Search Results

Search results 1-20 of 412.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Wchodzę sobie pół roku przerwy na metinie i paczę a tu nie mam itemów ale kradzież to raczej nie jest bo yangi zostały xD nie byłem przed łączeniem serwerów, hasło też mam do dozorcy zmienione i nie mogę wejść. tam są moje itemy czy jak?

• Ja tam się nie zdziwię jak to zostanie wprowadzone pomimo narzekania większości. Powód? topka i tak wyda miliony monet na tą mityczną alchemie, już po tylu latach mówienia przy każdej "kontrowersyjnej" zmianie wielu osób "nie no to już koniec metina, kończę grę" po czym i tak wracało i pakowało w IS. Po prostu GF ma już swoich zakładników w grze którzy zbyt dużo w nią włożyli żeby ją skończyć przez coś takiego, a kupowanie corów w IS to byłby ogromny zastrzyk finansowy ;> Jeśli ktokolwiek ma złu…

• Quote from Eylis: “przecież ludzie normalnie używają berka na chociażby g1 xd ” No do bicia metków czy do expienia czemu nie jak są teraz te talizmany i ABS na żywioły sprawiający że moby biją po 1 ale już na bossy czy pvp na wysokim lvl żaden bodziak nie będzie chciał sobie zwiększać otrzymywanych obrażeń żeby mieć te kilka speeda więcej, łyknie zieloną potę. No to coś tu jest nie tak jak nie odpalasz skilla bo tylko ci utrudnia zamiast pomóc, nie uważasz?

• Ja to chciałbym doczekać się dnia w którym skill bodego "Berserk" będzie do czegoś zdatny bo obecnie jest do niczego z racji na zwiększanie dmg Mogliby zmienić na cokolwiek innego, nawet na coś typu likanowego unik strzał, mało przydatne ale przynajmniej nie przeszkadzające, to już szamanowego "Odbicie" i "Atak" robią coś sensownego, a berek jest martwym skillem póki są zielone poty łatwo dostępne

• Quote from damian0426: “no to trochę lipoza bo się do śr tylko nadają ewentualnie do nno ” apropo, tymi zmiankami z B da się duże średnie wbić? Bo widzę że piszecie że najlepiej do średnich mieszać, czyli potrafią wejść średnie koło 40? Nie mówię że za 1 razem tylko czy generalnie to jakoś wchodzi przy większej ilości? EDIT: tak jeszcze dodam z własnego doświadczenia, mixowałem ostatnio białko 5b i 5 zmianek B ze szkaty i sam syf, kupiłem zmianki z IS i za pierwszą zmianką 1x max bon i 2x 10% gd…

• Quote from PGT: “Kwiatek na atak daje 2/4/6/8/10% ataku i ulepszenie moze sie spalic ” To nie jest może, pali zasadniczo większość, nie udało mi się wbić nawet 1 kwiatka na poziom 2, a miałem np. 7 słoneczników i wbity tylko 1 poziom ;d No chyba że to mój pech ale jak do tej pory to strasznie to pali

• @Art czy będą jeszcze nagrody za ranking misji za tamten tydzień i za przyszłe? Bo już 20.00 a postu nie ma Nie wiem czy nie miałeś czasu czy już koniec z nagrodami na ranking?

• Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda walka z botami? Wiemy, że tysiące botów dostało blokady jakiś czas temu, jednak od tego czasu jakby skończyły się masowe blokady, boty są chyba banowane jedynie ręcznie przez GM-ów bo ich liczba znów jest gigantyczna. Ruszy coś w tym kierunku? Pytam bo też miałem z kolegą niefajną sytuację, podczas expienia w v1 na spocie były 2 boty 66lvl (więc bocić muszą już sporo biorąc pod uwagę że biorą po 1-2 grupki). Ponieważ były z tego samego królestwa nie mogłem ic…

