Search Results

Search results 1-20 of 174.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

MaxPeo - - Porozmawiajmy o Metin2

Chyba, że pracujesz w wojsku i jesteś dowódcą. I nie możesz sobie od tak sobie robić wolnego nie uzgadniając tego z wyższymi przełożonymi no chyba, że wypadnie ci jakiś pogrzeb czy choroba. Bo to losowa sytuacja. Ale i tak uważam, że gdyby każdy z nas oddał raz na rok krew było by łatwiej w każdym szpitalu

Ja jutro z moimi przełożonymi się dogadałem, że chcę dzień wolny. Chcę sobie w spokoju wbić ten +-50 lvl do jutra. A wiecie jak załatwiłem wolne? Oddam krew. Pomogę jakiejś osobie a sam będę miał z tego podwójną satysfakcję. Dostanę kilka czekolad i cały dzień wolny. Córki są u dziadków na wsi na wakacjach, żona pójdzie do pracy... więc nic tylko załadować SM-y i korzystać z chwili Pozdrawiam wszystkich metinowych świrów.

Płacz graczy niskolevelowych za 3..2..1... I bardzo dobrze, że z nowości skorzystamy tylko my, Ci którzy wyszli poza granice m2 i doliny orków. Gra polega na rozwijaniu postaci i P.S Czy używam IS-a? Tak załaduję za 50 zł raz w miesiącu ( jak mi braknie ) + zawsze za yangi nakupuję z 3k sm co daje mi zapas na miesiąc spokojnego grania. Ale w m2 na dropieniu metków ciężko jest zarobić 200 won w miesiąc. Co dla większości w tej grze jest sumą niewyobrażalną. Ale tak ludzie idzie spokojnie na miesi…

• Na meley, która ma typ 5 mam prawie same skoki 0.9%. Na 60 lvl daje mi 8.9% pż więc do 10% na pewno dojdziemy

mistyki to jedynie rubin, jadeit i diament ma sens robić wysoko. Tam są duże różnice. Resztą nie ma sensu się zajmować jak masz mało czasu i funduszy i tam wystarczy matowa mistyka i masz te 5% bonusu .

Ciekawe czy administracja mi odpowie odnośnie zodiaka. Zgłosiłem im problem w poniedziałek ( mamy czwartek ), że wystarczy zrobić jedną rzecz w świątyni po której dostajemy się od razu do Kupca Zodiaku i kupujemy u niego przedmioty, ale żeby było śmieszniej płaci tylko 1 postać a reszta postaci bierze za free.. Nie muszę wam mówić jaka jest z tego kasa.

• Co będzie lepsze dla WP na metiny i bossy? Meley czy Razador? Mam razadorka 95 lvl z berkiem 10% i chcę kupić łowce potworów do niego. I jednocześnie rozwijam meley typ 5 którą ma na 54 lvl 7,8 % pż ( skacze losowo co 6 lvl). Lepiej będzie jak kupię łowce do niej niż do Razador? Zależy mi na większym dmg szczególnie w metin i bossy.

• Mam meley typ 5 skoki losowe co 6 lvl, Wyexpilem ją do 42 lvl i daje mi 6.7% pż oczywiście 3 skille. Warto rozwijać dalej?

• Item Shop - dyskusja

skąd to wypadło ?

• Alchemia

MaxPeo - - Archiwum

Mistyczna matowa to mniej więcej jak znakomita legendarna. Aczkolwiek na pełnym kole alchemii mitycznej masz większe bony % niż na legendarnej. I dodatkowo masz silny na żywioł A to działa lepiej jak talizmany +1

Drop eliksiru bogów tylko z jednego potwora w grze to normalnie cyrk. Ja wiem, że pewnie będzie on przeniesiony do IS-a w promocjach, ale ogólnie to śmiech na sali. Jak ja mam teraz ulepszać cyjanity? Dropił jeszcze z martyaxwwara i rakszasza i to nie jest chyba aż tak dużo. Bo ciężko to dostać było na rynku. Kto wymyśla takie zmiany i czemu ma to niby służyć?

• Dokładnie jak wyżej pan napisał. Trucie i krwawienie jest mega dobre przy dobrych hitach. Bijąc razadora solo nawet nie myślę, czy jest sens zakładania hełmu bez trucia. Bo te 30 sekund na truciu pozwala na mega dużą oszczędność czasu.

• Mi wbiło w zatrutym mieczu: silny przeciwko k. Metin 3%

• Z nemerki poleciał mi dzisiaj: Niebieski odłamek.

• 90lv i eq na mapki

MaxPeo - - Archiwum

Jak dla mnie najlepiej dropić na Zatoce ponieważ masz tam metiny + trytona + generała lobstera i w dodatku jest król krab oraz trupia twarz, masz metin na 95 i na 100 level. Najlepiej na Zatoce objechać całą mapę to masz około 7-8 metinów oraz te bossy, które ci pisałem powyżej. Myślę że jeden objazd mapki przy dobrym dropie to około 30 milionów zarobku. Oczywiście wliczam w to Drop peleryn pierścieni doświadczenia, zwoje błogosławieństwa, ksiąg umiejętności oraz kamieni duszy zawsze możesz też …

• 90lv i eq na mapki

MaxPeo - - Archiwum

branża z łez 20 diabły % do pż i min. 1500 pż. Krytyka nigdy za wiele. I truta śr 43+ koniecznie +9. Pet z berkiem a później jeszcze z łowcy potworów. A jako wojownik to na pewno w alchemii przyda się rubin wartość ,średnie, def.

I kiedy te zmiany mają wejść w życie? I ile błędów przy okazji wyjdzie?

• Najszybszy wierzchowiec

MaxPeo - - Archiwum

Manu, królik, lew, cerber, tygrys, koń z rybaka, mara senna, zwykły koń, dzik. Od najszybszych do najwolniejszych. Najgorsze jest to że nie możesz tego mieć wszystkiego za darmo bo niektóre rzeczy musisz kupić w iOS od kolwiek problem jest znikomy bo obecnie były kupony aczkolwiek jak dla mnie najlepszy jest manu bez dwóch zdań.

• Według mnie jest za mało jajek na jednym ch. Na nefrytowej zatoce dla przykładu respią się 4 metki: 2x 90 i 2x 95. Poluje na nie na 1 ch około 15 osób. Połączyli serwery liczba ludzi się podwoiła a nawet potroiła na niektórych serwerach w porównainu do starych a liczba metinów od kilku lat jest ta sama.

• Kupiłem trutke +9 śr.49 a i na butki się udało znaleźć środki. Buty już są +9. Różnica w hitach wynosi 2000-2100 więcej niż w poprzednim ekwipunku.