Search Results

Search results 21-29 of 29.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Wiki Metin2.pl

Canhide - - Porozmawiajmy o Metin2

Cała tabelka mam nadzieję będzie w pełni zaktualizowana w przyszłości.

• Wiki Metin2.pl

Quote from Eylis: “Wartosci procentowe pomocy smoka nie zostaly zaktualizowane po "balansie" i wprowadzaja nowych graczy w blad ;D Zamieniłem wartości procentowe oraz koszty many na aktualne, teraz wszystko powinno być w porządku. ^^ ”

• Quote from KosmoKaczor: “Mnie zastanawia tutejsza logika. Jeżeli ludziom tak źle, to czemu w to grają? ” Najlepiej nie robić nic, tak źle i tak niedobrze;P

• Wiki Metin2.pl

Quote from Lorint.: “Witam! Myślę nad złożeniem podania na redaktora wiki kieruję do was pytanie. Jaki trzeba posiadać staż na Wiki? Wydaję mi się, że wszystko jest oceniane bardzo indywidualne i nie ma określonego czasu, jaki musisz być na Wiki. Czy pełnienie roli reaktora Wiki jest powiązane z Twoim kontem? bo w sumie redaktor Wiki należy do Teamu Nie rozumiem do końca o jakie konto chodzi. Jak zwiększyć swoje szanse na zostanie redaktorem Wiki? Edytuj na wiki, szukaj błędów i poprawiaj je - t…

• Wiki Metin2.pl

Quote from mayhen: “Tu pisze ze fenki dropią z Ezota link: wiki.metin2.pl/index.php/Buty_Feniksa A na stroce Ezota nic nie pisze o fenkach : wiki.metin2.pl/index.php/Ezot._Wojow._Arahan Poprawiłem błędną informację. W łuku zodiaku na +9 jest zła wartośc ataku wpisana powinno być 487-686 a jest 387-686 wiki.metin2.pl/index.php/Łuk_Zodiaku Jeśli chodzi o to, to albo ktoś mnie wyprzedził z poprawką albo wszystko jest w porządku. ” Dzięki!

• Morderca #33

Canhide - - Archiwum

@Fyne mam Ci nie mieć za złe fałszywych oskarżeń rzucanych w moją stronę? Świat tak nie działa! Nie rozmawiam z Wami za dużo, ponieważ staram się bacznie obserwować każdy Wasz ruch. Reakcje na tragedie, czy stresujące sytuacje sprawiają, że w mojej głowie przelatują tysiące myśli. Każdej nocy zadaję sobie pytanie, kim może być kolejna hybryda. Doszedłem do wniosków, których Wam nie zdradzę. Ktoś z Was jest mordercą, a ja nie pozwolę aby moje cenne informacje trafiły do niepowołanej osoby. Póki c…

• Morderca #33

Canhide - - Archiwum

Też mam wrażenie, że @Aszti stara się oskarżać, by tylko odsunąć od siebie wszelkie oskarżenia. Wywiera presję, by ukryć się w cieniu. @Malenka bardzo dobrze, że tak uważnie obserwujesz wszelkie wskazówki, jestem z Tobą!

• Morderca #33

Canhide - - Archiwum

Wszyscy musimy trzymać się razem. Jesteśmy zdani na siebie! W naszej grupie jest ktoś, kto planuję nas rozbić i zastraszyć. Nie możemy czuć strachu, bo to znacznie nas osłabi... @Malenka wydaję się być nad wyraz spokojna. Gdy razem z @Wiron biegliśmy przestraszeni w ich stronę, żaden grymas nie pojawił się na jej twarzy. @Manera przestraszyła się razem z nami, oby nie była to jej słynna sztuczka aktorska...

• Morderca #33

Canhide - - Archiwum

1. Malenka 2. Bobcat 3. Canhide