Search Results

Search results 1-20 of 101.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Stormus - - Dyskusje Etolin

Podsumowanie dymów pod DT czyli Chunjo i Shinsoo wygrało ponieważ ja włączyłem wolny,pomodliłem się do @kryndor i każdy z Irre schodził na max 2 skille,MiniArixan dostał 50k ze sfery,ja wtedy podszedłem do niego i go załatwiłem jego tekstem ''wyj mixie'',Aacie powiedziałem jego słynny tekst jak leżał czyli ''do nóg''. Dziękuję za dymy i pomoc w pokonaniu Irre panom @MrNobody , @Lexio i @VerffeTenCo3ma20stu :) MAFIA TOP 1 :)

• Rozmowy serwera Etolin

MiniArixan wbił do m1 a mnie aż z wrażenia jakim to on jest potężnym ninją wywala z gry . Przypadek ? nie sądzę

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Abwehry: “Hej, jestem abwery możecie mówić mi Mateusz ” Siema Mati,mój chłopak się też tak nazywa

• Rozmowy serwera Diumar

Stormus - - Dyskusje Diumar

@ItsDemonWolf ''MiniArixan'' ty nie bądź taki mądry bo wszyscy wiedzą że eq masz od Arixana

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from BamMargera: “Ktoś kiedyś pisał, że na metku nuda bo bossy w zamkniętych lochach są i nikt nie może wjazdu zrobić i ksuć. Nie dalej jak wczoraj widziałem jak grupa uzbrojona po zęby 100lv+ wpadła do łatwego lochu małp i biła dropy. Pamiętam tylko, że mieli nazwę gildii na I, ale dokładnie nie wiem Iere czy jakoś tak to było. ” Irre pewnie znając życie

• Rozmowy serwera Etolin

Ja tam popieram zachowanie Lorintowej i Kinwoja vs Ascoran.Jak czytałem te piękne dissy tą twórczość która została stworzona na niego to nigdy się tak nie uśmiałem Kinwojo może jest z Irre ale wiem że ''nadajemy na tych samych falach'' , a Lorintowa jest stworzona do robienia dymów

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nameczaner: “To chyba każdy troll z banem xD Został jedynie lexio haha ” yyyyyyy zapomniałeś o mnie [ciach] Viking idź pod drzewko bo tylko tam potrafisz stać,może jakieś jabłuszko spadnie i sobie zjesz Moderator Ascoran:Przestań opowiadać kłamstwa. Połączyłem posty.

• Rozmowy serwera Etolin

Ascoran jest po stronie Irre bo to oni zazwyczaj go lajkują dlatego z nim normalnie się porozmawiać nie da

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Ascoran: “@Akwarelsky odważny jesteś pisząc takie coś. Obstawiam w ciemno, że przy pierwszej lepszej okazji zbesztają cię za te słowa. ” Ja tak na pewno zrobię tylko pierw muszę mieć powód żeby go cisnąć na forum

• Rozmowy serwera Etolin

''Dymy'' czyli codzienność na tym forum

• Rozmowy serwera Etolin

no no no @Lorintowa. dziś zrobiła większe dymy niż MiniArixan przez 3 miechy

• Rozmowy serwera Etolin

Przecież Pomruki to inna osoba i Pochmurka to inna osoba

• Rozmowy serwera Etolin

Nie boję się Ciebie jak ty 1x na miesiąc wbijasz do Jinno i nie przypominam sobie żebym się za jakimiś Vikingami chował, jak już to bym się chował za armią rzymską albo husarią

• Rozmowy serwera Etolin

Gdybym lubił gildię Irre to bym bronił ich na forum a każdy wie że ja ich cisnę na forum jak tylko mogę także Alpro proponuję poczytać moje posty. teraz ogłoszenie Nie lubię gildii IRRE i ich sojuszników

• Rozmowy serwera Etolin

Przecież ja ludzi których nie lubię to wyzywam i trolluję także nie wiem skąd masz informacje że ''chowam się za osobami których nie lubie'' - jeżeli masz takie informacje od Kmieciaka,Abwehry albo gildii Irre to gratuluję inteligencji

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nameczaner: “Quote from Stormus: “Jak się daje ludziom swoje dane osobowe to niech się nie dziwią że potem takie rzeczy się dzieją.A tak do dziś się zastanawiam czy ten ktoś na zdjęciu to chłopak czy dziewczyna albo 3-cia płeć która jest modna w państwach zachodnich ” Czego Ty nie rozumiesz że forum metina nie jest od wstawiania prywatnych zdjęć?Ale widzę bardzo Cię boli ze kumple dostali kłódkę, w grze nic nie możecie zrobić to tutaj próbujecie zaistnieć. ” Ostatnio widziałem że ty p…

• Rozmowy serwera Etolin

Jak się daje ludziom swoje dane osobowe to niech się nie dziwią że potem takie rzeczy się dzieją.A tak do dziś się zastanawiam czy ten ktoś na zdjęciu to chłopak czy dziewczyna albo 3-cia płeć która jest modna w państwach zachodnich

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lexio: “Ojej czyzby sie skapneli ze w przypadku braku ludzi gadanie, ze kros jest top1 nie ma sensu xd? ” Wątpię, oni nawet jakby było 10 osób na serwerze to dalej będą wierni swoim przekonaniom

• Rozmowy serwera Etolin

@Ascoran to tylko tutaj wbija żeby bany dawać ale żeby tak słownie porozmawiać i spróbować rozwiązać problem to już nie

• Rozmowy serwera Etolin

@ItsDemonWolf nie dość że kopiuje Arixana to jeszcze kopiuje Aatę z tym że wbija na forum nie robi ''dymów'' i wstawia tylko filmiki.Jestem zażenowany tą sytuacją bo od Ciebie czyli ''klauna serwerowego'' oczekujemy profesjonalnych dymów a nie tylko wstawiania kolejnych filmików na forum