Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Lexio - - Dyskusje Etolin

Najpierw lekcja pokory #11, po czym jest lekcja pokory #2 xD

• Rozmowy serwera Etolin

widze ze na etolinie bez zmian. Jest jedna postac, ktorej cala gildia irre nie umie ubic, a irre bedzie na kazdym kroku klamac, ze sa w stanie xd. Nawet mi was nie zal

• Rozmowy serwera Etolin

a rozumiem ze jak nie gram to nie moge sie wypowiadac xd? Jak nie uczestnicze w polityce to nie moge pisac o polityce? Jak nie gram w pilke nozna to nie moge jej ogladac ani komentowac? jak nie jestem dziennikarzem i nie pisze artykulow w necie, to nie moge czytac stron internetowyfh? Wezcie juz skonczcie z tym argumentem bo jest nudny jak flaki z olejem xd I pozwol zebym o tym, co mi przystoi, decydowal sam

• Rozmowy serwera Etolin

co ja widze ten serwer sie nazywa Rubinum lol to jak za kazdego zamknietego priva beda otwierac nowy serwer to niedlugo na plu bedzie 1.000.000 serwerow. Ah wait... reszta stoi na Syberii tudziez w Kazachstanach, wiec zamknac to moga co najwyzej muszle do kibla w swojej zalosnej malej siedzibie w jakze urokliwym miescie Karlsruhe

• Rozmowy serwera Etolin

gosciu masz 20 pare lat wyjdz z domu w sobote a nie bijesz sie z 5cioma osobami na krzyz xd

• Rozmowy serwera Etolin

Mowisz o wycietym i zamazanym screenie Veriana, ktorego nigdy sie nie doczekalismy w calej okazalosci, w ktorym mu zaproponowalem 4 vs Was 20, ale zabraklo Wam odwagi zeby wyjsc na arene... Quote from Nameczaner: “To tak dla zabawy ” ?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nameczaner: “ Ale widzę bardzo Cię boli ze kumple dostali kłódkę, w grze nic nie możecie zrobić to tutaj próbujecie ” a Ty co mozesz zrobic XD? Jak jeszcze gralem, to mogliscie jedynie lezec na glebie

• Rozmowy serwera Etolin

O wlasnie, to ten film xD

• Rozmowy serwera Etolin

Wczoraj ogladalalem na Paramount Channel ten film z Hanksem w ktorym wyladowal na bezludnej wyspie i sobie wlasnie teraz wyobrazilem jak irre laduje na bezludnym serwerze i sie cieszy ze jest top 1 :x

• Rozmowy serwera Etolin

Ojej czyzby sie skapneli ze w przypadku braku ludzi gadanie, ze kros jest top1 nie ma sensu xd?

• Rozmowy serwera Etolin

Co tam mixy cos sie dzialo przez 3 dni bo mi sie nie chce czytac 11 stron?

• Rozmowy serwera Etolin

Spoko taki zwyczaj sie wytworzyl ze ludzie wstawiaja za innych rozne tresci xD

• Rozmowy serwera Etolin

8382a04d93dd8.jpg Fifi chcial pozdrowic i pochwalic sie ladnym widokiem

• Rozmowy serwera Etolin

ja tu bede do momentu zamkniecia metina zeby widziec i sie smiac z tego, jak skaczenie po tym wydarzeniu z rozpaczy z mostu

• Rozmowy serwera Etolin

Czego sie spodziewasz od uzaleznionych ludzi?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Ascoran: “Quote from Alvaro: “Zdecydowanie trzeba być porządnym hipokrytą aby za jedne post nie na temat dawać warna, a samemu pisać co kilka postów nie na temat. @Ascoran jesteś imperialistą, który nie toleruje odmienności. Jak się z czymś nie zgadzasz kasujesz posty i dajesz warny. ” Ziew. Jak chcesz ponarzekać, że dostałeś warna za spam jak inni, choć w twoim przypadku wiązął się on z najmniejszą ilością punktów względem tego co inni dostali to napisz odwołanie ticketem. Tutaj żadn…

• Rozmowy serwera Etolin

cenularz- wywodzacy sie z zydowskiej kuchni pszenny placek. Wyglada okropnie, wole obwarzanki

• Rozmowy serwera Etolin

tylko Prince Polo. Tylko sie [ciach] kruszy Moderator Ascoran:Wyciąłem wulgaryzm.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Naksen: “Quote from Lexio: “polecam kanal na yt „Polscy Kierowcy“ ” Natomiast ja od siebie jeszcze "Polskie Drogi". ” nie zapomnijmy o „STOP CHAM“

• Rozmowy serwera Etolin

polecam kanal na yt „Polscy Kierowcy“ wlos na glowie sie jezy sluchajcie, masakra jak narod wybrany jezdzi po drogach. To chyba tylko w „It“ jezdza gorzej