Search Results

Search results 1-20 of 138.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Withe - - Porozmawiajmy o Metin2

Ja mam takie pytanie miał byc naprawiony błąd u osób które nie mogą wejść na Razadora i nadal to nie działa, już 3 tydzień ludzie nie mogą robić Razadora mało tego utrudnia to robienie codziennych misji na nowe mapy.Czy zamiast wprowadzać nowości ktoś zajmie się starymi bugami bo jak widzę to jest totalne olewanie graczy.To jest totalna kpina na suporcie napisali że dzisiejszy restart ma naprawić ten błąd -Więc ja się pytam dla czego on nadal jest?

• Quote from Ingolf: “Zgadza się, problem występuje u większej ilości graczy i nie wiemy od czego jest zależny. W Niemieckiej Społeczności sytuacja również się zdarzyła. Problem został zgłoszony do Działu Technicznego i pewnie będzie weryfikowany po niedzieli. GF prosi o nicki osób, które mają taki problem + serwer. Możecie się wpisywać w tym wątku. ” Dopiero po Niedzieli ten problem jest już od tygodnia i zaraz po wystąpieniu błędu było zgłaszane widać to nie IS gdzie reakcja jest natychmiastowa …

Ktoś zajmie sie w końcu tym ciągłym wywalaniem konta przy otwieraniu depozytu i zmianie postaci co dziennie jakieś niespodzianki na tej grze człowieka witają .Po tym wywaleniu Etolina w niedziele to jest gorzej niż było z ta grą!

Etolin padł dłógo trzeba czekać na na prawe?

Wszędzie działa tylko na Etolinie zapomnieli włączyć ludzie stoją ,chcą wejść a tu NIESPODZIANKA tylko że pryma aprilis to 1 kwietnia a nie 18 czerwca !

• Event nadal nie działa poprawnie -po wyłowieniu ryby nie dostaje puzli niech ktoś łaskawie to sprawdzi .

• Włączyliście puzle ale coś wam chyba nie poszło u mnie za każdym razem co wyławiam rybę nie pokazuje mi że dostaje puzle zatrzymało się na 70 szt i nie nalicza mi a rybki wyciągam !

Quote from fearbyadrian: “Quote from Withe: “Ty chociaż miałeś 2 kolumny bo u nas po odpaleniu meleyki nie pojawiły się w ogóle -takie cudeńka się dzieją -pomogła zmiana postaci dopiero się pojawiły. ” u mnie niestety zmiana postaci nie pomogla ...a dzisiaj mialem tak ze MISS wchodzil w jeden filar/posag i niestety nie dalo sie tej meley dokonczyc ” Z tym miss jest tak że jak zbijecie kolumny i w tym samym czasie spadną jajka to na pewno jedna z kolumn się zbuguje u nas taka sytuacja była z 4 ra…

Ty chociaż miałeś 2 kolumny bo u nas po odpaleniu meleyki nie pojawiły się w ogóle -takie cudeńka się dzieją -pomogła zmiana postaci dopiero się pojawiły. Moderator Ascoran:Usunąłem cytat zawierający pseudocenzurę wulgaryzmu i flood.

Quote from OSTRZE: “Co to ma być? Robię radka zbiłem metin purgatorium i nie puszcza mnie dalej bo pisze wróć gdy wykonasz zadanie. Kolejne podejście i ta sama sytuacja z ignatorem żaru. Art Ingolf zgłosicie ten [ciach] błąd czy spamować support? ” Takie sytuacje dzieją się gdy otwierasz książkę misji na tych 2 spotach -Ignator i metin ,dzisiaj sam tak zrobiłam i tez mnie nie puściło dalej. Najlepiej nie klikać żadnej misji na tych spotach. Moderator Ascoran:Wyciąłem pseudocenzurę.

Quote from Neyolux: “I w nagrodę będzie bonus expa smiech a te przewy w trakcie trwania evenu porazka .Teraz powinni go o 1 dzień przedłuzyc' ” Co chwile robią jakieś przerwy ,naprawiania ,a ja sie pytam kto mi zwróci czas na kostiumie ,wizerunku i pierścieniu .To już któryś tydzień z kolei gdzie sa jakieś nadzwyczajne przerwy !!!

