Search Results

Search results 1-20 of 29.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Patriae

Aoi - - Prezentacje Teamu

Pft, niebieski kolor jest naturalny! Wiesz, jak zaczęłam bywać z takim a takim towarzystwem to oduczyłam się pić herbatę słodzoną. Teraz po prostu nie dałabym rady, od razu mam odruch wymiotny. No i jakbym chciała posłodzić herbatę, to lepiej już wypić wodę z cukrem, bo ma taki sam smak, o! Ale kawę to już słodzę xD Jaką herbatę smakową polecisz? Ja ogólnie polecam zieloną z cynamonem i mlecznymi czekoladkami - dostałam taką na urodziny w tamtym roku. W internetach wyszukałam ją pod nazwą "herba…

• Patriae

Udowodnij, że się nie urodziłam w niebieskich włosach! c: Fuj, jak można słodzić herbatę, serio? Przecież to zabija smak herbaty. Ulubiona herbata? Paliłeś fajkę wodną? Czemu nie pijesz alkoholu?

• Patriae

Halo, moderacja, moderator mnie obraża, proszę go zbanować :// c: Jak to niebieski/zielony nie jest naturalnym kolorem? oO To jakim cudem miałam ten kolor na głowie prawie 6 lat :// Słodzisz herbatę? Jak Ci się pracuje na nowym silniku? Lepiej czy gorzej? Gdzie pieniądze za las?! jezyk03.gif

• Patriae

Cześć c: Tęskniłeś za tym środowiskiem? Damn, ostatni u Ciebie post napisałam 5 lat temu. Dalej uważasz, że niebieski/zielony to nienormalny kolor włosów? c: Czy bycie dorosłym jest trudne? Iiii moje ulubione pytanie... Czym jest chwila?

• 【Galeria Aoi】

Aoi - - Galerie

ko96kGb.gif Ciąg dalszy zabaw z gifami w sygnach.

• 【Galeria Aoi】

Aoi - - Galerie

Obiecałam, że zrobię coś innego niż anime-mango. Czas dotrzymać obietnicy. Postanowiłam poeksperymentować ze starym stylem, którym bawiłam się ponad 10 lat temu. Efekt? cu1pEJB.gif M7H073H.gif Dwie wersje kolorystyczne, bo nie wiem, która lepsza '-'

• 【Galeria Aoi】

Aoi - - Galerie

Dziękuję za opinie '-' c3BqWln.png Obiecałam sobie, że zrobię coś "normalnego", ale po prostu zakochałam się w tym anime :x

• 【Galeria Aoi】

Aoi - - Galerie

Wróciłam z urlopu '-' 1d7ee5a7e36cf0cf8fff69e356f75154-dbkd7oq.png 【render】 a549a0cbce6ac2ff3785fc0cb1b2e793-dbk9vej.png 【render】

• 【Galeria Aoi】

Aoi - - Galerie

Dawno nie było anime mango sygny. xsT3lcA.png 【render】

• Magazyn Metin2 - dyskusja

Aoi - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Zuaa..: “Szata graficzna nie jest w moim stylu, wolę spokój, harmonię, czarno na białym i jak wszystko jest poukładane. Ale to jest Metin a nie publikacja w naukowym czasopiśmie. Tu się musi dziać, być dynamicznie i kolorowo. ” Dziękuję za opinię dot. grafiki. Ogólnie też chcę podziękować @Hederath za krytykę. Cieszę się, że najbardziej Ci się podobała grafika dot. youtube'a (to też imho moja najlepsza praca z tego wydania!). Natomiast co do reszty - na pewno postaram się popracować n…

• 【Galeria Aoi】

Aoi - - Galerie

@mathiasmm dziękuję za miłe słówko oraz nie spodziewałam się, że będziesz mnie pamiętał (◡‿◡✿) Stare dla nostale.pl: announcement_nostale_pl_fbe88aff83d8ad651472f6cdfaa9add4.png announcement_nostale_pl_52f86ce8119b55a7b49a33c443744f17.pngannouncement_nostale_pl_837ff6bd8c3bedee119ab5a1bddfb808.pngannouncement_nostale_pl_4e20356ff3e41b3977f1ae6eb4e56c24.pngannouncement_nostale_pl_fa371f4e51ffb84457c089decedfbded.pngannouncement_nostale_pl_632895e4cf29ddddde1b5cd17d4703e2.png

• 【Galeria Aoi】

Aoi - - Galerie

Still artblock :c 2vmNdZQ.png Render: tu

• 【Galeria Aoi】

Aoi - - Galerie

Quote from HaveGoodDay: “Ładne prace, ile czasu poświęcane było na robienie np takich sygnatur Widzę pomysłowość była i wszystko pasuje do siebie jak ulał :P. ” Dziękuję :3 Zależy od materiału, pomysłu, sugestii zleceniodawcy i w sumie od humoru/dnia. Czasami ~30 min, a czasami cały dzień eOy1eSS.jpg Artblock dalej jest, dlatego coś starego. Zrobione z rendera.

• 【Galeria Aoi】

Aoi - - Galerie

Quote from YumiSan: “Śliczne prace, sygnaturki podobają mi się. Co do "rysunków", można by było stworzyć z nich grę, sumiennie. Nawet podobne klimatycznie z grą... Uciekła mi nazwa Wracając do sygnaturek, najbardziej spodobały mi się: "Secret garden" oraz Twoja obecna w podpisie (niebieska). Uwielbiam takie kolory ” Strzelam, że chodzi Ci o Limbo Jedna z moich ulubionych gier i nie powiem - wzorowałam się trochu na niej. Dziękuję za komentarze. mstRF8v.png Art block is like a karma police :<

• 【Galeria Aoi】

Aoi - - Galerie

CMFuRRD.png tl;dr - pracuję w Photoshopie i w PhotoFiltre Studio X. Sygny: w7zfkn.jpg 26000be6db2cd6aeb3107539fd33cb36-day327a.png 2m0DAVc.jpg novemberrain_by_agraffkowa-dakib12.png Rysunki (PS, Medibang) (Hidden Content) Pixelarty: 8aefd32281273a29c32ea6d94c7509c6-daunzr3.gif fdf8f69b683177b95be52d4ea1402cd7-daunvbv.gif 8uJpeXH.gif

• Morderca #31

Aoi - - Archiwum

1. Beldwik 2. Voilie 3. Orestes 4. Hederath. 5. xKarou 6. Astria 7. Shae 8. marcinP 9. Feyrah 10. Aszti 11. Fyne 12. Vesuvius 13.Manera 14. Aoi

• Morderca #28 - wygrana mordercy

Aoi - - Archiwum

Dzięki za grę, szkoda, że aktywność wyszła jak wyszła :|

Aoi - - Archiwum

Nie mam zamiaru się bronić. Winny się tylko tłumaczy. Ja myślę, że Aszti morduje. Coś nie było jej ostatnio widać, a tak samo morderca przystopował z zabójstwami.

Aoi - - Archiwum

To, że morderca zrobił sobie wolne, to nie znaczy, że my nie możemy działać. Myślę, że Chire za tym wszystkim stoi. Ta śmierć moim zdaniem mogła nie być przypadkiem.

Aoi - - Archiwum

No to Beldwik wyjechał na urlop. Wieczny. Trochę się obawiam, że morderca po prostu nas obserwuje i nie wdaje się w żadne dyskusje. W takim wypadku bez problemu nie będzie rzucał żadnych poszlak na siebie. E h h h.