Search Results

Search results 1-20 of 75.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Od kiedy można kumulować rożki na lody? Można osiągnąć niebagatelne bonusy

• Co do letniego jestem ciekawe czy będzie chłodziarka czy jedynie za gałki czarny kuc Co do trio to ostatnio mówili że uaktywnią jak uda im się naprawić, czyli pewnie już niedługo po tym jak naprawią zmiane channeli

• Jakieś źródło?

• To może ja podam lepsze rozwiązanie - zamiast mniejszej ilości eventów żeby przeciwdziałać botom - lepsze zabezpieczenia! XDD

• Ciekawe co z trio xd Już nawet usunęli z informacje z forum o tym mogliby dać chociaż inny event, okeje, króla czy cokolwiek...

• Zmiany w grze - dyskusja

Alimb - - Porozmawiajmy o Metin2

A ja jestem zdania, że każdy gra na czym chce Jeden woli globala bo za 5 lat dalej będzie miał tu eq, drugi woli priva bo niestety one oferują więcej nowości. Cieszmy się, że jest i global i privy bo robią sobie konkurencje i zmuszają żeby wyjść z tej stagnacji. Bez tych privów nawet byśmy nie wiedzieli co można zrobić w Metinie bo byśmy mieli klapki na oczach i myśleli że to global oferuje najwięcej. GF z Webzenem zamiast próbować te privy prześcignąć rozwojowo i stabilnością przekonać do siebi…

Quote from Marianello94: “GF w pierwszej kolejności powinien zająć się privami. Mówicie, że w metina gra mało osób? Popatrzcie ile jest na prywatnych serwerach. Czy działają one zgodnie z prawem i mają licencję na korzystanie z gotowego produktu jakim jest metin? NIE. Metin to wciąż bardzo popularna gra mimo, że nie widać tego na oficjalnych serwerach. Zajęcie się prywatnymi serwerami może spowodować, że część graczy, którzy tam grają wrócą na pla i w końcu skończyło by się ciągłe stawianie pryw…

Quote from xbandziorx: “Quote from Sura.Sura: “Gra nabiera sensu kiedy grasz z innymi a nie sam. ” szczególnie jak znajomi z gry czekają tylko by opierniczyć ci konto z itemów, gra solo lub z dystansem do innych nabiera tylko sensuwchodzenie w przyjaźnie z graczami = utrata konta lub przedmiotów (szybciej czy później) a gdy widzę że ktoś dzieli konto z kilkoma osobami to już całkowicie brak mi słów PS. Za długo tu jestem by ktoś mi mówił że jest inaczej ” Ale wiesz że on nie mówi o dzieleniu kon…

Quote from SenNaJawie: “Quote from Alimb: “Polecam programy które ustawiają fps na daną wartość w grze ” mozesz polecic jakis dobry program, na pewno nie jednej osobie sie przyda ” youtube.com/watch?v=-ooghl4QaCg&t=671s

Polecam programy które ustawiają fps na daną wartość w grze

To dobry czas, żeby wprowadzić sklepy offline, ile jeszcze będziemy na to czekać?

• Tak tylko zapytam, zdajesz sobie sprawę że nie każdy program który antywirus wykrywa jako wirus musi nim rzeczywiście być?

• Zawsze jest jakieś rozwiązanie w takich sprawach. Możesz spróbować alternatywnie z Wined3d działa na podobnych zasadach jednak Voodo bardziej dopracowane i daje lepsze efekty.

• Niestety każdy antywirus będzie uważał ten program za wirus, nawet twórcy o tym informują na stronie, że próbowali wszystkiego jednak nie mogli tego obejść. Sam korzystam z takiego rozwiązania od kilku miesięcy i nie zauważyłem "infekowania" radzę po prostu wyłączyć antywirus, wypakować plik, otworzyć voodo, skonfigurować go poprawnie(tu musisz dobrze wybrać plik!!! i pozaznaczać tak jak na filmiku), jeśli poprawnie to zrobisz, możesz usunąć Voodo i o nim zapomnieć, bo już Ci nie będzie potrzebn…

• Problemem jest prawdopodobnie to, że Twoja karta graficzna nie znajduje Metina bo jest za nowa - kolokwialnie mówiąc. Metin należy do directx 8 games, więc myślę, że gdybyś spróbował zrobić zgodnie z tym poradnikiem Jak uruchomić Metin2 na dedykowanej karcie graficznej? to by zadziałała

• Quote from Venuto95: “Sam już nie wiem.. czy to się zalicza do dedykowanej czy do zintegrowanej ponieważ mam Geforce MX110 2GB więc chyba dedykowana, ale gdy dzwoniłem na infolinie to operator powiedział, że to jest zintegrowana xD ale ten baran mógł się pomylić, szczerze mówiąc nie znam się na tym ” Jaki masz windows? Prosiłbym jeszcze, abyś otworzył menadżer urządzeń, karty graficzne i napisał co tam masz. Quote from Zoran: “Ja bym spróbował uaktualnić sterowniki grafiki, jak nie to może zains…

• A jaką masz kartę graficzną / zintegrowaną?

• Czy rybie wnętrzności dają 100% szansy na drop pudeł?

• Dobrze ze rybich wnętrzności nie kupiłem. Czy z nimi jest 100% szansy na pudła? Bo jest jeszcze bonus złotego tuńczyka który podobno działa jak wnętrzności, ciekawe jak na tym leci? Ja z bonusem dropiłem pudła raz na kilka ryb, jak jest z rybimi?

• Jak oceniacie plan eventowy na czerwiec? Czy możliwe aby potworne trio było w czerwcu chociaż go teraz nie zapowiedzieli?