Search Results

Search results 1-20 of 84.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Magazyn Metin2 - dyskusja

Astria - - Porozmawiajmy o Metin2

Czekam z niecierpliwością w000t.gif

• Kiedy kolejne wydanie?

• Morderca #31

Astria - - Archiwum

Juz bardziej swoich rąk krwią nie dasz rady ubrudzic, Aedian. A rozdzke mialam, mam i mieć będę bo nie jestem na tyle bezmyślna aby używać ja na lewo i prawo. Mówisz o argumentach? Nie zależy mi na Twojej smierci, dziecko. Nie mam zamiaru nikogo przekonywać do swojej racji. Po prostu z głosem serca mowie, ze Twoje zachowanie mi śmierdzi jak lajno, ale nie myśl sobie ze mowie o lunaballi.

• Morderca #31

Astria - - Archiwum

Ja dalej uparcie będę trzymać swojego zdania. Jesteś wilkiem w owczej skórze, Aedian. Wybaczcie mi kochani, ale ostatnie wydarzenia nie wpływają na mnie najlepiej... zostało nas już tak mało, nie wiem co powiedzieć. /Astria wyczarowuje czerwony płomień z różdżki i wystrzeliwuje go w niebo. To dla Ciebie, Beldwik. Dla wszystkich, którzy odeszli.

• Morderca #31

Astria - - Archiwum

Ja tam dalej twardo będę brnąć w to, że Aedian jest tutaj głównym podejrzanym. Jego zachowanie zmieniło się diametralnie od momentu, kiedy znaleźliśmy się w zamknięciu. Rzuca oskarżeniami na lewo i prawo, nie zawsze skutecznie, jest agresywny i nie potrafi przyjąć jakiegokolwiek innego zdania na klatę. Aedian, wariujesz! Wieczorami nawet słyszę, jak do siebie szepczesz..

• Morderca #31

Astria - - Archiwum

Jestem w szoku, Aedian. Pamiętam Ciebie jako uczciwego, zaradnego chłopaka, ktoremu nawet PRZEZ MYŚL BY NIE PRZESZŁO tego typu zaklecie. Pozwoliles ciemnym mocom położyć oblesne, zimne macki na swojej duszy i wątpię, aby istniała jeszcze dla Ciebie droga odwrotu. Kiedyś jakby ktoś mnie zapytał, czy byłbyś w stanie zrobić komuś krzywde, to bez wahania odpowiedzialabyn, że nie. A teraz? A teraz, jeżeli byś otrzymał tego typu odpowiedz, to tylko spowodowaną strachem. Ale nie dam się zastraszyć, Aed…

• Morderca #31

Astria - - Archiwum

cooo, jakhto nje dostanjeeeeeemy? A szto kremofe pifo, ktre dał mnie, mnie osobiście! hihi pewjen zamaskowany człek, tam łoo? /Astria czka radośnie.

• Morderca #31

Astria - - Archiwum

Yyyyyyyyy w sumie to nie

• Morderca #31

Astria - - Archiwum

Tak dla pewności - czy WSZYSTKIE ZDJĘCIA CZARODZIEJÓW SIĘ RUSZAJĄ?

• Morderca #31

Astria - - Archiwum

Beldwik, ja też nie widziałam Twojej różdzki ( ͡° ͜ʖ ͡°) (XD) Mam wrażenie, że ta sytuacja to jeden wielki zły sen.. Towarzyszy mi poczucie jakiegoś, hmmm odrealnienia? Tak, to chyba właściwe określenie. Najlepsze wyjście z tej sytuacji, to wyjście... na piwo kremowe.

• Lista zwycięzców, serwer Diumar :55: JINNO I miejsce Saniayn & OneMomentBUF II miejsce Latrans & Miakusia III miejsce Matizxziom & Ammonia CHUNJO I miejsce Sadosiek94 & Rosa1324 II miejsce darzeseksi & sexibestia24 III miejsce -------------- SHINSOO I miejsce roci2 & Jamiko II miejsce Herkules71 & Chanksa III miejsce bingong & PieknaMalam Zwycięzcom gratulujemy!

