Search Results

Search results 1-20 of 34.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from MeGusta20: “Quote from VhurkeV: “Quote from MeGusta20: “1 ważna zmianę jaka powinni wprowadzić jest , "Zakaz otwierania blasków na zodiaku oraz w M1 każdego miasta " na zodiaku nie dość iz kilkadziesiąt osób zbija rangi to jeszcze to otwieranie. 2. "Zwiększyć czas logowania po wywaleniu. Zodiaka w czasie wchodzenia lub przenoszenia z piętra na piętro ." , Bo niby jest minuta wchodzisz , i zacina Ci się Metin i po chwili budzisz się w M . ” Jaki zakaz Ty upadłeś na głowę czy co? Dla lu…

• Quote from MeGusta20: “1 ważna zmianę jaka powinni wprowadzić jest , "Zakaz otwierania blasków na zodiaku oraz w M1 każdego miasta " na zodiaku nie dość iz kilkadziesiąt osób zbija rangi to jeszcze to otwieranie. 2. "Zwiększyć czas logowania po wywaleniu. Zodiaka w czasie wchodzenia lub przenoszenia z piętra na piętro ." , Bo niby jest minuta wchodzisz , i zacina Ci się Metin i po chwili budzisz się w M . ” Jaki zakaz Ty upadłeś na głowę czy co? Dla ludzi to frajda niszczenie sklepów. Niech staw…

• 1. Czy zostanie zmniejszony exp? Bo bardzo szybko dużo osób wbija 90+ lvl bez najmniejszego problemu. 2. Czy będą jakieś bossy dla 65-85 lvl takiego typu jak razador z bardzo dobrym dropem? 3. Czy zostanie ustawione tak, że po wyjściu z zodiaku czy strefy walki przeniesie nas na kanał gdzie jest najwięcej osób? 4. Czy kamienie duszy witalności oraz magii będą dawać więcej pe i pż? Chociaż 1k lub 1,5 pe i pż na +4?

• Od tego są żeby stworzyc skrzynie ucznia i rozdać każdemu kto nie ma

• Zmiany w grze - dyskusja

VhurkeV - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Wiwek: “Quote from Wiwek: “@Art @Ingolf Kiedy wkoncu bedzie mozna ten syf sprzedac u handlarki?.. 95f3bbf0d9b7c.png ” Halo @Art @Ingolf moze wkoncu raczy ktos z was cos na ten temat sie wypowiedziec.. czy serio jestem zmuszony isc na niemieckie forum sie dowiedziec bo wy olewacie graczy..? ” ale żeś zły, a @Art nie odpowie

• Quote from Extaza: “Nagle przestało EQ z kont ginąć, gdy wyłączyli zmianę CH. Już o tym pisałem kilka tygodniu temu. No ale jedni uznali,że info wyssane z palca. xD No i takie pytanko odnośnie tego, czy aby na pewno poprawiło to stabilność serwerów? haha... Wciskają wam kit, a Wy łykacie jak rybki robaki. ” Ogarnij się. Eq ginąć? Jak? Coś Ci się pomieszało żołnierzu

• Aktualizacja oprogramowania forum (18.02.2019) No niestety jakoś mi ta informacja umknęła. (Hidden Content) Normalnie brak słów... Jakich błędów, ludzie Wy macie nie dopuścić w ogóle do błędów, a nie ciągle błędy i bugi. Więc najłatwiej usunąć konta bezczelnie ludziom, którzy po jakimś czasie byliby aktywni, gdyż może utrzymują jedyny kontakt z ludźmi z gry lub chcą co jakiś czas przeglądać forum nie tworząc nowego konta, a może chcieliby za jakiś czas wrócić do gry. W dodatku niektórzy spędzili…

• Ja miałem tak wczoraj, byłem w Jinno przeglądałem sklepy i nagle pojawił mi się komunikat w ramce, że ktoś się połączył za pomocą Twojego konta czy jakoś tak. Za chwilę się zalogowałem i nic nie pisało, że Twoje konto jest już połączone tylko od razu zalogowało. Po zalogowaniu wszystko było w porządku.

• Po prostu to oni mają je w bazie danych i powinni je przywrócić, nie Twoja sprawa czy się tym przejmowałem, przejmuje lub będę przejmował. Takie posty powinny być w Archiwum i koniec. A i byłbym zapomniał podlizujesz się w dalszym ciągu @Art i koniec, gratulacje.

• Pierścień Teleportacji

VhurkeV - - Archiwum

Widzicie nawet ciężko @Art odpowiedzieć na pytanie. Bierze kasę i robi łaskę, że jest Community manager. Jak ktoś o coś pyta to odpowiadaj. Więc od którego levela jest ten pierścień teleportacji od -120 czy jak? Tak trudno odpowiedzieć. Co Nas obchodzi Twoje życie prywatne każdy je ma, a za darmo tutaj nie jesteś tylko bierzesz kasę i to pewnie nie małą, więc rusz siedzenie i rób coś. Bo inaczej nikt nie przestanie na Ciebie najeżdżać.

• Ależ już się nie podlizuj temu Artowi i tak dalej, bo widzę trzymasz jego stronę. Dopiero teraz, dopiero teraz... A co to ma do rzeczy? Były to by sobie były te posty, a nie zawsze muszą coś odwalić jak nie na serwerach to i forum.

• Nie, że "za dużo danych" tylko powinny być te posty i tyle. Stać ich do cholery na powiększenie tychże *danych". Chyba nikt mi nie powie, że bieda u nich panuje skoro IS jest itd.

• No, ale powinni mieć jakąś bazę danych, a poza tym w Google pokazuje, że są przykładowo te co ja szukałem.

• Ale chodzi mi posty co było 20 coś serwerów kiedy nie podjęto jeszcze fuzji...

• Witam. Czemu nie ma wątków i postów z czasów, gdy było dużo serwerów? Dla niektórych to była pamiątka i raczej powinno się udostępnić takie posty. W Google np. wyświetlają się posty, ale na forum ich nie ma @Art

• Bramy Zamku

VhurkeV - - Archiwum

Witam, pytania z czystej ciekawości oraz do bardziej starych graczy Metina. Do czego służyły Bramy Zamku co są w Dolinie, Pustyni, Sohan itd. ? I czy w ogóle były używane? Bo nawet przed fuzjami w 2010/11 itd. roku nie przypominam sobie, żeby jakiś event czy coś było związane z tymi bramami zamku.

• Metiny 70 w DT - jak odlurować?

VhurkeV - - Archiwum

Napisz do @mag1kd on często chodzi na dt wyższe poziomy

• Witam. Jaką wg Was postać lepiej podexpic do 90 lvla, żeby dropić na mapkach 90+? Sura Wp który ma 76 lvl Skille Czarowane P Zbroja P Strach G1 Smoczy Wir G1 czy Woj Body który ma 80 lvl Skille Aura P Berek G2 3stronne P Wir Miecza P ? I jakie eq mniej więcej by było potrzebne?

• Pierścień Teleportacji

VhurkeV - - Archiwum

Od 50 lvla

• Misja "Dziwne Potwory" na 80 lvl

VhurkeV - - Archiwum

Witam dlaczego nie da się zrobić misji "Dziwne Potwory" ? Czytałem trochę o tym i podobno ciągnie się to od dawna. Może czas coś z tym zrobić? @Ingolf zgłoś to gdzieś czy coś.