Search Results

Search results 1-20 of 730.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Diumar

ItsDemonWolf - - Dyskusje Diumar

Quote from Marta: “Piszesz takie bzdury, że aż oczy bolą od czytania. Nie odpowiadasz za całą społeczność w tej grze i nie wiesz kto jaki ma ekwipunek. Razador to najprostszy dungeon jaki może być, ekwipunek na niego umożliwia Ci jego zbicie. Idąc Twoim tokiem myślenia na razadora trzeba mieć topowy ekwipunek i nie biegać w matowej legendarnej, bo przecież razador tego wymaga i inaczej nie da się go zbić. ” Idac moim tokiem myslenia trzeba zwrocic uwage na to, ze nawet ten prosty i tani ekwipune…

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Marta: “Quote from ItsDemonWolf: “dlaczego ceny szkat mialyby wzrosnac skoro i tak 90% ludzi jak nie wiecej chodzilo na 2 postacie? zeby cena byla wieksza to musieliby zrobic tego razadora raz na 12 godzin wtedy moglaby cena pojsc do gory ” Tak, odpowiadasz za 90 % ludzi jak nie więcej i wiesz kto chodzi na ile postaci. Chodzi o opłacalność względem oszczędności, a nie rozrzutność względem idiotyzmu. ” 90% to tylko sucha liczba, myslisz ze kazdy w tej grze tak o sobie wszystko soluje?…

• Rozmowy serwera Diumar

dlaczego ceny szkat mialyby wzrosnac skoro i tak 90% ludzi jak nie wiecej chodzilo na 2 postacie? zeby cena byla wieksza to musieliby zrobic tego razadora raz na 12 godzin wtedy moglaby cena pojsc do gory

• Na nowy rok zapowiedziana jest nowa mapa i co przewiduje to tez nowy lvl bedzie. Wiec co robic bedzie, kwestia czy zrobia to tak jak las v2 z jotunem v2 czy dadza cos w stylu groty(najlepsza dodana mapa od 9 lat) i otwartego bossa jak wiedzma kiedys.

• Quote from WujekDiumar: “Jak dropek może zarabiać bez posiadania Eq pvp to sory ale po co ma je kupować ” zgadzam sie w 100% a potem do mnie ludzie pisza na pw eeee czemu mi bijesz postacie na meley i logaja zamiast zwolac kumpli i pobic sie niektorzy zatracili sens tej gry

• Bilet podróżnika

ItsDemonWolf - - Pytania i Wskazówki

musisz miec 1 wolne miejsce, wiec max 4 postacie zrobione zeby na to 1 wskoczyla ta przenoszona smy sa na koncie, nie na danym serwie, zaloguj sie na inny serwer i wejdz w isa to zauwazysz ze wszedzie masz te smy wiec bedziesz je mial

• Rozmowy serwera Etolin

ItsDemonWolf - - Dyskusje Etolin

Quote from Naksen: “Quote from Art: “Podniesiono poziom wejścia do Meley (grupa) do 75, aby zapobiec masowemu wchodzeniu nieaktywnych postaci o niskich poziomach. Podniesiono poziom wejścia do Meley (gildia) do 90, aby zapobiec masowemu wchodzeniu nieaktywnych postaci o niskich poziomach. ” oj?ups @ItsDemonWolf ” demon dawno meley nie widzial #team_jotun

• Filmiki serwera Etolin

[url]https://www.youtube.com/watch?v=_dSeutRbszQ&[/url]

• Rozmowy serwera Etolin

[url]https://www.youtube.com/watch?v=_dSeutRbszQ&[/url] dzieki za dym, szkoda tylko ze zdazylem sie pobic 15 minut no ale zawsze cos

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from sobi7: “demon, nierozsądne jest wrzucanie filmu, na którym padasz 5x w ciągu 5 min xD ” nierozsądne jest wylogowanie się przy przewadze 5/6vs2 a następnie kontynuowanie "dymu" na forum spotkamy się w grze, bez odbioru

• Rozmowy serwera Etolin

[url]https://www.youtube.com/watch?v=YWyx0h7lkAs&[/url] wrzucam na prosbe aaty

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Naksen: “Serio dalibyście już sobie siana, bo on nawet celowo nie przestrzega ortografii, choć umie, a teraz po prostu perfidnie wychodzicie na przeciw najmarniejszej prowokacji, jaka od kryndora wyszła, gdzie jemu właśnie o to chodzi. ” polecam, ja probowalem przez pare miesiecy zmotywowac ludzi do bicia sie ale na tym forum juz tylko ci skorzy do dyskusji zostali, nie do bicia

• Rozmowy serwera Etolin

ze wy sie przejmujecie jakims 44lvlem to serio was podziwiam xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Alvaro: “Bo z tego co się na tym forum dowiedziałem to można wydedukować, że nie wychodzisz na zewnątrz. ” tyle ci starczy informacji, wiesz tyle ile ci napisze na tym smiesznym forum xD

• Rozmowy serwera Etolin

ja na rolkach w 8h 124km zrobilem, takze dla chcacego nic trudnego a wydaje mi sie ze rower jest mniej meczacy niz rolki

• Rozmowy serwera Diumar

racja, nie przeczysz moim slowom bo dobrze wiesz co i jak i na tym poprzestanmy. Lepiej jak ktos samemu sie przekona o kims niz go uprzedzac bo jeszcze wzbudzi to niechec do tej osoby

• Rozmowy serwera Diumar

Oj obcy mnie od hipokrytow nie cisnij bo roznica miedzy toba a mna jest taka ze ja pisze o sobie a ty wypisujesz o innych do ludzi ktorych nawet nie znasz Ale coz nie dbam o to, ten co ci zaufa predzej czy pozniej sie dowie jaki jestes. Mi wystarczyla 1 rozmowa zeby potwierdzily sie moje domysly a sam ja zaczales. Ja moge jedynie ostrzec a uwierz mi znam ludzi z diumara bardzo ale to bardzo dobrze.

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from WujekDiumar: “Ja to się jeszcze dziwię że kto kolwiek mu ufa rozmawiając z nim na ts xd dno i 100metrow mułu xd ” czasami trzeba z kims chwile spedzic zeby sie o tym przekonac obcy nie jest gorszy zreszta, tez lubi popisac co nieco

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Konradeek: “A ty powiedz Gastanowi że jest klaczem i grubym lol(na pw bym gorzej napisał xD) ” a ty jestes sprzedajny i siedzisz tam gdzie jeszcze sie nie spaliles

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WujekDiumar: “xd 10x gorszym to nie przesadzaj ” jestem krytyczny xD Quote from LeQuer: “Bardzo cieszymy się z twoich osiągnięć w grze. PS. Diumar to nie tylko Veto i Tsunami. ” dzieki, mnie wasze nie obchodza PS. wiem, wymienilem 2 gildie z ktorymi sie bilem, z reszta zylem w zgodzie i sa to moi znajomi :))