Search Results

Search results 1-20 of 101.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Diumar

AauaaaMetin2 - - Dyskusje Diumar

Quote from PoteznyBODY: “AUAUAUAUA zdecyduj się, albo jesteś kozakiem, albo nabem 35 lvl. A nie raz tak, raz tak. ” Jestem jak Nescafe 3 w 1

• Rozmowy serwera Diumar

znow kombinacja z ssami zeby nie wyjsc na pajaca ze w 35 lvl bijesz tylko 13k ? ten wycinek z pisania to byl przeciez jak pisalem z ninja o ku ognista bez eq nawet broni w rece nie mialem bo sie jaralem efektem szaty aury xd a drugi pewnie 2x ss zrobiony z tabelka w eq i drugi bez a potem paincik xd nie uwazasz ze to ty sie osmieszasz tlumaczac sie tak slabym dmg w 35 lvl? (nie zapominaj ze tlumaczysz sie przed 35 lvl w koncu ktory jest tylko lurem ) elo i pewnie zara wbije twoja chunjo armia ci…

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Inwiksss: “ Ty duchowego nie ustoisz ” 4c3c2ee2d630b.png

• 4c3c2ee2d630b.png a co mi tam zeby nie bylo ze moje slowa sa bez pokrycia ss tego mocnego duchowego na ktore padam podobno ;D

• ale dobrze ze zatrzymalem sie na aurze bo tez chcialem smoka ale jak na 48h jest to szkoda sm hahaha

• nie wiem ale jak ide do npc wlozyc bizuterie to kolce do slota u npc wkladam a gdy chce przeniesc aure jest napisane ze nie moge przeniesc wiecej juz bonusow , nwm czy cos zle robie czy to inaczej sie robi @Art

• jest efekt ale slaby, do szaty mozna wkladac itemy )bizu) wiec dodatek jak szarfa, przydatny , nie da sie handlowac a wydane 300 sm

• 5c9bedd67e75b.png

• Rozmowy serwera Diumar

5c9bedd67e75b.png efekt bez ulepszen (wizualny) slaby...

• Item Shop - dyskusja

AauaaaMetin2 - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from snamthor: “no i mamy szaty aury smoki itd ale dostępne tylko w kole każdy wie ile razy trzeba kręcić i tracić losujemy aby coś wylosowac coś wartego uwagi do tego 25sm zakrecenie i tak dostajemy byle co ” niestety to chore w tej grze... zgadzam sie kiecolem co gadal ostatnio. jedyna firma która ci sprzeda za gruba kasę nic. koła losu w grach powinny moim zdaniem działać całkowicie inaczej... jak w innych grach... jesli cos normalnie na stale kosztuje 30 sm to jest kolo losu za np 10 s…

• Rozmowy serwera Diumar

o nawet fajnie wygladam w sumie z ta flaga nad glowa, pasuje mi

• jak myślicie warto kręcić kołem dziś? coś czuje że skoro jest 1 lvl koła to będzie ciężko trafić w coś konkretnego xd

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Inwiksss: “Znowu chcesz przekłamać prawde aulala xD Czekałeś 5min, a proponowałem ci pvp dropem to wsiadłeś na konia i pojechaleś. Duchowe 14k? Nagraj film i pokaż. Nigdy skila ustać nie możesz i wyjesz, chodź to pvp dropami xD ” nie jestes wart by cie nagrywac a prawde oboje znamy , dla mnie jestes pałką co lata z ssami na forum i robi dym by otrzymac poparcie takich samych błaznów co ty.. skoro mi walisz 14k to ja juz widze jak bijesz w heigena i innych po 100+ z absami, zreszta wrz…

• Quote from Jaacenty.: “Czemu nie można dodać opcji nieśmiertelności sklepów? Na etolinie co chwilę jakiemuś bohaterowi się nudzi i odpala generała, żeby ubić wszystkie sklepy.... to jest bardzo męczące i zniechęcające. ” juz widze postki 100 lvl z innych krolestw jak na zadymach co chwila sie w tobolki zamieniaja ja nie widze problemu , jest koło a nawet są dwa gdzie mozna stawiac shopy. sa ważniejsze rzeczy do zrobienia w tej grze a nie shopy

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Crypto: “Aauaaa jak Ty pier..niczysz ” jak nie masz nic do powiedzenia to nie pisz Bawi mnie to cos z nickiem inwiksus bo grozi ze mnie dropem pocisnie po czym drop pada na 5 hitow i kaze mi czekac 30 minut az sie ubierze po czym przylatuje glowna wali 14k ledwo z duchowego gdzie nawet nie padam i mi jeszcze placze ze na bo do tera chyba kałuże są o grozbach i ssach juz nie wspomne jeszcze czekam z twojej strony na typowo metinowska grozbe ze przyjedziesz do mnie tak jak avilaz XD (sw…

• Rozmowy serwera Diumar

tak jak twoj drop ktorego skladam na 5 hitow , miales wielce przyleciec nim uzbrojonym po zeby a sie jednak tego nei doczekalem jedynie znowu pokazales duchowe w 35 lvl za 14k w pakiecie z łzami i grozbami forumowimy ze ssy wstawisz, zadna nowosc

• HAHAH polowa rankingu z nowego serwera to na bocie gra, gracz z nickiem body wczoraj obok mnie jak wbilem dla beki gral normalnie na mh itp , katastrofa... kase z was sciagaja tam i beke jeszcze maja z administracji xd

• Rozmowy serwera Diumar

demon wolf to ten pyskacz fejsbukowy w koszulce batmana? XD

• Rozmowy serwera Diumar

jak janusze to tylko w chunjo

• Quote from caulen: “aktualizacja juz byla, serwer jest, czemu nie ma tych nowych skrzynek i aur? czekamy na niemcow czy co? @Art @Ingolf @Ascoran ” aure mozesz sobie zrobic u beak go czy jak mu tam... jesli masz ulepki