• Dokładnie A poza tym tak jak mówię, dropi w większośći to co wy macie łatwo dostępne także bez porównania do startu tamtych serwerów x czasu temu

• Quote from Kimusiek: “podaj mi powód dlaczego Jawa jest tak rozpieszczana od samego początku?Przecież na innych serwerach tez sie laduje isa ” Faktycznie rozpieszczana w opór zobacz co dropi na tych eventach np. świadectwa które na innych serwerach dropią codziennie xd Zresztą słowo "dropią" to nadużycie bo jak dropniesz z 1-2 to jest już git także z tym rozpieszczaniem to bym się nie rozpędzał, po prostu "dodatek" przy biciu metków, tak z 1% szansy że coś więcej niż zwykle z metka poleci

• To i ja sobie ponarzekam na event ale nie dlatego że był słabo zarobkowy bo to już sprawa gustu ale pozdrawiam pewnym palcem GF za event dropu z metinów i bossów skrzyń ksiąg zwierzaka oraz zwojów egzorcyzmu. O ile jeszcze bym przymknął oko na księgi zwierzaka bo w trakcie eventu zbiłem może jakieś 15 metinów to mogłem mieć pecha i nie dropnąć nawet 1 tak dzisiaj zbiłem ok. 50 bossów i jakieś 30 kamieni i 0 zwojów. Super event, gratulacje i ukłony w stronę twórcy tego eventu który ustalił szansę…

• Czy ja wiem? Może i zabija shopki ale przynajmniej można w m1 samemu poczyścić to jak ktoś postanowi się pobawić a w tej świątyni tam stoją i blokują tylko

• Mam pytanie czy potwory przyzwane ze szkat blasku na serwerze Jawa w świątyni zodiaku zostaną skasowane w końcu czy trzeba czekać do restartu? Bo gracze jak to gracze śmieszkują i nie ma w tym nic dziwnego i pretensje ciężko mieć ale te moby już tam są co najmniej od soboty i 3 z 4 kanałów są tak nimi przepełnione że nie idzie się poruszać bo obraz ścina, na 1 tylko jest ich jeszcze na tyle mało że można wyjść stamtąd. Powinna pójść informacja do GF żeby zablokowali możliwość wysypu tam mobów sk…

• Kiedy będzie informacja o przedziałach lvl-owych ZUA? Bo warto wiedzieć czy expić czy nie w zależności od przedziałów

• Ktoś otwierał już może Słoneczniki czy inne kwiaty z nasion i wie o ile statystyki tam rosną? Byłbym wdzięczny za odp

• Quote from Miki124: “fajne nagrody sypneli za topke W sumie kto będzie miał zrobione groty strzał ma przewage nad innymi xD ” Jakie nagrody z ciekawości?

• Quote from Aata: “Gdy tylko na reszcie serwerów zostanie odblokowany dung i wprowadzona zostanie fuzja, sporo ludzi z Jawy wróci na stare serwery. ” Ale na pewno dalej najwięcej ludzi będzie grać na Jawie, więc dalej decyzja o 4 kanałach jest dla mnie niezrozumiała.

• Kupony SM

podejrzanyyS54 - - Archiwum

Czy istnieje szansa na zdobycie kuponu SM na starych serwerach? Niedawno wróciłem i nie wiem czy przed otwarciem Jawy były kupony i można je nabyć jeszcze od graczy

• Na Jawie powinno być 6 kanałów to wręcz komiczne jak na wymarłych serwerach po emigracji na Jawie kanałów jest 6, a na nowym serwerze założono że 4 wystarczą, gdzie tu konsekwencja i logika

• bicie się o spot czy bossa to głupota dlatego niech fuzji nie będzie a każdy niech ma miejsce do dropiebnia. PvP umarło śmiercią naturalna i szkoda na nie czasu chyba że te areny będą lepiej dopracowane czy wojny fikcyjne. I tam są miejsca do pokazania swojej siły