Search Results

Search results 1-20 of 500.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Skrzynie ucznia itp

BersercNW - - Archiwum

Wydaje mi się, że to po prostu są odgórne zalecenia GF, czyli chodzi o to, że to nie nasi polscy operatorzy Metina ustalają takie limity, także pretensje można mieć, ale szkoda się wyżywać na Polakach Tak, sam nie wierzę, że to piszę

• Feniks: Berserc Samos: Berserc Etolin:

• Skrzynie ucznia itp

BersercNW - - Archiwum

Z tego co zauważyłem na jednej z postaci to ten tydzień jest odliczany od momentu 1 zalogowania na postać po fuzji, a nie od momentu fuzji. Zalogowałem się +/- tydzień po fuzji na jakieś konto z 1 lev i poleciałem sprawdzić do skrzynki, był tydzień na odebranie wiadomości ze skrzynką

• EQ EXP GROTA - CO LEPSZE?

BersercNW - - Archiwum

Póki co brak alchemii, a postać tej osoby to menta 76. Doradzałem iść expić dopiero po oddaniu matowych lodów + Silne P

BersercNW - - Archiwum

Quote from Eylis: “Zdecydowanie koleżanka wyżej ma rację. Tylko pytanie jaką masz zbroje? Też z blyskami? ” Stalka+9 5 do pż, 2k hp, 10 błyski, 10 strzały Białko+9 10 grota, 10 do pz, 15 błyski

BersercNW - - Archiwum

Witam. Chciałbym spytać co będzie lepsze do expa w grocie v2: ZESTAW 1: Naszyjnik: Miedziany naszyjnik z hp i czymś jeszcze Buty: Drewniane z hp + coś Tarcza: na 61 lev noo 20 groty Kolce: ebo 20 grota + strzały ZESTAW 2: Naszyjnik z łez hp + 8 omdlenia buty qilina hp + 8 omdlenia tarcza: na 61 lev nno, 15 bloku 6 groty ebo: 20 grota Który zestaw przy obecnych zmianach w grze jest lepszy, nie miałem doczynienia z grą przez 3 lata, więc nie mogę pomóc osobie, która mnie pytała o to, dlatego pytam…

• Pożegnanie - Berserc

BersercNW - - Dyskusje Etolin

Kiedyś trzeba było poświęcić na to 2-3 minuty. Nie poświęcam swojego czasu i uwagi na grę Metin 2, a postać Berserc po 3 latach bez kontaktu z logowaniem, wraz z fuzją straciła swój nick (ktoś go sobie przybrał) Postać obecnie jest pod innym nickiem, może kiedyś coś przekona mnie do powrotu, póki co pozostaje obserwowanie raz na jakiś czas nowego serwa Pozdrawiam wszystkich graczy NightsWatch, w szczególności: naruto, Michał, Asia, Bison, Sanek, Redzik, Karanti, Ober, Reek, SleepAndPlay, WALDI o…

• Rozmowy konTROLLowane Samos

BersercNW - - Samos

Quote from Teiws: “Czyli jestem prawdziwym polakiem, uf.” Witam w klubie Tylko ja nie ze względów oblania w pierwszym terminie lecz na wrzesień nam ustawiono jeden egzamin

BersercNW - - Samos

Quote from Dosarphic: “A tak poza tym jakie 16 dni? Co ze studentami?” Jak to mówią, prawdziwy polak walczy we wrześniu sesja-we-wrzesniu-tez-bedzie.jpg

BersercNW - - Samos

Quote from WyjOfermo: “Co do twojej odp bercers to jesli nie ma kilku graczy online nie da sie wyzwac i to akurat ma sens.” Wyj, ale wiesz doskonale, że wasza gildia nie składa się w 100% z osób do PVP tylko osób, które przyszły dropić na meleyce i nic więcej, które nawet eq nie mają swojego do pvp, a raczej jak logasz na spanie to nie oddajesz w razie co swojego pvp eq komuś Więc może być tak, ze jak potrzeba tych 5 osób na wojne to trafią się wam 3/4/5 osób które tego eq nie mają

