Search Results

Search results 1-20 of 151.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Andros

Bodzio0001 - - Andros

Quote from AvantQueTuDis: “A ja se pozdrowie cala Candie o! ^^” Thx Ja również bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia

Bodzio0001 - - Andros

Quote from Liken: “Może czas zacząć od ankiety, co wy na to?” Ok, gdzie ta ankieta będzie?

Bodzio0001 - - Andros

Quote from TonyANDROS: “Ty tak na poważnie czy na żarty ??” Tak na poważnie Ja to pobrałem ale niestety mój telefon nie wydala z taką gierką

Bodzio0001 - - Andros

Ktoś zaczął grać w PoKeMoN Go? I czy jest ktoś w stanie powiedzieć czy ta gra jest lepsza od metina?

Bodzio0001 - - Andros

Quote from TonyANDROS: “Weź se nie dodawaj synuś co Jesteś zwykłym bodziem :” Nic mi się nie dodało, tak jest

Bodzio0001 - - Andros

Quote from Handlarz30: “w spamowaniu chyba mistrzem polska bedzie” Nie, w piłce nożnej. Czynią postępy, nasi piłkarze, kiedy ostatnio wyszli z grupy Jestem postęp więc Polska mistrzem Polski

Bodzio0001 - - Andros

Quote from Yuichi: “Misie, jak wrażenia po wczorajszym meczu? 9.gif">” Mogło być lepiej, ale nie było fatalnie. Ale już za dwa lata Polska będzie mistrzem świata

Bodzio0001 - - Andros

Quote from Yuichi: “A co tu taki spokój przez tyle dni? :o” Wszyscy tak świętują wyjście z grupy Polski, że nikt na forum nie ma czasu wejść

Bodzio0001 - - Andros

Quote from Ruurka: “Kolejne pytanie: Czy kowal w DT może spalić przedmiot ? Pytam się tak zapobiegawczo, żebym potem nie miał pretensji o spalenie przedmiotu.” Może spalić, a jak mówi prawo Murphy'ego jeżeli kowal coś może spalić to to spali

Bodzio0001 - - Andros

Quote from JanPawełII: “To respią się dwa blisko siebie ?” Tak, jeden blisko teleportu do imha, a drugi koło nakajmy czy jak mu tam xD

Bodzio0001 - - Andros

Quote from Ruurka: “Tak btw. czy to normalne, że w M2 respią się 2 Besty Kapitany ??” Tak, ja pamiętam, że parę razy biłem 2 na raz

Bodzio0001 - - Andros

Quote from Ruurka: “A czy z tych metków lecą kamole duchowe ?? Niby wiki mówi, że tak, ale nie jestem do końca pewien. Dalej czekamy ?” Lecą, ale bardzo rzadko, im wyższy lvl metka tym większe szanse, że dropnie - to tak jak z OZ Ci się raz udało, że dropło, bo mogło, ale marne szanse powtórki tego dropu

Bodzio0001 - - Andros

Quote from Aveles: “Bodzio nie wiesz co to Wetar? No weź nie żartuj! Każdy słyszał chyba o nim. :P” Może to jakiś film jest? Nie żartuje, nie słyszałem

Bodzio0001 - - Andros

Quote from Lexioooo: “To zapraszam Cie na wetar to sie dowiesz xd” Co to jest ten wetar i gdzie on jest?

Bodzio0001 - - Andros

Quote from Lexioooo: “Ciesz sie, ze nie wiesz :crazy:” Niby dlaczego? Zawsze jest lepiej wiedzieć więcej przecież

Bodzio0001 - - Andros

O co wam chodzi z tym zmienianiem literek w słowie KaeN? Rozumiem jakby ktoś lubił lalki i mu by się Ken i Barbie skojarzyło z tym, ale tak to nie wiem o co chodzi xD

Bodzio0001 - - Andros

Quote from Lexioooo: “Jak on wystepuje w masce to skad ta pewnosc, ze to bedzie on :O ?” To nie jest model tylko raper. Nie poznaje się go po twarzy tylko po tym jak śpiewa - po głosie trzeba poznawać

Bodzio0001 - - Andros

Quote from Yuichi: “Oczu też szkoda ze względu na te dzieciaki bawiące się w w klubie...” Ale KaeN będzie Ten raper w masce Więc warto

Bodzio0001 - - Andros

Niedługo KaeN w Energy 2000 w Przytkowicach Kto się tam wybiera 10 czerwca?

Bodzio0001 - - Andros

Quote from ILULLA: “Nie rozumiem jak można siedzieć na forum i nie grać” Ja tam na forum zerkam tylko tu by popisać z kimś i poprawić sobie humor czytając jak jakieś dzieci udają tu bogaczy Nie wiem czy się Ibiszem zainspirowali (tym staruszku co udaje młodego) i biedacy udają bogatych czy co