• Morderca #31

Astria - - Archiwum

1.Beldwik 2.Voilie 3. Orestes 4. Hederath. 5. xKarou 6. Astria

• Morderca #30

Astria - - Archiwum

Sugerujesz, że mój trunek wydrapał mu oczy? Manera, od kiedy trunki chodzą, mają pazury i zabijają ludzi?????

• Morderca #30

Astria - - Archiwum

Mówcie co chcecie, moje trunki spożywałam też ja sama i nikogo to ich picia nie nakłaniałam. A Vesuvius, no cóż, jesteście okropni, dopiero co go straciłam... Jak w ogóle można pomyśleć, że ja... że krew na rękach, ech.. Widzisz, że Astria nie jest w stanie już więcej dodać. Dokąd zmierza ten świat?

• Morderca #30

Astria - - Archiwum

Aedian, ja rozumiem, że mogłeś nie wiedzieć, że nie chciałeś jej stracić.. Ale i tak nie mówiłeś o swoich przypuszczeniach, zobacz ile niewinnych osób musiało zginąć! Stawiałeś ją ponad wszystkich innych, zawsze wybielałeś, zawsze chroniłeś.. Uważam, że morderca chce nas wszystkich poróżnić i sprawić, że przez częste kłótnie staniemy się słabi, więc łatwo będzie mógł uderzyć niezauważony. Jednak pomimo tego, pierwszy raz wysunę się z oskarżeniem: Moim zdaniem, nie jesteś też tak zupełnie bez win…

• Morderca #30

Astria - - Archiwum

To wszystko wydaje się całkiem logiczne, ale nie wydaje się wam, że podejrzane jest to, iż paru osób nie widziano od samego początku naszego obozowiska? Shae, Aveles, Zamar - co macie na swoje usprawiedliwienie? Jak na moje ta sytuacja pachnie spiskiem i nie mówię tutaj o Bobcat! Ludzie, nie dajcie się omamić! Może się okazać, że jest to jedyna osoba, która chce nam tak naprawdę pomóc....

• Morderca #30

Astria - - Archiwum

Vesuvius, wyzwoliłeś we mnie pokłady młodzieńczej energii. Rzucam sprzedawanie, Mućka jesteś wolna! Zrobiłam co mogłam, resztę zrobią majtki w gwiazdki! Aedian, cykorze! Ja wiem, że jesteś lasy, zwłaszcza na te grzybki, ale potrzebujemy silnych, odważnych ludzi do przeprowadzenia zwiadu w lesie. Jestem za tym, aby ruszyć z samego rana, nocne przechadzki po lesie nie są dobrym pomysłem.. Najważniejsze to znaleźć jakieś ślady, a jeżeli nam się nie uda, to powinniśmy dziękować Bogu, że wróciliśmy c…

• Morderca #30

Astria - - Archiwum

Jak masz cukrzycę, to potrzebujemy raczej insuliny doofy.gif A co do chłopaka, no cóż, to zależy jak się postarasz cool.png ( ͡° ͜ʖ ͡°) /astria widzi, jak Vesuvius rozgląda się za kasztanami i nie, nie zgubiłam kasztana biggrin.png Vesuvius, niestety ale gorączka sobotniej nocy zapowiada się trochę inaczej, wszyscy chcą szukać legendarnego stwora. MarcinP, Twój opis mi pasuje bardziej do jednego ze stworzeń, o którym istnieniu dowiedziałam się dwa lasy i cztery pagórki temu. W tamtych stronach n…

• Morderca #30

Astria - - Archiwum

Vesuvius, to może upichcimy jakiś deserek? Myślę, że Beldwik zna sporo przepisów z egzotycznymi owocami w roli głównej

• Morderca #30

Astria - - Archiwum

/Astria wyciąga złocisty trunek i unosi go chwalebnie do góry!/ Na wszystkie zmartwienia najlepszy jest.... Hrhrhr, żartowałam. W zamian przyrządzimy z Beldwikiem coś dobrego na śniadanko - mam pełno zagranicznych przypraw, które mogą Ciebie zainteresować. A co do podejrzanego nocnego zjawiska, ja nic nie widziałam. Młodym umysł często płata figle, ale nie znaczy to, że powinniśmy nie przejąć się sprawą. Uważajmy po prostu na siebie i na osobę, która jest obok nas, a każdy będzie bezpieczny. Ves…