Search Results

Search results 1-3 of 3.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jak zwykle kawał dobrej roboty oczywiście będą osoby które nie będą zgadzać się z tym rankingiem, sam mam obiekcje co do kilku gildii, ale uznaje Twoje uzasadnienia i w większości przypadków są one bardzo trafne

• Galaktyczny nie napinaj się tak bo aż boję się o Twoje zdrowie od pierwszego pojedynku z TTD ich gonisz i jakoś dogonić nie możesz Uprzedzę od razu Twoje wypowiedzi, że niby jestem jakimś obrońcą TTD, szczerze to nawet za nimi nie przepadam i cieszyłbym się gdyby z kimś przegrali, ale oby to nie była Apokalipsa, bo potem przez miesiąc musiałbym czytać te Twoje wypociny na forum jaki to jesteś wspaniały i jak ich pokonałeś szkoda mi tylko reszty członków APO którzy są normalni, a przez Twoje "pop…

• Musisz mieć sporego pecha, ja na 52-54 lvl na żabach je dropie tu pod dt i już kilka zestawów zebrałem, spróbuj może pojechać tam gdzie inni dropią, niektórzy nie zbierają wszystkich części może akurat ta druga będzie gdzieś leżała, raz jadąc tylko przez świątynie zebrałem 4 do kompletu