Search Results

Search results 1-20 of 57.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Jawa

ObozSniącego - - Jawa

Da sie otworzyc depozyt is ?

• Przestańcie w końcu wiecznie narzekać, bierzcie to co dają ; _ ;

• Jakieś info będzie niedługo ? Chciałem pograć po fuzji i tak czekam i czekam

• Quote from xtytusikx: “Quote from ObozSniącego: “Te wasze czarnowidztwo wieczne. ” Nie tylko stwierdzamy fakty bo ja np nie jestem ślepy i widzę co się dzieje tu u nich na podwórku a jak ty tego nie widzisz to gratuluje ty myślisz ze coś zmienia nawet jak nie będzie takiego szybkiego upadku metka to będzie większy nacisk na ISa tak jak masz teraz z Okey nie zwiększą dropu bo masz w isie ale ich usprawiedliwienie jest takie ze masz event i będą dropic z metków i bossów pozdro jak myślisz ze to je…

• Game Guard

ObozSniącego - - Archiwum

Odinstalowałem- problem z głowy, razem z Metinem

• Game Guard

To jest jakaś kpina, nic nie działa i nadal występuje ten błąd

• Game Guard

Nie ma mowy o wyłączaniu antywirka, zwyczajnie nie ma takiej opcji. Jakieś inne porady ?

• Game Guard

Pytanko- dlaczego przy włączeniu Metina GameGuard krzyczy, że jest już włączony skoro to moja pierwsza próba włączenia gry ? Win 7, już wielokrotnie odpalałem Metina na tym kompie( ostatnio miecha temu) Coś ktoś wie na ten temat ? Dzału z problemami mało kto przegląda, więc napisałem tutaj, proszę o wyrozumiałość

• Lagi na serwerze

Dobra, wczoraj kupiłem nowego kompa, mam światłowód= wejdę zobaczę czy nadal będą lagi, dam info !

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

ObozSniącego - - Etolin

Mam pytanko- jak wygląda populacja graczy na tym serwerze ? Warto zaczynać TUTAJ ?

• A co do expienia samemu bez pvp. nadal 2x hp ?

• A co do szamana smoka jakby to wyglądało ?

• Riposta Na M?

To chyba idzie do 20 xd Jestem pewny na 75 % xd

• jak rozwinąć Sure?

Ja leciałem z podstawowym eq do 35- full int, skille: ostrze strach, potem chciałem ( po konsultacjach z wieloma wupekami na dużych lvlach) iść w rozproszenie, następnie bodajże w paluszka. Polecam z eq po 2k hp bez bonów spoczko xd

• Quote from Okko: “Każda dzisiejsza firma będzie stosować na tyle "agresywną" reklamę, na ile uważa, że ujdzie jej płazem, przy okazji zwiększając zyski oczywiście. A jak obie te kwestie będą rozwiązywane zależy wyłącznie od kierowników tej placówki - ich kieszenie poniosą pełną odpowiedzialność za swoje działania.” W przysłowiowej " Biedronce" wózek widłowy uderzył w regał z alkoholem- cały alkohol się rozbił. Pracownicy przystępują do natychmiastowego oczyszczania podłoża oraz usuwania rozbiteg…

• Quote from Art: “Quote from ObozSniącego: “Ostatnie zmiany w grze” Akurat Twój post winien wylądować w dyskusji o ItemShop. Jeśli już chciałbyś coś dodać od siebie, oprócz przeklejania listy wątków...” Kulturalnie przekopiowałem tylko to czego większość graczy aktualnie nie chciałaby widzieć w nowościach tylko konkrety dotyczące gry, bo promocje i Happy hour można dawać co dwa dni jak już pozałatwia się sprawy związane z bugami czy też logicznymi, szeroko rozumianymi normalnymi, nieutrudniającym…

• [Happy Hour] 25% więcej Smoczych Monet za każde doładowanie (30. marzec) przez Ascoran (Wczoraj, 23:13) [ItemShop] 20% rabatu na Świadectwo Lwa oraz Marmur Błogosławieństwa (29. marzec) przez Ascoran (28.03.2016, 20:00) [ItemShop] Pieczęć Muffina (różowa) do 03. kwietnia przez Ascoran (27.03.2016, 20:00) [ItemShop] Wielkanocne rabaty (27. marzec) przez Ascoran (26.03.2016, 20:00) [Support] Życzenia Wielkanocne 2016 oraz opóźnienia w realizacji zgłoszeń przez Ascoran (26.03.2016, 17:54) [Happy H…

• Jak włączyć 2 metiny?

Wyłączanie antywirusa podczas gry ONLINE ? To najgłupsze co można zrobić

• Panie up- tak, dlatego ludzie pokończyli grę. To jest proste jak budowa przysłowiowego cepa.

• Quote from Ascoran: “Gracze Metin2, w piątek, 18. marca o godz. 08:00 na stałe do oferty naszego ItemShop trafią następujące przedmioty: Skrzynia Woj. M. Ciała (D) Skrzynia Woj. M. Ciała (M) Skrzynia Woj. M. Ducho. (D) Skrzynia Woj. M. Ducho. (M) Skrzynia Ninja M. Ostrza (D) Skrzynia Ninja M. Ostrza (M) Skrzynia Ninja M. Łuku (D) Skrzynia Ninja M. Łuku (M) Skrzynia Sura Broni (D) Skrzynia Sura Broni (M) Skrzynia Sura Magii (D) Skrzynia Sura Magii (M) Skrzynia Szam. M. Smoka (D) Skrzynia Szam. M.…