Search Results

Search results 1-20 of 128.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Negros

Wdowiec - - Negros

Boże - tyle stron o niczym . Zmarnowałem kilka sekund na przeczytanie kto spał , kto jadł . Naprawdę wolałem , jak dyskusje były ciche . Wracając do aktualności serwera - widzę , że Chunjo zasiliło kilku nowych ludzi 100+ . Czyżby gruba akcja była przygotowana ?

Wdowiec - - Negros

Quote from Artis: “Jak tam za którą szkatą zwierzak? U mnie za 21 ” Żadna - nie potrzebuję żadnego zwierzaka skoro radzę sobie bez niego .

Wdowiec - - Negros

Te Chomik - co ty mi tu grafiką z Kubusiem i Prosiaczkiem wyjeżdżasz ? Nie kuś mnie , bym poszedł do kina na ten film . Zresztą i tak pójdę w niedalekiej przyszłości ;D

Wdowiec - - Negros

Mi nic - ale mój biedny sprzęt zaczynał wykonywać próby oderwania się z biurka i lot w stronę okna na tle zachodzącego słońca . Więc bym nie bagatelizował tej sprawy - a nuż jakieś dziwne drony zaczną nam po niebie latać .

Wdowiec - - Negros

Mogę wiedzieć , który to jest śmieszek serwerowy i zabocił cały zodiak ? Piszą mi ludzie "Idź , idź na zodiak - niespodzianka będzie " ,n ja nie ogarniam o co chodzi , zastanawiam się czy jakieś aktualizacje były czy co ? Ale ok , idę do staruszka , klikam zodiak i bach - czerwone , brązowe holery rzuciły się na mnie jak szczerbaty na suchara . Gdyby nie "brak bicia" na tym placu to bym się sromotnie okrył porażką leżąc pod 4 łapami psa/girami płomienia . Ale szanuje - że ktos dał radę tam otwie…

• Najlepsze jest to że boty są w gildii - faktycznie problemem dla nich jest przejrzeć listę członków gildii i banować je nie domyslając się jaki ma nick . No ale...

Wdowiec - - Negros

Spoko - ja tez klepałem na auto w grocie i w lesie , bo byłem leniwy . Zresztą fajna usługa - jednym okiem patrzysz na swoją postać i zbierasz co tam masz zbierać , a drugim okiem oglądasz gameplay na YT ;D

• Napisze krótko - wtf ? Ledwo gra dycha , mało ludzi to jeszcze nowy serwer i jakieś dodatki dla tego serwera . Nie dziękuje - pozostanę na swoim starym serwerze .

• Item Shop - dyskusja

Wdowiec - - Porozmawiajmy o Metin2

1300 sm kosztuje kupon 1000 sm . To chyba jest naprawdę ponury żart . Póki co miałem nadzieje że to był spóźniony żart prima aprilisowy . Nadal czekam na wyjaśnienia od Arta co zrobili źli gracze , że dopuścili sie takich niecnych zagrywek ? Moderator Bayek:Przeniosłem post do odpowiedniego tematu

• A można wiedzieć jakie nadużycia były ? Jak jest ograniczona ilość zdobycia kuponów przez gracza . Co gracze niby zrobili ? Sprzedali drożej za yangi czy jak ? EDIT: Co się dzieje ? Server shuting?

• Ninja Dagger z mieczem

Wdowiec - - Archiwum

Pamiętaj jednak że animacje ataku mieczem w przypadku ninji nie są szybkie i efektywne w stosunku do woja czy sur . Spróbuj porównać w pvp kombosy skilli mieczem oraz sztyletami - podlicz łączne dmg oraz czas . Możesz tez porównać ilość hitów mieczem i sztyletami w ciągu 15 sekund . Wtedy powinieneś mieć odpowiedzi , który wybór by Ci odpowiadał. Pozdrawiam

• A nie lepiej wprowadzić by na parterze katakumb wprowadzić limit czasowy ? Zrobić tak żeby wejść do katakumb- trzeba mieć pt i masz godzinę czasu na przejście dungeonu ? Czas w parterze zrobić powiedzmy 10 minut by przejść do kolejnego piętra . A po wyjściu 30 minut odczekać ?

Wdowiec - - Negros

Wesołego Jajka wszystkim życzę ;P

• Sygnatura

Wdowiec - - Archiwum

Dziekuje bardzo ;D Mój styl więc mi odpowiada - mozna zamknąć ;P

• Sygnatura

Wdowiec - - Archiwum

Witam . Proszę miłe duszyczki o wykonanie sygnatury na forum w tematyce znanego wam diabła tasmańskiego Taza ;D Grafiki od wyboru do koloru . Tlo jednak poproszę w kolorze zielonym (może być nawet stylistyka dżungli) a podpis mniej więcej taki "Gughgaghdra gehdbsgatsk" - Diabeł Tasmański Taz " . Pozdrawiam ;D

• Wiem że to głupie pytanie - ale dlaczego akurat w tych dniach ? Prawie to środek tygodnia . Nie można było dać na weekend ? EDIT:Dobra zajarzyłem że na ten weekend jest zaplanowany drop innych szkatułek . Nie było pytania

Wdowiec - - Negros

Ktoś , coś ? ;D Jakiś 120 lvl w Shinsoo ma na mnie skargi ? wwWe7jP.jpg P.S.Aż teraz się boje wejść na konto by nie zobaczyć słynnego okna

Wdowiec - - Negros

Chunjo - państwo dropków z innych państw ;D - gdzie niegdzie przebiegają postacie , które grają ale siłą wojskową nie jesteśmy . Jednak mamy śmieszki na czacie wołaj i biuro matrymonialne (Plecy , Kleszcz czy upiór szukający od kilku lat tej jednej jedynej) . Shinsoo i Jinno niech opiszą osoby które tam siedzą - wtedy będziesz miał pojęcie gdzie sie udać ;D

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

Wdowiec - - Etolin

Czytając te posty od razu z tyłu głowy leci mi muzyczka z "Mody na sukces" ;D Nie długo pewnie utworzą się "rodziny" metinowskie i będzie wojna w stylu mafii .

• Ile macie lat? Statystyka gry

Wdowiec - - Archiwum

27