Search Results

Search results 1-18 of 18.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Filmy Androsa

krzysiej93 - - Andros

youtu.be/3eiNqLVWn1A

• Filmy Androsa

krzysiej93 - - Andros

[video]youtu.be/E2qhu-VOaVI[/video]

• Szpula Kaszmiru

krzysiej93 - - Archiwum

mam tak samo nie da sie shopa wystawic porazka zal GF

• Rozmowy konTROLLowane Andros

krzysiej93 - - Andros

Quote from erze: “Ułomki z NWNP pozdrawiają Krzysztofa Jarzynę ze Szczecina. (Legendarnego Szefa wszystkich Szefów) Niech Ci się wiedzie Impertynencie. W 14, bo nas jest coś koło tego ” Yao dziekuje za tak mile slowa w moim kierunku ale rowniez jestem wdzieczny za twoja wielka pomoc w opuszczeniu mitycznej gildii z ktorej mnie wyrzucono dzieki Tobie jeszcze raz Ci dziekuje . Gdyby nie Ty pewnie kasa by mi sie nie zgadzala Pozdrawiam rowniez wasza gildie. Niech i wam sie wiedzie

krzysiej93 - - Andros

masz racje rudy musze odejsc od pc bo moje zycie nie jest uzaleznione od gry jak wasze

krzysiej93 - - Andros

masz racje nie uciekasz tylko od razu wylogowywujesz jesli nie dajecie rady ale podoba mi sie jacy jestescie dumni z siebie jak od was jest 13 osob a od nas 3 Rolnik podoba mi sie twoje poczucie humoru ale raz trafiliscie w 13 osob na nas w 3 osoby gdzie bylismy to troche smieszne ale podoba mi sie wasze podniecenie wynikajace z tego faktu ale szkoda ze wiecej nie bedziecie miec takich okazji:)

krzysiej93 - - Andros

oj rudy rudy ja w porownaniu do was nie biegam na koniach ale co masz powiedziec postac z 114lv dostajaca po 25k ze skilla jestes typowym rasowcem pod bicie rekordow

krzysiej93 - - Andros

yao podoba mi sie jak wchodzi 13 osob od was na 3 osoby od nas akurat mordko trafiles w zlym momencie gdzie musialem odejsc od pc:)

krzysiej93 - - Andros

Wesołych Świąt

krzysiej93 - - Andros

Jarek tu nie ma zadnego kotla tylko nazwanie rzeczy po imieniu bo smianie sie z kogos kto ma problemy ze zdrowiem to juz lekka przesada i swiadczy o osobie jedynie Przykre jest ze takie osoby graja tu na serverze ciekawe co by bylo gdyby on sie znalazl w takiej sytuacji i byl z tego powodu wysmiewany jedynie co sie pcha na jezyk to stwierdzenie ze jest zalosny i szuka na sile milosci w grze tyle w tym temacie

krzysiej93 - - Andros

<w sumie chciałam coś z tego zostawić ale się nie dało> Na wasze durne zaczepki mam wywalone jedynie co to pokazujecie swoj przyziemny poziom Ps podoba mi sie ze tak nie mozecie przezyc tej meley zeby nawet na lizakach w 16 osob nie dac rady to dopiero trzeba byc leszczem i rozpowiadac ludziom ze wina byla po stronie Guerillas bo waszym zdaniem "nie byli na ts" Usunęłam personalne wycieczki jak w pozostałych postach. Aszti

krzysiej93 - - Andros

Moc wielkiego <ciach>Jiina, pokazujesz ss z dropka, szkoda ze nie pokazales wiecej na tym czacie misiu:* 44356776749087000868.jpg Moderator Aszti:Jak się do kogoś zwracasz to używaj jego nicku a nie go przekręcasz, żeby kogoś obrazić.

• Filmy Androsa

krzysiej93 - - Andros

Pozdrawiam wszystkich oraz "kumpli":) youtube.com/watch?v=IdXgX91OMao&t=

krzysiej93 - - Andros

a takie male zbijanie jotuna:) 57998503922106704055.jpg

• Polecam gracza Voltaro handel na 8kkk przebiegl pomyslnie bardzo polecam i pozdrawiam

• ale przynajmniej masz jakas szanse na tego bodzia bo na amorka znikoma;)

• hah od kiedy tajemnica jest % drop szkat i jak niby podniesli ten drop skoro dalej jest nedza i co najwyzej mogli jeszcze dokrecic srube wiec nie ma co sie oszukiwac po co robic event dla hurtownikow skoro oni nie zarobia jak i normalny gracz pzdr

• powiem tak kogo to obchodzi jak lecialo to kiedys ma leciec i teraz, ale dlaczego Art jako osoba ktora jest na PL Metinie od poczatku nie ma zadnego glosu co do dropu? jakos dropie od polnocy bije wszystkie metki/bossy i mam 0 szkat tak wiec mozecie zapomniec ze po tym evencie kupie cokolwiek w waszym IS i bede dalej kontynuowal gre