Search Results

Search results 1-20 of 119.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

StressOuT - - Dyskusje Etolin

Quote from Sonicx: “nie wstydzic sie twarzy niema czego <a href=pobrane.jpg "> ” ja tam się wstydze przecież co jak powiedzą że jestem brzydki albo rozepchany xD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from StressOuT: “pozdro morgue xD ” buhahaha taka zgrana gildia mowisz xD ” no jak trzeba przerzucić eq na jedną postać to są zgrani Moderator Ascoran:Usunąłem zewnętrzny odnośnik z cytatu.

• Rozmowy serwera Etolin

4nTKCkv.png pozdro morgue xD Moderator Ascoran:Poprawiłem wyświetlanie screen'a.

• Rozmowy serwera Etolin

co tam morgue?

• Rozmowy serwera Etolin

niestety wayne nie był do przypisania xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Aata... nie Atta: “Quote from StressOuT: “czy te aukcje to są jakieś jaja? @Art ” spokojnie.. zaraz się rozkręci xd ” tak dostaniemy pety na 60dni które lecą odrazu i tak samo kostiumy to ja dziękuje za takie rozkręcenie

• Rozmowy serwera Etolin

czy te aukcje to są jakieś jaja? @Art

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Jazzy.tbd: “Quote from Smarki: “ze co? kriszna kupil ode mnie pare oceanek wiec nie wiem o jakim pozyczaniu mowisz xD ” jak cie pytalem czy masz jeszcze moje oceany to powiedziałeś, że sprzedajesz je krisznie, miesiąc później, po waszym rozwodzie, miałeś opis na gg, że je znowu sprzedajesz, poszły do pewnej ninji, więc do tego pije ” Wojtek za dużo pije coo kto to napisał?

• Rozmowy serwera Etolin

Dobrze wiesz jak to było z tym banem a o katy to tak płakłeś ze Kaśka mnie wywaliła z tsa

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from sobi7: “NIKT z tej waszej śmieszne gildii NIGDY mi nic nie dał, to czemu ja mam was zabawiać? ” a co to gildia to jest jakaś instytucja do rozdawania? Zawsze była i jest oferowana pomoc przy bosach gdy ktoś Cię leje. Nie pamiętasz jak się dopchales do koryta i zamiast stanąć na wysokości zadania i lać się o spota to pucowales się wszystkim zeby cie nie bili xD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from sobi7: “powiedział typ w eq miecz dwu sztyl, który niedawno wbił 100lv xD ” nie pyskuj zawsze byłeś słaby z Tobiaszem na czele. Jak siedziałeś z nami na tsie i pytałeś się co kupić to wszystko było git ale uderzyły do głowy yangusie za 7 to i z gildii poszedłeś. Nie masz się czym chwalić nie dość że ładowaleś ostro zlotowy biłes 3/4 meley dziennie to i tak nie masz szałowego eq. Pokory trochę [ciach] Moderator Ascoran:Wyciąłem niestosowne treści.

• Rozmowy serwera Etolin

na napewno wisior 15dwułapa 10 miecze 10sztyle są lepsze niż 15dzwony 15wachalrze 15strzały 15sztylety xD

• Rozmowy serwera Etolin

(Hidden Content) no nie wiem szybciej kłamiesz niż mówisz Darek Moderator Ascoran:Wyciąłem pseudocenzurę z cytatu i schowałem cytaty w spoiler.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Smarki: “Quote from EmerytS01: “Quote from Smarki: “co to jest za as w ogole xD nie mam pytan gorzej niz maverick ide do dziury ” Ostatnio na ts taki cichutki byłeśpodobno z kasia gadałeś i mówiła ci różne rzeczy a przyszło co do czego to ona nigdy z tobą na ts nie rozmawiała xd ” ej mixie co tam jeszcze miales? XD ” dla Ciebie eq do mixu to 3x15 a sam kupowałeś od jazzego itemy 15 2x10 pondro 600

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Naksen: “To niezły Florek! Cześć młody ” uszanowanie

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

StressOuT - - Etolin

Quote from Renz: “Kabarety byś oglondoł i pifsko żłopoł! Ziemnioki żeś łobroł, leniu?! ” ja tu jestem od obierania ziemniaków

StressOuT - - Etolin

Quote from FvnkyTrIp: “Quote from SkrooOmny: “Jak tam Likany na samosie widziałem jak na tobie rekordy trenują PS. Długo pozowałeś do tego zdjęcia czy tylko poczekałeś aż wszyscy skorzystają i opuszczą toaletę? ” Ja to pamietam jak na Tobie rekordy biłem bufem a Ty na TS płakałeś A co do zdjęcia możesz swoje wstawić Ale z tego co wiem nawet w domu z Ciebie beke maja ” nie przesadzajmy z tym likanem jest jeszcze top2 wp schizofremik XD

StressOuT - - Etolin

Quote from Firello: “Bocian na etolin gleba od każdej postaci 55lvl plus Uciekł na samos i pisze że każdy z etolin gleba xd Ty z tym kołem matowej to się możesz bić z pajakami w v2 ” zabawne są takie własnie typki jak Ty lv 105 to był szczyt eq wojenne 3x10 i na tym się kończy w szafirze schowanym depo odp likan

StressOuT - - Etolin

a mozna schować szafir do depo?

• Rozmowy konTROLLowane Samos

StressOuT - - Samos

Mogę zdradzić ze będzie cały serial przeznaczony dla nich + vlogi o moich kolegach ,przeciez o tym mozna by było nagrać brazylijską telenowele ale jeszcze musze nagrać o moich kolegach z Medali którzy mnie tak bili w katakumbach ze nie mogłem wstać Quote from Orishas: “Pod koniec filmu zauważyłam na pasku przeglądarki sugestywną zakładkę (tę za facebookiem). Czy to ma jakieś znaczenie? ” Raczej nie tak dla śmiechu to wszystko było Jeszcze tak kontynuując temat Calatorom i innym Adamom radze prze…