Search Results

Search results 201-214 of 214.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• zaraz się dopytam, może mi się coś pomyliło.

• błędne info z wiki, nam poleciała 1 zmianka. Moderator Laburra:Info na wiki już jest poprawione.

• Quote from kitex: “ czyli 90-100 wypadów zmianka. nie ma tragedii!! I to jest dobrze. Leci. Ale nie leci jak głupie. Idealne rozwiązanie ” nie ma tragedii? na smoka można wchodzić co godzinę. Wiec z tego co podales 1 zmianka na 90-100 godzin z czego na 1 smoka idzie mniej wiecej kolo 15-27 kluczy czyli 1350-1500 przy super pro ekipie. a 1 zmiankę od zaufanych ludzi można kupić (dając mu item, dlatego ZAUFANA) za +/- 50kk xD A i tak za 1 zmianką wymarzony bon ci nie wejdzie więc ...

• zrobiliśmy koło 17-20 epików - 80 wypadów na smoka + kilka dla funu i uwaga...... 1 zmianka poleciała --- edit: co do zmian w grze, ja nie wymagam coraz to różnych moobów itp, mogą być nawet wykorzystane jakieś mocne mooby - np z groty do jakiegoś opłacalnego dungeon'u typu dt jak już kiedyś pisałem

• Na jedno konto w metinie tylko jeden kod.

• Dlaczego o super pro kozackim mega rabacie na PD i rekawice nie było słowa ani na forum ani fb?

• Co do białych perełek: expiłem sobie w grocie spokojnie od 84 do 90 dawno temu to wyciągnąłem mnóstwo małży z czego 2-3 białe perełki. Ostanio poszedłem dobić ten 94 po klejnoty - 4 małże 4 białe, więc wszystko zależy od szczęścia

• chyba wole przejechać się na metiny 90+ i dropnac minimum 5 bodzi w godzinę niż cukieraski To już nie te czasy gdzie bodzie są trudne do zdobycia

• hmm a ja zauważyłem kolejną zmianę w grze, oczywiście jako bug ;] Dlaczego nie mogę przypisać przedmiotów z tomboli do postaci? mam 13 rzeczy których w żaden sposób nie da się zobaczyć

• Troche od tematu Właśnie 200 lord Gnoll ubity a listu nie ma!

• przydało by się coś IDEALNEGO jak dt, tylko, że z innymi moobami dla np 75+. Przykład: wejście co 12h, parter - metin ma-an 1 piętro mooby 2 piętro mooby + Generał Huashin, 3 piętro - metin tu-young po zbiciu 6 metinów jeon-un zasada jak w dt, 4 piętro pieczątki dropiące z łowców setaou, a całe piętro w setach z g1, 5 piętro mooby mieszane z zinami + generał yonghan, po nim kowal jak w dt 6 piętro ziny + metin żaru do dropniecia mapka, 7 piętro klucz z zinów, 8 piętro pełno zinów i Silna Lodowa …

• Dropienie Moa według mnie trudne nie było :p fakt, że biłem metiny 90 i 95 z których respią się bosski. Najlepszym sposobem było dla mnie bicie hae-tae i lodowej wiedźmy :p 15 minut i wierzchowiec jest, oczywiście metiny stały

• ja tam jestem zadowolony. Bardziej z tego, że dropią jajka wielkanocne, a za nie ciekawe nagrody

• Czy może się zdarzyć, że wy nie będziecie marudzić?? Ważne, że drop jest, miało go nie być. W efekcie początkowym miał być tylko na dzień - macie 3 dni, i jeszcze mało?? Trzeba było pomyśleć i nie rozpowiadać ile to ja siedze i mam szkat a byłoby lepiej Ja tam nie narzekam bardziej mnie denerwują osoby które nie potrafią przeżyć, że wszystkie metiny nie są dla nich No cóż pozdro, mam nadzieje że skile na G będą bardzo szybko - tyle tego KU dropi