Search Results

Search results 1-20 of 99.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Dagger ze czy siła?

bash - - Archiwum

ja polece ci zrecznosc

• Rozmowy serwera Etolin

bash - - Dyskusje Etolin

Quote from AmeLovee: “Demon miernoto 3k od 55 lv dostawać wsytd ” Quote from AmeLovee: “youtu.be/hNwpjEPKDW8 ” kolejny bóg 55 nie jeden taki był już ze albo bił dropy albo postacie na afku ;d bez odbioru

• IS Przelewy 24 brak ING

bash - - Archiwum

dziwne może spróbuj inna metoda polecam Credit Card

• IS Przelewy 24 brak ING

bash - - Archiwum

49550110696247075413.png xd powodzenia;d

• sens expienia wyzej niz 105lvl

bash - - Archiwum

zrobisz jak uważasz ale ja bym doradzał ci ze najlepszym wsumie lv to 105 a zbr na potwory nie potrzebujesz aby zbijac nemerki czy razadora a w lesie na pewno róznica w dropie ja widze róznice na 105 jak miałem a 115

• Rozmowy serwera Etolin

bash - - Dyskusje Etolin

[ciach] Quote from demoon: “Juz nasior mial kupic i mielismy miec pograne wiec obiecanki dla mnie nie maja znaczenia xddddd wiem jak placze do ludzi na pw bo mi wysylaja skriny rozmow i wiem jak go boli to ze jest bezsilny ” Quote from GrupaBraaaci: “Quote from Smarki: “Quote from demoon: “W6ZOFgC.jpg Kriszna jak zrobisz nowe konto to zdaj raport na forumku co tam slychac na placu, moze jakies fajne przeceny znajdziesz na przetopach ” czekaj czekaj kriszna pare itemow ode mnie bierze to chyba in…

• Rozmowy serwera Etolin

bash - - Dyskusje Etolin

Quote from demoon: “@krUlKriszna 6081KVi.png tyle jestes wart [ciach] \ ” demon nie znam cię ale tak trzymaj ;d może buty nie te;cccc

• Rozmowy serwera Etolin

bash - - Dyskusje Etolin

Quote from RafałM: “Quote from Naksen: “youtube.com/watch?v=rNqNDQpR0Lc To w ramach wdzięczności za film o dmg pogroma. Yop, później dwa razy wytarł mną trawę Arixan i poszedłem do koła. Nic do Ciebie nie mam, ale nie tak się wita nowy serwer. ” oj demon beka z Cb i tej ekipy co go próbowała dednąć ” te demon nawet jeśli dostałby te bliskie 6k weź zobacz nagranie ile ty dostałeś od naksena bez eq do bicia bez eq na luda bez medalu itp. nie kompromituj się bez Odbioru

• Rozmowy serwera Etolin

bash - - Dyskusje Etolin

Quote from Smarki: “Quote from EmerytS01: “przecież mówiłeś że item 3x15 jest do mixu,czyli wynika że masz eq do mixu,oj darku zaprzeczamy sami sobie? ” tam jest cos takiego jak wbudowane strzaly byku inaczej nie bralbym nasiora 3x15 elo ” wbudowany abs to inna sprawa kumplu nasior ma typowo 45 ;c przetopy tez doliczasz?;d

• Rozmowy serwera Etolin

bash - - Dyskusje Etolin

to jest NaLoozie niestety wypowiadają się zawsze nie mając żadnej wiedzy ale plotki to lubią bez odbioru

• MemoriesTeam

bash - - Archiwum

Gildia godna polecenia

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

bash - - Etolin

itam szanowych graczy złodziejem jestem ? ciekawe po 1 @KilerNo0bs daj dowod nigdy nikogo nie okradłem tak twierdza jakies anonimy i sami co cos słyszeli ja się nie zajmuje plotkami bye . co do Ludolfita kolejny co niby okradłem ;d Quote from JackReacher: “@KilerNo0bs przecież to też złodziej. Jeżeli już każdy z was nawzajem wyzywa się od złodziei to brawo dla was, jeszcze rozumiem mieć dowody i je przedstawić, a nie osądzać po plotkach szlachty metin2.pl A i jeszcze bym zapomniał @LudifaT też z…

bash - - Etolin

Pewnie tak jeden powie .anonimy bez wiedzy usłysza i będziesz "złodziej" znam już takie cos

bash - - Etolin

Makanox tak to jest niestety Najlepiej jesteś winny teraz bo kupiłeś na sklepie taniej;d mogłeś dac info tez bym kupił cos ;d

bash - - Etolin

Quote from KilerNo0bs: “Ja tylko pomagałem moim dobrym znajomym z WOG i 3DY widać z efektem bo jakiś trol o niki PANICZ aka Bashir płacze teraz an forum. Kolega z gildii pisał że na wojnie się odwdzięczy za bicie go i jakoś mu nie pykło, wasz lider postawił z Antipia dropy na ch1234 deski myśląc że będzie all dla niego a w efekcie koncowym się zmył na innego spota >> jak dla mnie sukces. Ps na all się nie ubierzesz, inni mają więcej na sztyle niż ja ” ja to traktuje jako zabawe jak dla mnie codz…

bash - - Etolin

Quote from KilerNo0bs: “ty bashir tępa strzało widzę nie zatrybiłeś nic a nic i jak zwykle nie w temacie :). Stare dobre czasy szczepan, dobrze, że w grocie nie expiłem bo postacie po ścianach biegały, ksiądz po nocach biegał a nindian wbił lvl w ukrytej komnacie Bashir dla ciebie wojna do 50pkt to wojna? założeniem było zrobić wojnę do 100pkt a nie, że wy nie potraficie czegoś prostego zrobić youtube.com/watch?v=m5-XEu1lLF8 vs rewanż do100pkt youtube.com/watch?v=VbSyfRhggcM&t=87s A tutaj jeszcz…

bash - - Etolin

Quote from Szczepcio1: “Tak sobie wszedłem na film killera i ten komentarz w którym wychwala disturbed... bezcenny xD IqHVCEj.png ” ciężko go zrozumieć niech ustali 1 wersje;d

bash - - Etolin

trudno jak dla mnie to zabawa

bash - - Etolin

nie wiem czy może nie wiesz ale jest cos takiego ze wojne się ustawia do 100 pkt i 10 min za długo się zbieraliście

bash - - Etolin

Kilerku ogarnij to tylko zabawa przegrałeś 1 wojne to z płączem wszedłeś na ts czemu jej nie wstawiłes?;d