Quote from Antiko97: “Mieliście taki bug, ze zakladajac inne buty, te drugie znikły? Byłem w DT i załozylem niechcacy inne i nagle buty wyparowały. ” Quote from Antiko97: “kurde czlowieku zalozylem inne buty a te zniknely. Bylem w DT i zniknely, szkoda ze nie nagralem tego. Byly+9 to na +10 sie nie da a peta nie mialem nic z tych rzeczy by wyrzucic. Znik ely i tyle ” Ja tak miałam co dziennie do ostatniej aktualizacji ,znikaly mi kolczyki i branza za każdym razem jak chciałam założyć po kliknięc…

Quote from Jazzy.tbd: “kiedys metin zżerał procesor, po ostatnich aktualizacjach zjada też internet, 6+ metinów wystarczy i metin zamula internet, bez względu na jego prędkość i nie ma to związku z komputerem ” Mam ten sam problem wszystko jest ok do puki nie odpale kont na meley w tedy zaczynają się dziać cuda z internetem , dzieje sie tak od ponad miesiąca ,po wylogowaniu kont internet działa normalnie .I tak jest za każdym razem im więcej odpalonych kont tym bardziej zwalnia ,wywala internet.

Po przerwie cos sie porobiło z potworkami hehe jak wychodzą z metków to stoją bezruchu ,jak jedno naprawia to drugie popsują -tak więc przewiduje następną przerwę a czas leci na kostiumach ,wizerunkach.

Quote from Kirkorr: “Quote from RevWolt: “Dropie codziennie, dzisiaj po przerwie zauważyłem drastyczny spadek dropu magicznych jaj z metków z 80-90% do 50%... ” po prostu pech, wcześniej miałeś szczęście ” Nie pech latam od początku ewentu co dziennie zbijam jaja i uwierz że tylko jedno miałam puste po dzisiejszej przerwie praktycznie każde ,różnica jest kolosalna -to nie wina pecha na pewno!

Dodali więcej CH a zmniejszyli drop na magiczne na 10 zbitych jaj -2 magiczne tylko no zmiany SUPER

• Na 150 jajek tylko 1 TRANSFER ,5 zmianek ,6 niebieskich fasolek ,reszta totalny syf jeden plus taki że jest większa szansa na dropnięcie magiczne jajka niż w zeszłym roku no ale za to drop z tych jajek marny.

Quote from Art: “Quote from Withe: “Zostało pokazane -udowodnione że te wasze błędy dotyczą wszystkiego -tak jak to widać na zdj kolegi wyżej ŻADNA WARTOŚĆ NIE DZIAŁA a powinna -nie zasłaniajcie się tym że wartość od biologa była BŁĘDEM bo macie czarno na białym co jest zrąbane a powinno działać . ” Nie rozumiem, kilka postów wyżej napisane zostało, że niektóre wartości są uwzględniane.Quote from DeLeon: “Wartosc ataku z broni, z pt działa na poli, a np. wartosc ataku w rubin, zbroi nie działa n…

Quote from Art: “Quote from DeLeon: “"Będzie poprawiony" tylko kiedy? Czekamy już ponad 2 miesiące na naprawę. ” Jeśli chodzi o dmg na polimorfiiQuote from Art: “Usunięto błąd, przez który niektóre obliczenia obrażeń były niepoprawne, gdy gracz użył jednocześnie Marmuru Polimorfii z nagrodami z misji biologa. ” Według producenta, jest to zamierzone. Wieloletni błąd, który pozwalał na uzyskiwanie większych obrażeń na polimorfii udało się wykryć i usunąć. Stąd też społeczność uważa, że utrata tego…

Witam mam pytanie czy ktoś miał podobna sytuację ,chodzi mi o kostiumy z aukcji błyskawicznej czy ktoś powiedzmy kupił kostium dla kobiety a dostał dla faceta? bo ja już nic nie rozumie kupowałam kostium na swojej głównej postaci WOJCE a dzisiaj okazuje sie że mam kostium dla faceta