Search Results

Search results 1-20 of 264.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Diumar

Bishu95 - - Dyskusje Diumar

No a nie było ? XD

• z tego co pamietam to wampir daje % do pż za kazdym hitem a absorpcja tylko w przypadku smierci potwora

• Item Shop - dyskusja

Bishu95 - - Porozmawiajmy o Metin2

Obstawił bym ze się nakładają jak rękawiczka

• Quote from Wiwek: “Mam nadzieje ze osoby ktore skracaja sobie animacje zostana nagrodzone @Art a ty co o tym sadzisz? ” A od kiedy to skracanie animacji jest zabronione? XD Sam skracam animacje przebierając szarfę do odpału i jest to mimowolne akurat, myślisz ze zostanę ukarany za przebieranie szarfy podczas odpalania skilli na wilku ? XDD

• podobno @Art na IRC pisał ze jest 30% szans na puzzle :D:D:D da sie juz ukladac ?

• Quote from MeGusta20: “Quote from Bishu95: “Rozumiem ze pan up jest z tych co otwieraja 3 sklepiki i patrzy 24/7 czy cos z nich zeszlo ? ” Piszesz o mnie ? . ” Nie, o gościu @VhurkeV , który jak wnioskuje z ostatniej wypowiedzi jak odpala sklep to po to żeby patrzeć jak itemy znikają zamiast zająć się bardziej produktywnym zajęciem xDD

• Rozumiem ze pan up jest z tych co otwieraja 3 sklepiki i patrzy 24/7 czy cos z nich zeszlo ?

• Zwierzęta Domowe

Bishu95 - - Archiwum

Razador/Nemere max 14 dni Meley max 45 dni ( +/-) Bashido ok. 30 dni nie wiem jak z reszta

• 1. Czy z graczy przestanie się robić kretynów? 2. Czy ta gra przestanie być P2W? 3. Jaki jest plan rozwoju projektu na ten rok? 4. Czy przywrócona zostanie zmiana kanałów? 5. Czy istnieje możliwość, że GF utraci licencje na Metina w EU? 6. Czemu wydawca tak bardzo pluje na graczy? 7. Czemu naprawa bugów skutkuje tym, że gra przestaje być grywalna? 8. Czy zostaniecie rozliczeni z tzw. " LISTY GRZECHÓW METINA" ( PS. niech ktoś ją tutaj wklei) A przede wszystkim czy te "uwagi" zostaną wysłuchane i …

• A to nie działa tak ze masz 5% szans na zdjęcie całego ABS na daną broń ?

• 35lvl likan.

Bishu95 - - Archiwum

dobij 40-42/55 i odlamki w dt

• Quote from DeathIsCome: “pod bossy na likanie jako 3 wbijac zrecznosc czy siłę? ” Zręczność na wilku wbijasz jako drugie btw siła nie podnosi dmg na hicie, tylko i wyłącznie na skillach, lecz w przeliczeniu gorzej niż zręka

• MIxy Peta

Bishu95 - - Archiwum

Quote from Marc11: “teraz wbiles skile i możesz mixowac będzie Ci się zmieniało ilość hp a skile zostana takie jakie masz nawet przy typie 1 obejrzyj ten film to zobaczysz ” Na filmie Aarixan nie pokazuje wartości skille w tej meleyce

• MIxy Peta

Bishu95 - - Archiwum

Czyli dobrze rozumiem ze jeśli wbije sobie powiedzmy 12 berka 7 moby 11 szycie przy powiedzmy 8% pz czyli typie 5 który miał 13 skoków, po 100 dniach wskoczy mi dodatkowo 19,5 pz ? Czyli nawet jeśli spadnie typ do typu 2 dalej pet będzie prze kotem ? XD

• MIxy Peta

Bishu95 - - Archiwum

Cześć Posiadam fajnego Razadora na 14 dni 3 skille niestety typ 5... Stąd moje pytania: * jakie statystyki miesza zmianka * czy jeśli mam włożone skille to zmieni mi ich wartość * czy jeśli nie mam włożonych skilli może zmniejszyć mi ich ilość * czy może skrócić czas życia peta na odzywce * czy dajmy na to: włożę berka który przy typie 5 da mi 12%, po zmieszaniu, zmiesza mi Razadora na typ 2, czy te 12% zostanie czy wskoczy 9% * ile dni minimum wystarczy co by warto było zmieszać peta * ile hp d…

• Mityczny rubin a mixowanie

Bishu95 - - Archiwum

1 mix na matowy wystarczy, ale bardziej sie oplaca robienie nowego niz mieszanie go mixem z B

• Jeśli nie potrzebujesz to potrzymaj go do 300 dni i wyexp, napewno będzie bardziej okazały

• po 115 dniach każdy przeskok co 5 lvl wzrośnie o 0,1 czyli zamiast skoków perf czyli 0,5 i 0,6 będziesz miał 0,6 i 0,7, zostało Ci 12 skoków do momentu wsadzania skilli czyli do 81 lvl co da Ci około 1,2% pż więcej niż " śweży" pet. Skille tak jak pisałem, po przerobieniu na bohaterskiego peta czyli powyżej 81 lvl. Jesli pet pvp to berek + 2x odp, jesli pve to berek + szycie + blok/moby

• Tez to widze, metin zjada mi pakiet 50GB gdzie kiedys zostawal spory zapas :c

• POMOC Z POWROTEM DO GRY - LIKAN 90LV

Bishu95 - - Archiwum

Ja natomiast polece CI ogarniecie jakiegos razadora/bashido nawet typ 5, 2-3 skillowego tak zebys expil go razem z wbijaniem 95, da sporego kopa do dmg