Search Results

Search results 1-20 of 149.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

ProSuraaa - - Etolin

Dobrej nocy Krzysiu Owocnej gry. Idę spać bo tak mnie boli przegrana

ProSuraaa - - Etolin

Quote from Theord: “Quote from ProSuraaa: “Krzysiu, pokończyli grę chłopaki, a poza tym mają już w nosie ;D Połóż rękę na serducho i powiedz - to nie ja jestem na filmach xdddd ” Właśnie widać jak mają to w nosie w grze im nie szło to próbują się na forum dowartościować. Co do filmów wyjaśniłem w postach poprzednich co o nich myślę. ” Nie szło im w grze - masz rację To na bank nie byli Oni, a już wgl nie Ty ;D Przecież to oczywiste. Tamta gildia - jaką ona wgl miała nazwę? Przecież przegrali jed…

ProSuraaa - - Etolin

Krzysiu, pokończyli grę chłopaki, a poza tym mają już w nosie ;D Połóż rękę na serducho i powiedz - to nie ja jestem na filmach xdddd

ProSuraaa - - Etolin

Matys jesteś? Jest chłopaczek do lania

ProSuraaa - - Etolin

Quote from TafiS7: “Oj krzysiu krzysiu takiej zakłamanej osoby jak ty nigdy nie spotkałem w grze ani w realu,jesteś jak flaga na wietrze gdzie powieje tam lecisz youtube.com/watch?v=xVLl8lfe94c ” WYGRYW ciach Usunięto flood. Beldwik

ProSuraaa - - Etolin

Quote from MeteoreQ: “Quote from JohnnyCash: “Hola Hola chyba nie zapomnieliście o mnie HeloŁ hehe jak tam blaski dzikusy ” Mi tam blaski dropił mój "cichy" wielbiciel TheNameless nie podzielę się nimi z nikim ProRura zazdrości teraz pewnie ze ktoś mnie lubi PS.Jesli masz dola zapraszam na moj spoiler(przewiozę Cię mercedesem) . ” Cieszę się niezmiernie, że ktoś Cię lubi Nawet nie wiesz jak bardzo.

ProSuraaa - - Etolin

pozdrawiam ;*

ProSuraaa - - Etolin

ProSuraaa - - Etolin

Quote from MeteoreQ: “Quote from ProSuraaa: “Wczoraj spotkałem na TS nie lubianą przeze mnie Xentię. Głos normalnej kobiety, jestem pewny, że gdybym ją spotkał na ulicy i nasze spojrzenia by się przecięły pokłoniłbym głowę bo na ogół jestem miły. Natomiast drugą stroną medalu jest gra - jako gracz i użytkownik forum nie zasługuje na żaden szacunek. ” ProRura Chwalisz się czy żalisz bo nie wiem dlaczego musiałeś na forum ogłosić ze spotkałeś Mnie na Ts ? Nie zależy mi na tym czy Ty mnie lubisz lu…

ProSuraaa - - Etolin

Krzysiek, czy słowo zakłamanie to aby nie za mocne słowo? Od 8 lat nikt nie wygrał na arenie ? Zapewne dużo tych aren miałeś Nie broń się, mam kompletnie w tyłku małe wyczyny chociaż wiem, że także są istotne. Stwierdziłeś, że wrogowi ciężko przyznać rację bla, bla, bla.. Powiedz szczerze - kto w tej całej kłótni ma rację? Będziesz się trzymał siebie i dalej próbował nawciskać jak najwięcej (jak św Mikołaj) żeby pokazać, że byłeś tym PROSEM? Jako gracz - Ty - jedna jednostka miałeś i może masz p…

ProSuraaa - - Etolin

Legendy Almanachu mógłbym na palcach policzyć. Legendy Etolina w sumie też Najlepsza Gildia na serwerze zawsze wygrywała, i wygrana zakończyła grę. Po jej odejściu serwer umarł Na forum kłócą się te same twarze. Krzysztof, podziwiam Cię za determinację, jako człowiekowi okazałbym Ci szacunek, ale jako graczowi nigdy zawsze powtarzasz ( jak kiedyś chmiel) - musicie mnie w 5 bić Kiedyś postępem gry rządziły znajomości i pieniążki, następnie umiejętności i organizacja. Próbowałeś stworzyć coś kilku…

ProSuraaa - - Etolin

Wygrał jedno pvp bo nawet nie napisał, że jest Gotów i zaatakował patrzcie po ile sekundach nin podbiegł ciach Moderator Depti:Usunięto niepoprawne słowo.

ProSuraaa - - Etolin

Najlepszy archer Etolinu pozamykał pyszczki Gratki

ProSuraaa - - Etolin

To się porobiło Gracie, źle. Wygrywacie, źle. Przegrywacie, źle. Kończycie grę, też źle Co w was ludzie wstąpiło Nin napisał, może przegrać, ale stanowił całość zespołu. Pokazał przez całą swoją grę jak się podchodzi do tematu, a teraz pokazuje, jak się go zakańcza. Nie szczekać tylko kończyć grę też, bo nie będziecie mieli z kim piany bić Sory ziomki, ale taka prawda Nie ma wrogów, nie ma gry

ProSuraaa - - Etolin

Ziomek Ty chyba sobie posty nabijasz Albo już po andrzejkowym jesteś Idź w pokoju branoc

ProSuraaa - - Etolin

Nie bardzo wiem co Twój post znaczy Tylko jedna gildia? Chyba jedyna chętna na zabawę :p brak wojen, sensownych udowodnień kto jest lepszy, niczego prócz potyczek słownych Panowie i panie, nie obrażajmy się, nawet ślepy zauważy kto nie chce podnieść rękawic

ProSuraaa - - Etolin

Nie jestem w temacie, ale sądzę, że dodatkowym powodem kończenia gry graczy DISTURBED był brak oporu ze strony oponentów 8 lat panowania - to dopiero coś Kto jak nie oni zapiszą się do LEGEND metina Czas na nowe gry i zabawy, ważne, że w tej samej ekipie

ProSuraaa - - Etolin

Niezły żart ktoś napisał Hiper koksy top1 u siebie w królestwie ;D Pytam się jak nabić pkt gildii? Nabijać na noobskich gildiach jak inni skoro nikt z nimi wojny nie chce wziąć ? :DD Od 8 alt jest top1 i już tak zostanie Pomimo ile osób od nas skończyło grać to jest dalej to samo

ProSuraaa - - Etolin

Quote from Vezuvia: “no jak to nie ROCKY666 który rzekomo ma eq do mixu wytyrał Sheele i maszPROBLEMA cale jinno widziało a nindian powie że to nieprawda xD” Od kiedy sklepy są brane pod uwagę VEZU, a jak Twoje kozaczenie i pojedynek z Shel

ProSuraaa - - Etolin

Wypociłeś tyle, że szkoda było czasu na pisanie tego "postu"