Search Results

Search results 1-20 of 161.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• No jeszcze dostanę z Diamentu raz Um albo co gorsza z szafiru 2absy połączonego z wybornym jadeitem 3600 pz i 12 do pz xD

• Te czasy już nie wrócą jakbym wyskoczył to na logopede jazzego xD

• Ty masz wziąć likana by bić red i jinno a nie abs

• Nie wiem xd Zmienił właściciela* 2 tyg przed nową alchemia Moderator Manera:Podmieniłam jedno słowo :)

• No pomysł spoko tylko weź jakiegoś kompana najlepiej z szponami

• Przyszykowane królestwo dla Ciebie byś bil sam resztę Xd

• Rozmowy serwera Etolin

xXCalatorXx_Top1 - - Dyskusje Etolin

Spytaj Florka na co są paragrafy xd Pozdrawiam Mordetisa

• Rozmowy serwera Etolin

xXCalatorXx_Top1 - - Dyskusje Etolin

Jak włączyłem film jazego odrazu się skończył o co chodzi ?

• Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Pewnie teraz żałujesz, że nie ma u nas Jacusia. Podaj dobrą kwotę a zastanowię się czy chce Ci pokazać nowe zabawki i czy warto. (Hidden Content) ” Mordetis kumplu gralismy razem mowilem Ci,ze do Exela nie wpisujemy wszystkich par kolczykow zbroi itp Nie no swiry,widzialem itemy w końcu nie jesteś czlonkiem B tylko top bm Pozdrawiam Irre

• 13

• Rozmowy konTROLLowane Samos

xXCalatorXx_Top1 - - Samos

Odrzucony !

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

xXCalatorXx_Top1 - - Etolin

Quote from forsyth.: “Dist-Mobile ” Czy w tej sieci był darmowy internet na zawsze? Adi nie mówiłeś,że prowadzisz Dist-Mobile xD Może Jazzy prowadzi R-Mobile ?

Quote from SkrooOmny: “Nie no nie będę się śmiał, nie każdy urodził się orłem XD nara bocian ” Wygrałeś

Quote from FvnkyTriip: “PS. KilerrNobs czy jak tam Ci nareszcie z koła możesz wyjść jak mnie nie ma ” Klękajcie Narody...Ciebie to nawet 50 lvl sie nie bały matowcu,tylko Ty ich xD

• Rozmowy konTROLLowane Samos

xXCalatorXx_Top1 - - Samos

Quote from KociePomruki: “Przyjme czerwone wstęgi za free ” Za darmo umarło

Quote from >>>Bloody<<<: “Tak więc zakończ już tą ''Brazylianę'' bo aż mdłe to już. Zapraszam na TS o ile masz odwagę tam pokazać jaki waleczny się zrobiłeś. ” Zapraszacie na tsa faceta co ma w domu żone i dzieci i liczycie,że bedzie was wyzywał i darł jape na głos tak jak bocian czy Ty ? Jak mnie zaprosiliście na ts Ty poszłaś na Afk a bocian stulił dziób i tylko mówił,że mam pozyczone eq bo biedny nie wiedział co powiedzieć i mnie zbanował tak samo z Canabisherem też wszedł do was zaczął wyzyw…

Quote from SkrooOmny: “Pokazałeś kim jesteś na Etolinie jak Ci nie pozwalali z koła wychodzić jak odszedłeś z mojej gildii albo lepiej jak się chowałeś przed Killerem za mną XD... Widziałem na filmach jaki z ciebie kox na Samosie znasz taki termin ABS na szpony? A co do tego PVP to wiem co miałeś odpalone po meley ja nie byłem Magikiem na bossie wiec brałem PVP na czysto a do tego tarcze na szamana miała Justyna (też moją)... Ciebie się słuchałem? Jak odchodziliście to powiedziałem jasno czego n…

Chyba troche to nie ma znaczenia,który szaman był pierwszy jako 120 lv

• Quote from Luj_Enrique: “Zamiast dać szczeniaki co są dobre na wszystko, to dają jakiś szit. Do tego co rok taki sam Przecież mogliby wrzucić czasem jakiegoś nowego szczeniaka np. nie wiem jakiegoś właśnie gryfa, który by dawał to samo co szczeniak i był na tyle samo dni. ” Przecież to im sie nie opłaci lepiej im dać peta na miesiąc a ludzie i tak kupią....

Quote from Ligeja: “Rozumiem kogoś nie lubić. Ale komentarze i głupie wpisy na forum gry typu kto z kim się spotyka podchodzi pod ,,stulejarstwo'' i zwykłą zazdrość. Chcecie się dowartościować? To idźcie weźcie pvp albo co tam chcecie ale takim poziomem to reprezentujecie za przeproszeniem ,,gimbazę'' ” Przeciez Streesout jest z 2001 rocznika a Karamba troszke pod nim xD