Search Results

Search results 1-20 of 68.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

nazo155 - - Etolin

Gildia 50Groszy - Świątynia Zodiaku/Temple of Zodiac (SHEN) - miłego seansu

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

nazo155 - - Etolin

UkwXesk.jpgPIERWSZY ZABITY BOSS I PIERWSZY ZALICZONY ZODIAK UkwXesk.jpg

• Quote from Extaza: “Spadanie z konia to w ogóle smieszna rzecz. Nie wspomne nawet, że zaraz po wstaniu dzięki pryzmatowi, moby od razu Ciebie atakują... CHORE. ” Jedynym tego plusem jest to że po zrzuceniu z wierzcha mamy 3-5 sekund na wykonanie 2 skilli. Tak na marginesie jeszcze dodam że jak jeden z mobów walnie cię NNO to dosłownie NIC nie jesteś w stanie zrobić gdyż omdlenie trwa OKOŁO 2 MINUT!

• A tu przedstawiam wam jedną z wypraw ze Świątyni Zodiaku. (Hidden Content)

• Dobrze by było jakby przywrócili do NPC wszystkie itemki jakie były w poprzedniej becie. Większość na obecnej nie ma.

• PROBLEM Z Logowaniem

nazo155 - - Archiwum

U Mnie na logowaniu też się zatrzymuje.

• Wiki Metin2.pl

nazo155 - - Porozmawiajmy o Metin2

Bardzo też bym prosił kogoś z team o wstawienie działu System Gaya w kategorii "Różne" na Stronę Główną Wiki metin2pl. Gdyż w wyszukiwarce jest ono dostępne lecz właśnie na stronie głównej tego nie ma a ja nie mam tam praw.

• Ja proponowałbym dodanie do gry np. pod radarem w prawym górnym rogu Datę,Godzinę oraz pozycję w jakiej się znajdujemy(kordy). Dodatkowo do gry powinno zostać wprowadzone po wbiciu lvl napis LEVEL UP!, Na czacie wołaj obok nicku dodać [Shinsoo] [Lv.95], [Jinno] [Lv.98],[Chunjo] [Lv.92], a takze na wołaj powinno też być dodane napis "<ogłoszenie> Nick podwyższył swój poziom z 86 na 87" lub <ogłoszenie> XSavashX zabił Umarłego Rozpruwacza. A także podczas bicia mobów powinien też być dodany przykł…

• Wiki Metin2.pl

Jakby można było to bardzo bym prosił kogoś z teamu o wstawienie obrazków muffinów (brązowy i niebieski) gdyż ja nie posiadam takich możliwości aby wstawić muffinów bez postaci. Ja w między czasie dodałem pochodzenie i opis wierzchowców. Liczę na waszą pomoc wiki.metin2.pl/index.php/Wierzchowce

• Filmiki Etolin

nazo155 - - Etolin

Kolejna i tym razem ostatnia próba ulepszania pancerzy. Czy mi się udało? Zobaczcie. Kolejna próba ulepszania pancerzy.

• Quote from zoNE: “Quote from kurson: “Jak obecnie wyglada sytuacja z szyciem na becie? Działa jak na globalu? Działa jak na poczatku bety? Czy może jest bezuzyteczne bo nie omija abs? ” Dokladniej tak to aktualnie dziala: youtube.com/watch?v=cQMCpWu2DFU ” Wszystko oki ale jak się przeszywa prezentuje na mobach, bossach czy metkach? Jak narazie wiadomo nam tylko o postaciach.

• Wiki Metin2.pl

Gotowe, po odpowiednim zatwierdzeniu przez adminów wiki informacja znajdzie się w ciągu kilku dni. smile.png P.S Poprawiony został stary wygląd Kości Palca na nowszą wersję.

• Wiki Metin2.pl

Gotowe, po odpowiednim zatwierdzeniu przez adminów wiki informacja znajdzie się w ciągu kilku dni.

• Wiki Metin2.pl

Quote from Sype: “Quote from nazo155: “Bardzo bym prosił kogoś z Adnimów o wstawienie na WIKI działu "System Gaya" wraz z jego opisem. Natomiast ja w tym czasie wstawiłem na wiki możliwość dropu ze sklepu Gaya. ” wiki.metin2.pl/index.php/System_Gaya Zrobiłem Ci także parę kategorii które możesz uzupełnić, jakbyś miał jakieś problemy, nie umiałbyś czegoś edytować, nie byłbyś pewien czy dany przedmiot ma taką wartość to śmiało pisz na pw/irc. Chętnie pomogę :). Później dodam jeszcze coś od siebie.…

• Przewidziałem taką odpowiedź ale przecież za wygraną wojnę gildi nie trzeba non stop farmić, można też nałożyć limit dzienny od 50 do 100pkt Gaya. A przecież każdy by chciał zdobyć trochę gaya a nie tylko same koksiczki A samo expienie postaci, założenie gildi i expienie gildi pod odpowiedni poziom na wojny to też troszkę schodzi (Chociaż wiem że ludzie posiadają już swoimi dropkami założone gildie ale to tak na marginesie...). No ale cóż taki swój pomysł przedstawiłem jeśli chodzi o zarobek Gay…

• Wpadła mi też do głowy pewna myśl. Mianowicie na moim serwerze wojen już prawie nikt nie organizuje a brakuje takiego typu jak wojna na flagi, w polu czy arenie oraz na tych nowszych wojnach co za tym idzie mogliby Gm'owie czy też producenci gdy zrobić tak że jak trwa wojna a dana gildia np. wygra walkę to otrzymuje nagrodę w postaci 100 gaya lub ile się zdobędzie punktów podczas wojny np. 50 to otrzymuje 50 gaya. Coś jak do strefy walki.

• Wiki Metin2.pl

Bardzo bym prosił kogoś z Adnimów o wstawienie na WIKI działu "System Gaya" wraz z jego opisem. Natomiast ja w tym czasie wstawiłem na wiki możliwość dropu ze sklepu Gaya oraz dział z Wędkarskimi puzzlami prosiłbym o ich zaakceptowanie. wiki.metin2.pl/index.php/Wędkarskie_puzzle

• (Hidden Content) Dobrym rozwiązaniem podczas chodzenia na DC mogłaby być możliwość dropu ze skrzyni Azraela "Kostiumu, Hełmu Azraela na 15-30 dni oraz powiedzmy 50 Gaya". Katakumby stały by się wtedy bardziej opłacalne i przyjemniejsze dla innych Moderator Synthia: Schowalam cytaty.

• Quote from Zamar: “Quote from Lexio: “Rozumiem, ze 100% szansa na ulepszenie tych itemow z itemow 105/115+9 :>? ” Bardziej szczeg. informacje nt. nowych broni i ulepszaczy do nich będziecie mogli zdobyć w następnej fazie beta testów. ” Mam nadzieje drogi Zamarze że będzie też druga możliwość wytworzenia nowszych pancerzy 120lvl na +0 z wykorzystaniem ulepszaczy z map 90 lvl+/ zaklętego lasu niż przerobienie go z pancerza 115 lvl+9 na 120+0.

• Dla mnie takie łowy jak za starych czasów. Przyjmenie sie łowi a ludzi nie brakuje a chwile obecną tyle skrzyneczek bo nie chce robić sobie bałaganu w eq clI0fOK.jpg