BersercNW - - Samos

Quote from WyjOfermo: “Najlepsze jest to ze po kilku minutach wyzywania ich na wojne w momencie wiekszosc logla po to by mi sie wyswietlalo "za malo graczy online" hahah Zapewne Sssssymonek pozabieral juz im rangi wojownik zeby przypadkiem nie mogli akceptowac (hahah) Wedlug mnie powinna byc wojna z automatu wyzywam i jest - nie wchodza to traca punkty i tyle w temacie. Wtedy by bylo naprawde widac jaka gildia jest najlepsza. Bo nabic punkty z Daybreak, noty i pozniej sie chwalic ze jest sie pro…

• Quote from incognitoUNBAN: “mam tu na mysli wylaczenie calej obstawy aby general wystepowal bez niej :P” było by to bez sensu tym bardziej, bo generał nadal jest używanym bossem czy to do krętych czy teraz do kart Więc zbicie go, było by jeszcze prostsze

• Quote from incognitoUNBAN: “a ja mam takie pytanie. Byc moze juz przewinelo sie to na kartach tego tematu ale ! Chcialbym zapytac gdzie tu logika. JAkis juz czas temu usunieto exp z Generalow a raczej z ich obstawy - komendantow. NAstepstwem tego byl tez fakt ze zadnego komendanta w grocie nie leci exp. Nie prosciej bylo wylaczyc obstwe Generala zamiast wylaczyc exp z komendantow ktorych i tak trzeba bic a nic z tego nie ma? chyba ze to celowa polityka aby w Grocie nizszym lvlem szlo ciezej i dl…

• Watroba i ziolo +

BersercNW - - Archiwum

Tak jak kolega wyżej pisał. Handlarka lub przez depo na inna postac i kasuj postac Ewentualnie napisz na IRC do admina jakiegoś i ich pytaj, bardziej ogarnięci są z takimi sprawami.

• Ekipa Na Bossa Jinno

BersercNW - - Samos

Prędzej znajdziesz gildie w której Ci pomogą z bossami niż ktoś na samosie będzie waletował z tobą na bossy

• Quote from Santonia: “Sau gdybyś nie ograniczał się do działu market to pewnie wyłapałbyś sporo propozycji graczy, które zostały zrealizowane. Proszę, nie siej zamętu, ten temat jest bardzo ważny a ja z uwagą analizuję nie tylko zgłoszone propozycje ale również uwagi innych graczy na temat tych propozycji.” Co z tego, jak te pomysły nie idą wprost do "góry" tylko dany moderator i jego " widzimisię " wybiera dane propozycje i to nie te które może spodobają się ludziom, ob niby jak? Skoro nie ma a…

BersercNW - - Samos

Quote from Kondziau: “ojojojojojo ale niektórzy mają ból pewnej części ciała, że nie zrobili żadnego Meley :D” Nie wiem czy piszesz o innym temacie, czy bijesz do osób śmiejących się z planu No cóż, jeśli to drugie to mnie jakoś to meley nie kręci I nie widzę potrzeb ściągania ekipy z innego serwa, by pomagali w meley Tym bardziej, ze teraz zmienili królestwo i chyba będzie weselej niż było

• Tak tylko westchne o nowym servie

BersercNW - - Archiwum

A co Ci da nowy serwer? Poza tym tortuga ma ze dwa lata i co z tego? Prędzej połączą wszystkie w jeden albo w dwa i to by było mądrzejsze patrząc na sytuację obecnych serwerów, to ludzie się przenoszą w większości za poszukiwaniem większej ilości graczy, a takie ruchy migracyjne są coraz częstsze

• Tego Jeszcze Nie Grali!

BersercNW - - Archiwum

Quote from DreamChaser: “Posadzono nowe drzewa w M1.” A może od razu na pensje dla niepokaźnego pieszego zbierają ? Straż Miejska czy cuś

• Tego Jeszcze Nie Grali!

BersercNW - - Archiwum

Pytanie, które chyba jeszcze nigdy nie padło na forum, a pewnie ciekawi nie tylko mnie. Quote: “Na co idą te podatki od sprzedaży, wymiany yang na won itd? Bo po serwerze i miastach nie widzę tych naszych pieniędzy A jako podatnik mam prawo wiedzieć na co idą moje ciężko zarobione/wydropione pieniądze ” Jakieś wyjaśnienia lub pomysły drodzy forumowicze ?