bugi proszę o zgłaszanie ich poprzez System Support. Kolejne posty nie związane z tematem będą usuwane. Pozdrawiam

Moderator Aszti:Do dyskusji na temat zbalansowania postaci zapraszam do odpowiedniego tematu w dziale Klasy Postaci Zbalansowanie postaci w Metin 2 - dyskusja Niektóre posty zostały przeniesione do odpowiedniego tematu.

• Wiki Metin2.pl

Quote from VIII: “A czasy trwania jajek? Na wiki jest, że każde trwa 7 dni, a w grze widziałem, iż razadora czy nemere są po 30.” Pozwolę sobie się wtrącić i wyjaśnić - czas 30 dni jajek, są to te jaja które zostały przydzielone osobom po ostatniej przerwie. Dostali je Ci gracze, którzy stracili swoje zwierzaki po ostatniej nadzwyczajnej przerwie technicznej.